abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_104004061
Zijn er hier al mensen die over zijn op de elektrische sigaret?

Ik ben deze week overgegaan. Was de gevolgen voor mijn gezondheid en portemonnee echt volledig zat. Maar het denken aan stoppen leverde alleen maar meer zin in sigaretten op.
Vandaar dat ik mij maar eens in die e-sigaretten heb verdiept. En een Ego-T heb besteld.

En het bevalt tot nu toe prima. Legio voordelen, Een vooralsnog weinig nadelen, ja ik blijf aan het dampen met mijn favoriete smaak.
pi_104004668
Ik heb er 1 uit China, topding

Lekker cappucino smaak erin op dit moment
wat is dit
  zaterdag 5 november 2011 @ 19:38:53 #3
351806 MarlboroCowboy
roken is vies, bah.
pi_104006430
Ego-T mooie naam, haha.
Maar merk je duidelijk verschil, rook zelf nog normaal.
pi_104006465
Beetje rare gewoonte. Stop dan gewoon.
Spijt
pi_104007300
Duidelijk verschil, tja in wat?

Tot nu toe gemerkt:
wordt niet meer 's morgens wakker met een dooie hond in mijn mond
geen stress of ik wel vuur en sigaretten heb (batterij gaat lang mee, en genoeg liquid in de fridge om een belegering van enkele weken te overleven)
geen as, en geen asbakken om omver te gooien in huis
geen rook in mijn huis en vieze geur aan mij en mijn kleren
sigaretten vind ik niet meer te pruimen, neig er nog wel eens naar er een aan te steken, maar die gaat na twee hijsjes weer uit, want bleah vies.

Helaas ben ik de hele week al wat verkouden, ook een van de redenen dat ik het roken even goed zat was. Maar uiteindelijk zou je geur,smaak en fitheid er ook weer flink mee kunnen terugkrijgen.
pi_104010828
Huh, maar die elektronische sigaretten zijn toch ook duur en slecht voor je gezondheid?
pi_104011698
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 november 2011 21:18 schreef Bundy. het volgende:
Huh, maar die elektronische sigaretten zijn toch ook duur en slecht voor je gezondheid?
Als je ze uit China haalt hoeven ze niet duur te zijn ;)
Twiddel
pi_104025015
En als je ze niet uit China is het misschien even een investering.
Mijn set, kostte mij 50 euro. Dan heb ik nog een extra atomizer meebestelt (die schijnen regelmatig stuk te gaan) a 9 euro per stuk. En een heleboel -e-liquids erbij om te verdampen, a 2,20 per 10 ml.

Ik hoop ongeveer 1 atomizer per maand te verbruiken,en waarschijnlijk zo'n 60 ml liquid., Dat komt dan neer op 20 euro per maand. Dat is toch redelijk wat goedkoper dan wat ik normaal aan sigaretten kwijt ben. Sterker nog met een maand niet roken heb ik de hele investering er al weer bijna uit.

En slecht voor je gezondheid, tja, lange termijn effect is nog niets bekend over. Theoretisch gezien lijkt het gezonder te zijn. Je mist de teer en de koolmonoxide. Verder zitten er nog tig andere kankerverwekkende stoffen in tabak. En die zitten of niet, of in een lagere hoeveelheid in de e-liquids.

Voor veel mensen met gezondheidsproblemen door het roken, vooral bijv. met longpatienten is dit een alternatief gebleken waarbij ze er qua gezondheid weer op vooruit gaan.

En daarnaast kun je heel makkelijk zelf de hoeveelheid nicotine bepalen, waardoor het voor veel mensen een goede methode is om de nicotine verslaving af te bouwen tot op 0 mg,. En als je die eenmaal hebt afgebouwd resteert je alleen nog maar stoppen met de gewoonte. Schijnt een stjuk makkelijker te gaan.
pi_104028580
De goedkoopste prijzen uit China die ik heb opgespeurd:
2,70 voor e-sigaret
2,00 voor flesje liquid
1,50 voor extra atomizer
wat is dit
pi_104033694
Dat is dan voor van die echte wegwerpmodellen?

Want ik heb de 510 en de ego's nog maar op weinig plekken voor echt lage prijzen gevonden.
De 510 zit toch altijd wel rond de 20 euro/dollar, en de ego rond de 50 euro/dollar ook bij de meeste Chinese shops.

Maar die goedkoper ecigs bevallen dus ook goed? Ik ben maar gelijk voor deze gegaan, denk dan ben ik meteen klaar voor de komende tijd. Moet alleen wel weer snel nieuwe liquids bestellen, mijn vriend dampt ook mee met de mijne in afwachting van de levering van de zijne.

En van de varianten die ik besteld heb zijn er maar een paar die ik fijn vind. De tabaksmaken vind ik maar niets En de mediums vind ik wat te scherp.

Wat dat betreft wel handig dat mijn vriend ook gelijk fan was, en zijn huisgenoot ook wil gaan overstappen. Kan ik de liquids die ik niet fijn vind in die ontketende kettingreactie kwijt. En komt er hopelijk ook weer wat terug mijn kant op. ;) Plus dat we zo wat megabestellingen kunnen plaatsen en delen.
  zondag 6 november 2011 @ 18:38:21 #11
232644 Dhaha
lachmeneer
pi_104042732
quote:
0s.gif Op zondag 6 november 2011 14:59 schreef Lizzebeest het volgende:
Dat is dan voor van die echte wegwerpmodellen?

Want ik heb de 510 en de ego's nog maar op weinig plekken voor echt lage prijzen gevonden.
De 510 zit toch altijd wel rond de 20 euro/dollar, en de ego rond de 50 euro/dollar ook bij de meeste Chinese shops.

Maar die goedkoper ecigs bevallen dus ook goed? Ik ben maar gelijk voor deze gegaan, denk dan ben ik meteen klaar voor de komende tijd. Moet alleen wel weer snel nieuwe liquids bestellen, mijn vriend dampt ook mee met de mijne in afwachting van de levering van de zijne.

En van de varianten die ik besteld heb zijn er maar een paar die ik fijn vind. De tabaksmaken vind ik maar niets En de mediums vind ik wat te scherp.

Wat dat betreft wel handig dat mijn vriend ook gelijk fan was, en zijn huisgenoot ook wil gaan overstappen. Kan ik de liquids die ik niet fijn vind in die ontketende kettingreactie kwijt. En komt er hopelijk ook weer wat terug mijn kant op. ;) Plus dat we zo wat megabestellingen kunnen plaatsen en delen.
ze zijn prima hoor, gaan lang mee, lekker veel stoom, smaakt goed
wat is dit
pi_104043834
Heb je een linkje voor mij?

Voor die prijzen wel interessant om eens aan collega's en vrienden te geven voor ze om uit te proberen.
  zondag 6 november 2011 @ 19:48:57 #13
230450 ShevaJB
Rock beat tempo 155
pi_104045493
Dat linkje ben ik ook wel benieuwd naar.
[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^
  zondag 6 november 2011 @ 20:18:22 #14
232644 Dhaha
lachmeneer
pi_104047066
2,90 als je er 1 koopt, ik had bulkrate dus 2,70
http://www.tinydeal.com/q(...)1sltnmb8mlfu3p9enss2
wat is dit
pi_104063520
Leuk, nu ik verder kijk dan mijn neus lang is zie ik ook een volledige nep ego set voor 27 dollar voorbij komen op die site. Prijs die het toch wel erg leuk maakt.

Ben mij inmiddels ook aan het inlezen op het zelf mixen van de liquids. Stuk goedkoper, en iets waar ik wel weer lekker mijn ei in kwijt kan. Lekker mixjes maken. ;)

En ik moet echt nog gaan experimenteren met marihuana. Schijnt mogelijk te zijn door een marihuana tinctuur te maken. Vond gisteren nog een brokje hasj bij het opruimen van mijn keukenla, en zo'n jointje was wel weer even schrikken. Zou wel heel tof zijn om dat te vapen.
pi_104063596
Mijn pa heeft het ooit aangeschaft, ongeveer een maand gebruik van gemaakt en toen weer overgestapt op sigaretten.

Zijn battereien gingen best snel op.

Verder vond ik het opzich best lekker roken wel, het ligt nu in de la maar we hebben geen patronen. De patronen gaan ook best snel leeg trouwens.
pi_104063850
Ja vandaar dat ik voor de ego-T ben gegaan, batterij van 650 mah gaat ongeveer een dag mee. En de tankjes zijn supermakkelijk te vullen.

Die patronen van je pa zijn waarschijnlijk ook nog wel te hervullen.
pi_104063854
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 03:33 schreef Lizzebeest het volgende:
Ja vandaar dat ik voor de ego-T ben gegaan, batterij van 650 mah gaat ongeveer een dag mee. En de tankjes zijn supermakkelijk te vullen.

Die patronen van je pa zijn waarschijnlijk ook nog wel te hervullen.
Nee zijn op en afklik filters met een of ander spul erin.

In je mond proef je het ook niet zo maar je voelt het wel in je keel
pi_104063861
Kay, lees namelijk best wel veel over het hervullen van allerlei patronen.

Zelf hoef ik het trouwens dan weer niet zo in mijn keel te voelen. Vind het met die liquids ook best wel hard aankomen vaak. Met de medium nicotine varianten merk ik dat ik minder nodig heb, maar daar krijg ik echt snel last van met mijn keel.
pi_104063866
Alhoewel het daar de meeste mensen wel om te doen schijnt te zijn.

Ik moet gewoon wat om aan te lurken hebben, net zoals mijn pa altijd met zijn pijp in zijn mond rondliep zonder dat het ding ooit aan was. ;)
  maandag 7 november 2011 @ 11:23:58 #21
353705 Smack-a-jack
and smoke some crack!
pi_104068310
dus jullie zijn allemaal tevreden? dan koop ik er ook een :)
Alle rechten voorbehouden.
Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, door fotokopieėn, opnamen etc.
pi_104081567
Ik heb ooit eens zo'n ding gerookt toen ik in de bus zat, was opzich wel lekker, vond het veel weghebben van een light sigaret. Maar bij gebrek aan beter wel te roken.
''I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.''
Kurt Cobain
pi_104082659
Ja ik ben dus wel redelijk tevreden. Longen zijn flink bezig met de grote schoonmaak, vies vies slijm aan het ophoesten.
Ik heb wel wat liquids besteld met een andere basisstof (vg) erdoorheen gemengd, omdat ik een wat droge pijnlijke keel krijg van het vapen. Meestal wordt dat spul gebruikt wat ook in van die grote rookmachines gebruikt wordt, best droog dus.

Dit is trouwens de ego-T set op tinydeal:http://www.tinydeal.com/r(...)h-58263-p-45128.html

Als de batterijen daarvan goed zijn zit je gebakken, je kunt er altijd alsnog allerlei andere systemen opdraaien. En de rest zal toch regelmatig vervangen moeten worden.
  maandag 7 november 2011 @ 21:28:40 #24
230450 ShevaJB
Rock beat tempo 155
pi_104095392
Hoe lang gaat zo'n cartridge mee? En die refills? Zit eraan te denken om ook zo'n tinydeal ding te kopen.
[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^
  maandag 7 november 2011 @ 21:37:25 #25
359051 J.D.Morrison
C'mon baby light my fire!
pi_104096195
Ik had een keer red bull cartridges. Nou nou wat waren die sterk. Daar zat iets van 20mg nicotine in ofzo? Als je dan een paar sterke hijsen nam, dan stond je helemaal te trillen. Heel apart gevoel maar soms was het wel grappig :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')