Ik bedoel mijn falen dat ik daar niet mee om kan gaan/daardoor blijf steken op deze plek.quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:54 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Met falen heeft het weinig te maken. De vraag voor mij is waarom jij denkt dat je eerst iets moet hebben voor een ander, voordat jij weer verder kan. Je legt daarmee de verantwoordelijkheid voor je eigen levensvreugde in de handen van een ander. En die boeit het blijkbaar niet zo erg als jij hoopt. En voor jou is het een mooi excuus om niet kritisch naar jezelf te hoeven kijken want die ander... etc. etc. etc.
Nogmaalsquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:57 schreef Tegan het volgende:
Ik bedoel mijn falen dat ik daar niet mee om kan gaan/daardoor blijf steken op deze plek.
Maar ik ben idd van de excuses, I know.
Vandaag had ik echt het idee dat ik zo van een afstand naar mezelf keek, en ik herkende mezelf gewoon niet. Ik was helemaal de kluts kwijt en doorgedraaid. Ik vond mezelf maar eng.
Dat moet idd.quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:54 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ik weet niet precies waar het over gaat, maar ik denk dat je je verwachtingen van de ander los moet laten en je op jezelf moet richten?
weet alleen niet of dat gaat in deze situatie
Natuurlijk is het een enorme stap. Het is ook niet voor niets dat je hem nog niet hebt durven nemen denk ik, het is best wel confronterend en daarnaast is het niet in één dag beter zodra je de stap wel zet.quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:52 schreef Tegan het volgende:
[..]
Pfff. Het is alleen een enorme stap/verandering. Maar een betere nieuwe stap dan, afwachten op de ander...
alle wegen die de moeite waard zijn om te bewandelen kosten moeitequote:Op zaterdag 26 november 2011 21:59 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat moet idd.
Het is alleen zo verdomd moeilijk en langzaam deze weg.
Ja kak he!quote:Op zaterdag 26 november 2011 23:32 schreef Tegan het volgende:
Waarom ben je niet naar PANN rhu? Twee collega's gingen.
Oeh. Ik wilde welquote:Op zaterdag 26 november 2011 23:35 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja kak he!
ik weet het
vriendin heeft gecancelt
vriendje wou wel mee maar dat vond ik maar raar
ooh echt?quote:
quote:Op zaterdag 26 november 2011 23:45 schreef rhubarbje het volgende:
Is pas over een jaar denk ik hoor
dan ben ik antiek
maar als ik het dan nog herinner vraag ik je mee!
dansje doen
Ik doe datsoort dingen altijd liever gewoon volgende week vrijdag ofzo.quote:Op zondag 27 november 2011 00:35 schreef Tegan het volgende:
[..]. Sociale dingen afspreken over een hele lange tijd
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |