abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_319244
nou ja niet iedereen klaagt over de groep uit BB1 maar een helehoop mensen doen dat juist wel, wie heeft het niet gehoord of gezegd: "de groep is een apathische zooi sukkels onder iq" of iets in die trant...

terwijl het toch het grote publiek was die de meest interesantse personen wegstemden, vreemd ik denk dat het een heel interesant fenomeen zou zijn geworden als Sabine was gebleven en Bart was opgelazerd.

Denken jullie dat het publiek dit keer weer de "slechterikken" weg zal stemmen waardoor we met een stel radijsen achter blijven?

Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
pi_319250
ja
niet te geloven.... dat dat nog kan :)
  woensdag 30 augustus 2000 @ 21:54:42 #3
3878 Vork
Manisch creatief
pi_319260
Nou?
  † In Memoriam † woensdag 30 augustus 2000 @ 21:58:05 #4
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_319268
Ik denk dat we al met een stel radijzen beginnen...

[Dit bericht is gewijzigd door Cynix ® op 30-08-2000 21:58]

Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  woensdag 30 augustus 2000 @ 23:34:33 #5
1571 marky
Heerlijk.... sleur
pi_319386
Wat zeuren we nou over saai. Ook naar de laatste afleveringen keken nog flink wat mensen.

De vorige groep had toch alles in zich

Een knuffelbeer
Een moedertje
Het mooie meisje
De stoere bink
Een roddelaar
Een stille
Het psycho typje
Het sterretje
De studente
De cafe dame
Een neuroot

En dat is toch een leuk stelletje bijelkaar.
Het leuke was toch dat je bij deze mensen niet echt wist wie wie ging nomineren, er zat altijd wel verassing bij.

Wat te denken van de onderhuidse irritaties, de roddels, de vermeende romances. Dat zijn toch stuk voor stuk dingen die je in een geschreven soap ook tegen komt.

pi_319633
Ik hoop in ieder geval dat ze met een leuke groep mensen op de propppen komen die lekker controversieel zijn. Misschien zelfs een heuse oproerkraaier vorig jaar waren sommige afleveringen om bij in slaap te vallen, ik hoop dat ze daar dit jaar wat beter om gedacht hebben. Een beetje ruzie, sex en roddel! Yeah!
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_319637
Nou de regels zijn in ieder geval aangepast om meer controverse te creeeren en te zorgen dat ze niet meer tot 3 uur 's middags in hun bedjes blijven liggen. Maar weer geldt eerst zien dan geloven.
Copyright © 2001 by Party-pooper, illegal use or quotting will be severely punished
  donderdag 31 augustus 2000 @ 11:03:36 #8
1571 marky
Heerlijk.... sleur
pi_319802
BB regels zijn erg flexibel gebleken
  donderdag 31 augustus 2000 @ 11:21:31 #9
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_319903
Ik stem voor Seki in BB! Lijkt me echt geweldig, dan krijgen we wel meer dan 'godverdommese kutkip'!
Dan kunnen ze het huis uiteindelijk behangen met faxen van de bond tegen vloeken. Misschien een handige tip voor de weekopdracht?
***
pi_320154
er mag van mij wel een figuur als seki in komen
ik heb geen signature nodig.....
pi_320155
Liever 2 die ook nog eens totale tegengestelden zijn. Kunnen ze ook een boksring aanleggen.
Copyright © 2001 by Party-pooper, illegal use or quotting will be severely punished
  donderdag 31 augustus 2000 @ 13:19:50 #12
3878 Vork
Manisch creatief
pi_320160
doe danmaar 3 seki's
pi_320842
En een Anouk die overal direkt om begint te janken!
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_320912
getver geen Seki, die was behalve ranzig ook dom, nee geef mij maar iemand die weet hoe hij/zij goed moet manipuleren. Lekker slinks en achterbaks zonder dat de bewoners het zelf in de gaten hebben natuurlijk.

maar geen Seki, Seki was te....irritant aan het worden op het laatste moment. Hij maakte grote fouten tijdens zijn bewind.

Aaah the beauty of digital reproduction.
Is it alive, or is it Phalanx?
--- Cameron Hodge ---
pi_321119
"Een stel radijzen"
Een paar Hoornse wortelen zou ook wel aardig zijn, Brussels lof zit al in de Bus....
dat ik dit nog mag meemaken!
pi_324890
* Gellarboy wil een echte RELNICHT erbij

"Joehoe, Seeeekiiii honey! Zal ik je even masseeeeren???"

"Hij lijkt 100% op de gemiddelde bear-pornoster" - Cairon
  maandag 4 september 2000 @ 14:53:49 #17
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_325258
quote:
Op 04 september 2000 10:57 schreef Gellarboy het volgende:
* Gellarboy wil een echte RELNICHT erbij

"Joehoe, Seeeekiiii honey! Zal ik je even masseeeeren???"


ROFLOL
Ik zie het al voor me!!
Seki: Euhh.. Vamos dan maar??
En daar ging Seki!!!
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_326684
quote:
Op 04 september 2000 10:57 schreef Gellarboy het volgende:
* Gellarboy wil een echte RELNICHT erbij

"Joehoe, Seeeekiiii honey! Zal ik je even masseeeeren???"


Manono is het hier roerend mee eens!
Jusqu'ici tout va bien...
pi_328053
Komen er dit jaar opnieuw bekende Nederlanders op bezoek? Dan wil ik Jop en Antonette met hun prachtige lied!

Een relnicht zal het nooit lang volhouden in het BB-huis. Waarschijnlijk zijn de andere bewoners dat hysterische gedoe al zat na een uur.

  Overall beste user 2022 woensdag 6 september 2000 @ 10:37:58 #20
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_328072
een echte valse intrigant, iemand die continu leugens verteld en de waarheid verdraait, zodat heel nederland schande spreekt, maar de andere bewoners niets in de gaten hebben

en dat er een bewoner uit wordt gegooid na een zwartmakerij actie, bij voorkeur onterecht

I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_331785
Ze moeten er een veel te knap meisje instoppen dat misselijkmakend vals is. Die vanaf het begin alle jongens loopt op te geilen, ze tegen elkaar opzet en de andere meiden aftroeft met haar succes bij de heren en haar geweldige uiterlijk. Dat wordt dus roddelen, stoken en een enorme heibel. De kerels vechten om het meisje en de meiden vechten tegen het meisje. Het meisje zelf treitert lekker verder.

* Helga had zich misschien toch op moeten geven, hoewel... echt een stoot is ze niet

pi_336728
quote:
Op 06 september 2000 10:37 schreef Ulx het volgende:
een echte valse intrigant, iemand die continu leugens verteld en de waarheid verdraait, zodat heel nederland schande spreekt, maar de andere bewoners niets in de gaten hebben.
Amen!
Aan een groep happy-happy-joy-joy types heeft niemand wat. Dan kijk ik wel naar koffietijd ofzo.

[edit]typefout verwijderd[/edit]

[Dit bericht is gewijzigd door Gellarboy op 12-09-2000 09:03]

"Hij lijkt 100% op de gemiddelde bear-pornoster" - Cairon
pi_336817
we zullen het donderdag allemaal wel zien toch?

Het geheim van succes is weten wie je de schuld moet geven voor je mislukkingen!
pi_336838
Ik zou wel eens eindelijk een intelligent iemand in het huis willen zien
pi_339089
Kan me niet schelen zolang er maar ruzie gemaakt wordt en geneukt wordt <edit> man en vrouw natuurlijk </edit>

Greetinx

BT

[Dit bericht is gewijzigd door Blue Thunder op 13-09-2000 12:13]

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')