Ik stel voor dat je jezelf eens goed in gaat lezen over S-OFF, rooten, custom ROM's, backups via clockwork recovery en nog veel meer. Een goed punt om te beginnen is op xda-developers:quote:Op zaterdag 5 november 2011 13:48 schreef Nilscollection het volgende:
Dus even terugkomend op mijn vraag in het vorige topic...
Ik weet dat ik de folder van MIUI in de root van mijn SD moet zetten om MIUI te installeren, maar dan vroeg ik mij nog twee dingen af.
- moet ik, voor het geval dat het misgaat, een back-up van mijn standaard ROM maken?
- ik moet mijn Desire S hiervoor S-OFF krijgen - hoe kan ik dit best doen?
Ik kreeg de update op de releasedag al, heeft niets met je provider te maken aangezien ik ook T-Mobile heb.quote:Op zaterdag 5 november 2011 14:09 schreef Nilscollection het volgende:
Mijn moeder heeft hetzelfde. Ik heb de update wel al gehad, maar zij nog niet. Kan met de provider te maken hebben aangezien ik Vodafone heb en zij T-Mobile.
Er staan op xda in het Desire S hoekje tutorials hoe je alles moet doen, niet alleen custom roms dus. Verder zou ik de S-OFF manier die jij wil gebruiken niet doen, dan kan je je Desire S net zo goed meteen weggooien. Wat je beter kan doen is kijken naar Revolutionary.quote:Op zaterdag 5 november 2011 18:40 schreef Nilscollection het volgende:
Ik heb al op XDA Dev rondgeneusd, maar veel wijzer werd ik er niet van. Vooral omdat er zo ontiegelijk veel custom ROM's op staan...
MIUI is toch een custom ROM op zich, hč? Net zoals Cyanogen en Hydrogen dat ook zijn. Want daarmee ben ik nu een beetje in de war.
Ik heb inmiddels wel een tutorial voor S-OFF gevonden (klikkie doen), is deze correct? Want deze complete tutorial heeft dan weer een andere manier, maar daar zit wel alles bij.
Ik ben een beetje overdonderd met het hele aanbod - welke kan ik best gebruiken?
Je hoeft de camera niet aan te hebben. Simpelweg de aan/uitknop bovenaan indrukken en binnen een seconde op de homeknop drukken, zo maak je een screenshot.quote:Op vrijdag 11 november 2011 09:27 schreef .Neovo. het volgende:
Ik heb op een vage manier een screenshot van het homescreen gemaakt, toen de camera aanstond. Weet iemand hoe dat moet? Toen ik de camera zou gebruiken zag ik ineens een foto van het homescreen, en ik heb de telefoon niet geroot ;p.
Coolquote:Op vrijdag 11 november 2011 11:53 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Je hoeft de camera niet aan te hebben. Simpelweg de aan/uitknop bovenaan indrukken en binnen een seconde op de homeknop drukken, zo maak je een screenshot.
Niet in de camera maar in de gallery.quote:Op vrijdag 11 november 2011 11:57 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Cool
Wist ik niet, maar in de camera stond een plaatje van het homescreen
Geen idee, niets over gehoord of gelezen. Het enige dat ik heb gehad is dat na een reboot het enorm lang duurde alvorens ik weer mobiel internet had, maar dat was volgens mij ook eenmalig. Hopelijk komt de aangekondigde patch snel uit, die moet een aantal nags gaan verhelpen.quote:Op vrijdag 11 november 2011 12:19 schreef lynda het volgende:
Sinds een paar dagen valt mijn internet (Wifi en mobiel internet) uit als mijn telefoon niets ligt te doen..Zwaar irritant natuurlijk![]()
Meer mensen hier last van of ergens iets over gelezen toevallig..? Ik heb zelf al een klein rondje google gedaan maar kon nog niets bruikbaars vinden
De LinkedIn-plugin is niet nieuw, ik kreeg hem alleen opnieuw aangeboden.quote:Op dinsdag 22 november 2011 14:04 schreef lynda het volgende:
Nieuwe plugin en widgets zijn toegevoegd in HTC hub
Aan/uitknop indrukken en binnen een seconde (ongeveer) op de homeknop drukken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |