Is natuurlijk belangrijk omdat het aansluit hoe hij hun moeder ontmoet.quote:Op woensdag 23 november 2011 00:39 schreef MacorgaZ het volgende:
Beetje lamme aflevering, en als het inderdaad Barney's kind is is het ook wel weer erg cliché...
Trouwens wel merkwaardig dat Ted het vreemdgaan van Robin en Barney aan zijn 15 á 18-jarige kinderen vertelt, leuk als die weer op bezoek zijn bij hun vader
Alleen de cliffhanger werkte ergens naartoequote:Op woensdag 23 november 2011 01:07 schreef Hoogstaande het volgende:
Toffe aflevering juist, vond alles leuk, vond alles ook goed gespeeld.
Zag die laatste zin pas op t allerlaatst aankomen
Vooral de dialogen tussen Barney en Ted vond ik grappig
Had opnieuw, net als t einde van vorige week, eindelijk weer t juiste gevoel te pakken.
Het verhaal gaat ten minste weer ergens naar toe, ipv die constante tussen afleveringen die kant noch wal raken.
Dat is wel een heel kleine kans, aangezien ze maar 1 keer gebatst hebben. Maar dat zal uiteindelijk wel zo zijn inderdaadquote:Op woensdag 23 november 2011 00:11 schreef loezzzje het volgende:
Ze zal wel niet weten wie de vader is en dan is het uiteindelijk van Barney.
Aflevering waarin Marshall's vader sterft lijkt me zo.quote:
Inderdaad, en als je dat niet op viel toen je die aflevering keek ben je wel heel blind, want het was op een gegeven moment wel erg duidelijk. Toentertijd is het in deze topicreeks ook gewoon genoemd.quote:Op woensdag 23 november 2011 23:12 schreef aight1 het volgende:
[..]
Aflevering waarin Marshall's vader sterft lijkt me zo.
Ik volg deze topic reeks niet.quote:Op woensdag 23 november 2011 23:42 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Inderdaad, en als je dat niet op viel toen je die aflevering keek ben je wel heel blind, want het was op een gegeven moment wel erg duidelijk. Toentertijd is het in deze topicreeks ook gewoon genoemd.
Ik durf te wedden dat ze dat al helemaal overboord gegooid hebben. Ieder seizoen maakten de schrijvers het zich moeilijker en daardoor zijn er nu ook steeds meer overbodige eps in mijn ogen. Ik heb zo'n gevoel dat het einde enorm gaat tegenvallen. Ik zou geen Rachel marries Ross taferelen verwachten in ieder geval.quote:Op donderdag 24 november 2011 12:04 schreef franklop het volgende:
Ze hadden toch ooit een aflevering waarin de tekeningen van de kinderen van Ted te zien waren. Daarin stond alleen 'Me and Aunt Robin in the Zoo' en niet iets met een neefje/nichtje/oom. Benieuwd hoe dat dan in elkaar zit
Makkelijk; Robin had een dagje vrij, oom (Barney?) niet. Ze ging met Ted's kinderen naar de dierentuin. Haar eigen kind is ouder en wilde niet mee.quote:Op donderdag 24 november 2011 12:04 schreef franklop het volgende:
Ze hadden toch ooit een aflevering waarin de tekeningen van de kinderen van Ted te zien waren. Daarin stond alleen 'Me and Aunt Robin in the Zoo' en niet iets met een neefje/nichtje/oom. Benieuwd hoe dat dan in elkaar zit
Oh wow, daar had ik nog niet eens bij stilgestaan.quote:
Nee joh. Ze krijgt die baby van Kevin gewoon en Barney gaat er een vader voor zijn.quote:Op woensdag 23 november 2011 00:06 schreef Tegan het volgende:
No way. Kevin blijft echt niet hangen. Dus of een miskraam, of de baby is van Barney.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 26 november 2011 02:41 schreef Tegan het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |