Naja ik heb al eens het scherm laten vervangen (quote:Op zondag 13 november 2011 16:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
En het scherm vervangen is ook niet bepaald goeie koop....
Ooh, dat is idd een koopje! Want als je dat bij icentre doet is het alles behalve goedkoop. Maar, heb je niet zoiets van "ik vervang hem wel" en dan kun je hem of weggeven of verkopen.quote:Op zondag 13 november 2011 16:36 schreef Oognip het volgende:
[..]
Naja ik heb al eens het scherm laten vervangen () toen zat er een barst in. Ik heb toen voor 30 euro een nieuw scherm gekocht en nog eens 10 euro betaald om hem in te laten bouwen. Dat valt mee
Eerst had ik zoiets van, naja jammer dan... Maar nu vind ik het wel lullig voor m'n moeder omdat zij hem zou krijgen. Denk wel dat ik hem laat maken, ooit, als ik zin hebquote:Op zondag 13 november 2011 16:36 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ooh, dat is idd een koopje! Want als je dat bij icentre doet is het alles behalve goedkoop. Maar, heb je niet zoiets van "ik vervang hem wel" en dan kun je hem of weggeven of verkopen.
Dat is wel een nadeel met de meeste smartphones ja (behalve de jouwe danquote:Op zondag 13 november 2011 16:37 schreef Qwea het volgende:
god, ik denk toch niet als ik het zo hoor dat ik een iphone wilBroer van Mike heeft de zijne ook laten vallen. Ook hartstikke stuk. En de mijne pleurde van de trap en werkt nog steeds
Die rechter heb ik gehad, voor mijn desire. Wat een kut ding. Elke keer hem eruit halen als hij moet bellen. Heb nu een rubberen hoes erom en een screenprotector erop. Werkt als een tiet.quote:Op zondag 13 november 2011 16:42 schreef Oognip het volgende:
Trouwens, Q, ik heb nu een leren hoesje om mijn nieuwe aaiphone, dus hij kan nu wel tegen een stootje denk ik. Zoiets als dit heb ik, alleen dan mooier
[ afbeelding ]
Dat zou ik je sowieso adviseren om er bij te kopen.
Ik geloof er niks van dat je dat gaat doenquote:Op zondag 13 november 2011 16:47 schreef Qwea het volgende:
[..]
Die rechter heb ik gehad, voor mijn desire. Wat een kut ding. Elke keer hem eruit halen als hij moet bellen. Heb nu een rubberen hoes erom en een screenprotector erop. Werkt als een tiet.
Ik ga toch maar voor de Sensation of een nieuwere htc. Die dingen kunnen blijkbaar meer tegen een stootje
afijn, morgen wil ik weer een aaifoonquote:Op zondag 13 november 2011 16:48 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ik geloof er niks van dat je dat gaat doeneerst zien dan geloven
Dabedoelikquote:Op zondag 13 november 2011 16:53 schreef Qwea het volgende:
[..]
afijn, morgen wil ik weer een aaifoonik word er helemaal gestoord van ook
Vlingoquote:Op zondag 13 november 2011 16:58 schreef Oognip het volgende:
[..]
Dabedoelik
Maar het is echt superfijn dat je gewoon tegen dat ding kan praten (hoe heet die functie ook alweer? ah siri) Mijn broer ging ook even met dat ding spelen het weekend 'search google for gayporn'en tadaaaa google vond gayporn. Afspraken kun je ook maken door alleen tegen dat ding te praten. Echt supervet vind ik het
Whehehequote:Op zondag 13 november 2011 17:18 schreef Qwea het volgende:
I lolled
Ik riep tegen Vlingo :
Update tweetdeck!
Dat ding geeft terug : Need to eat dick![]()
![]()
quote:Op zondag 13 november 2011 17:18 schreef Qwea het volgende:
I lolled
Ik riep tegen Vlingo :
Update tweetdeck!
Dat ding geeft terug : Need to eat dick![]()
![]()
Sorry, ik verveelde mequote:Op zondag 13 november 2011 17:56 schreef Oognip het volgende:
Ik word gebeld door een stelletje mongolen die zichzelf vet grappig vinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |