Ragnarok Onlinequote:Op woensdag 2 november 2011 16:30 schreef Maisnon het volgende:
Zit je weer opnieuw frans te praten tussen al die Quebecois
En zitten daar ook niet alle GIB MONI PLS PINOI HUEHUE BR BR brazilianen?
[ afbeelding ]
Ik heb ook Ragnarok Online gespeeld, is dit ook wel herkenbaar vanzodra Brazilianen een server aanraken wordt ie langzaam overgenomen
op de NA servers zitten ook spaans sprekende mensen. Ook BR mensen die op alles en iedereen flamen (geen wonder als je in zo'n land woont). De ping is afschuwelijk (speel geen skillshot champ).quote:Op woensdag 2 november 2011 16:21 schreef Cornelis83 het volgende:
Het ging hem ook niet om het ontwijken van 14 jarige ragende pubers maar om het ontwijken van arrogante Fransen en Spanjaarden die weigeren Engels te leren of te sprekenEn op een NA server zal zeker 99% van de spelers toch wel Engels kunnen volgens mij
In ieder geval zal die percentage aanzienelijk hoger liggen.
390 kan wel met first win of the day + weekly IP boostquote:Op woensdag 2 november 2011 23:30 schreef Maisnon het volgende:
Had je een ip boost of dat ehm, loyalty ip iets?
[ afbeelding ]
Bij mij gaat het weer even de goeie kant in na die wanhopige losses
Toch denk ik dat er voor Olaf heel veel slechte matchups zijn. Sowieso is alles met een beetje range in voordeel (denk aan Galio, Chogath) en denk ik dat Udyr ook heel vervelend gaat worden met die turtle stance en stun.quote:Op donderdag 3 november 2011 08:44 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Gisteravond even nieuwe Olaf geprobeerd, stukkie beter al, die break op je ulti zorgt er gewoon voor dat je viable bent solotop. Ga zeker meer doen. (uiteindelijjk 15/8/17 oid)
Maakt niet uit, dat shield stopt gewoon 180 damage op lvl 5, of het nou true damage is of niet. Zodra je E op cooldown is stunt ie je en ramt ie je 2x met tiger strike en dan raak jij hoe dan ook meer health kwijt dan ik. Bovendien steal ik het sneller weer terug. Ik denk dat een Tiger Stance Udyr een Olaf top ownt.quote:Op donderdag 3 november 2011 08:56 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Ik had hem als counterpick voor Shyvana top, dan werktie prima
Tegen udyr ook wel trouwens, true dmg van je E
En makkelijker kapot te slaan door de Nunu/Udyr/Lee Sin die bij je komt counterjunglenquote:Op donderdag 3 november 2011 09:55 schreef Lamabal het volgende:
Is juist handig hoe lager olaf zijn hp is. meer attack speed ftw
Ah, jij hebt je jungle al geward als je lvl 3 bent en met je red buff bezig bent?quote:Op donderdag 3 november 2011 10:55 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Ja duh , als er een jungler in de buurt is ga je niet op 10% hp blijven staan
Heb je het wel eens geprobeeerd? Wat je zegt is gewoon echt niet waar. Iedereen is het erover eens dat je met Olaf in de lagere levels gewoon low raakt in de jungle.quote:Op donderdag 3 november 2011 11:22 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Sowieso ben je dan niet zo low, dan jungle je uberhaupt al verkeerd. Olaf heeft met zn W zat regen om zichzelf boven 75% te houden at all times. En voor counterjunglen heb je CV voor om hun jungler in de gaten te houden. Heeft hij zijn rood nog niet op 3:10 , oppassen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |