Babel>Kuyt.quote:Op zaterdag 12 november 2011 00:30 schreef Irritatie100 het volgende:
Babel gaat ook alleen maar binnen door, die heb ik alleen 2 keer op de keeper zien schieten terwijl hij beter kon afgeven, dus ik weet niet hoe je er bij komt dat hij voorzetten kan geven?
Bouhlarouz is trouwens wel een faalhaas, die heeft geloof ik alleen maar tegen Zwitsers aangeschoten
[..]
Nee, van Persie heeft gescoord tegen Kameroen.
Plus dat Arsenal om van Persie is heen gebouwd.quote:Op zaterdag 12 november 2011 00:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Van Persie links gaat niet werken. Daar zal je dan toch Elia, Babel, Boerrigter ofzo moeten opstellen. Van Persie hoort in de spits, kies je voor Huntelaar, dan maar geen Van Persie.
Dat Van Persie minder goed functioneert bij het Nederlands elftal ligt aan zijn medespelers, niet aan hemzelf. Bij Arsenal spelen over het algemeen mindere spelers, ik noem een Walcott, Voorhoofd, Arteta enzo. Alleen passen die nog wel eens een bal op hem, daar gaat het in het Nederlands elftal vaak al fout. Plus het feit dat Van Persie in het Nederlands elftal echt een spits is, terwijl hij bij Arsenal kan doen en laten wat hij wil. Dan heb je nog Kuyt die Van Persie vaak in de weg loopt, Sneijder die te vaak voor de eigen kans gaat, weinig goede voorzetten, ja, dan wordt het lastig, Huntelaar heeft daar minder last van, want dat is echt een spits, die het dan weer niet van het meevoetballen hoeft te hebben. Als een echte spits die ook altijd in de spits staat pis je er altijd wel een paar ballen in, Van Persie wordt steeds meer zo'n spits, maar is ook vaak weg uit de spits en gaat nog wel eens naar het middenveld, zoekt de zijkanten op, allemaal dingen waardoor hij minder in de spits is en dus ook minder doelpunten maakt dan Huntelaar. Killers zijn ze allebei, dat is het probleem niet.
quote:Op zaterdag 12 november 2011 00:40 schreef leeell het volgende:
Katwijk altijd terechte klacht, SGP-inteelt bolwerk
Ik vond dit topic toch wel 3 x een Rene Diepenbrock waardquote:Op zaterdag 12 november 2011 01:02 schreef boekenplank het volgende:
Goede analyse, daarom 2 goudvissen voor je topic.
[ afbeelding ]
quote:
Bullshit. Van Persie is op dit moment een van de beste spitsen ter wereld.quote:Op vrijdag 11 november 2011 23:11 schreef MichaelScott het volgende:
Onterechte klacht, omdat van Persie.
quote:Op zaterdag 12 november 2011 00:33 schreef Skylark. het volgende:
---- v Nistelrooij ---------
Zenden -- Seedorf --- Robben
----- Maduro -- v Bommel ---
Willems -- Mathijsen -- Douglas -- Boulahrouz
--- Stekelenburg ----
bazen opstelling
Van Nistelrooij in het doel? Houdt toch op zeg! Stekelenburg in de spits kan ik nog begrijpen.quote:Op zaterdag 12 november 2011 00:33 schreef Skylark. het volgende:
---- v Nistelrooij ---------
Zenden -- Seedorf --- Robben
----- Maduro -- v Bommel ---
Willems -- Mathijsen -- Douglas -- Boulahrouz
--- Stekelenburg ----
bazen opstelling
Douglas heeft hier niks te zoeken.quote:Op zaterdag 12 november 2011 00:33 schreef Skylark. het volgende:
---- v Nistelrooij ---------
Zenden -- Seedorf --- Robben
----- Maduro -- v Bommel ---
Willems -- Mathijsen -- Douglas -- Boulahrouz
--- Stekelenburg ----
bazen opstelling
Negatief.quote:Op zaterdag 12 november 2011 20:06 schreef 3M1N3M het volgende:
Hij heeft sowieso een betere techniek dan jij
Haha, nee want jij voetbalt bij Liverpool en Oranje?quote:
Ik lig in een focking deuk om al je gefaal. Ga maar andere topics vervuilen, hier sla je in ieder geval een modderfiguur.quote:Op zaterdag 12 november 2011 20:08 schreef 3M1N3M het volgende:
[..]
Haha, nee want jij voetbalt bij Liverpool en Oranje?
Ook denk ik dat Bert écht wel beter weet wie een goeie techniek heeft..
En Elia speelt helemaal niet, dus ook geen wedstrijdritme..
Dirk ligt in een focking deuk om jouw salaris..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |