Wordt jij nooit moe van jezelf?quote:Op vrijdag 27 april 2012 18:02 schreef computerprobleem het volgende:
De jeugd wordt steeds dommer en simpeler, mogelijkheden voor de enorm kleine briljante minderheid, waar ik bij hoor, lekker meer kans om succesvol te worden
Soms als ik niet krijg waar ik om vraag flip ik wel eens en dan ga ik rondjes rennen totdat ik moe ben.quote:Op vrijdag 27 april 2012 18:08 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Wordt jij nooit moe van jezelf?
Klinkt als autismequote:Op vrijdag 27 april 2012 18:09 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Soms als ik niet krijg waar ik om vraag flip ik wel eens en dan ga ik rondjes rennen totdat ik moe ben.
Word jij nooit moe van je grammaticafouten?quote:Op vrijdag 27 april 2012 18:08 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Wordt jij nooit moe van jezelf?
Ik geef ze geen ongelijk, want als ik boos ben dan lach ik altijd en staar ik mensen in hun ogen aan. Dan denken ze dat ik blij ben, ik snap niet waarom. Ik ben dan boos en soms flip ik en ren ik gillend de praktijk uit.quote:
Voor de rest ben je vast en zekere heel normaal?quote:Op vrijdag 27 april 2012 18:15 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Ik geef ze geen ongelijk, want als ik boos ben dan lach ik altijd en staar ik mensen in hun ogen aan. Dan denken ze dat ik blij ben, ik snap niet waarom. Ik ben dan boos en soms flip ik en ren ik gillend de praktijk uit.
Wat bedoel je?quote:Op vrijdag 27 april 2012 18:18 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Voor de rest ben je vast en zekere heel normaal?
Topic is alweer van dinsdag 22 november 2011 10:57quote:Op zondag 27 mei 2012 13:55 schreef leolinedance het volgende:
[..]
na 1 maand al kick? And who fucking cares![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |