quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Tuurlijk is het kut voor PSV. Dat jij blijkbaar het IQ van een stoeptegel hebt, hoef je niet af te reageren op een club die je haat.
Bij iedereen? Volgens mij alleen bij hem hoor.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:22 schreef Noax het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Je kunt bij iedereen wel het IQ in twijfel trekken maar dat zegt volgens mij voldoende, over dat beetje rotzooi wat er tussen jouw oortjes zich begeeft...
Hahaha ja, nieuw record zei ik ook al. Lekker elke keer 90 minuten laten spelen. Rutten wist natuurlijk ook al dat je na de winterstop er niks meer aan hebt.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:08 schreef ajacied4lf het volgende:
Moet zeggen dat Mertens erg teleurstellend speelt. Hij heeft nu als zijn dipje te pakken. Vorig seizoen hield hij het 18 wedstrijden vol. Nu 10
[ afbeelding ]
Je viel wel degelijk in herhaling.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:25 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Bij iedereen? Volgens mij alleen bij hem hoor.
Hij gaf toch ook toe dat hij eerst de verkeerde kaart pakte?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:26 schreef Gramulanion het volgende:
Nijhuis geeft eerst rood en dan geel bij het veroorzaken van een pingel.
Scroll het topic eens door, zoveel werk is dat toch niet.quote:
Rot aub op. Je kan daar niet eens geel voor geven. Iedereen zegt dat(De Jong, Brama, Co) en dan kom jij met zo'n reactie.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:29 schreef Pedroso het volgende:
Het is misschien wat zwaar bestraft die rode kaart maar je kan hem geven hoor.
Nog een geluk dat ie de Jong niet vol raakt anders ben je die gewoon een half jaar kwijt.
Wat een huilies, huilies die Rutten en die Brands etc.
Moeten ze volgend jaar maar wat gemeenschapsgeld aan de scheidsrechters schenken, misschien dat ze dan alles mee fluiten voor PSV.
Die is al met gierende banden vertrokken naar zijn door de KNVB gesponsorde suite.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:31 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Komt de reactie van Blom nog op tv?
Geen geel ? Was gewoon een donkergele kaart hoor. Gewoon ontzettend lomp tackelen van Strootman.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:32 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Rot aub op. Je kan daar niet eens geel voor geven. Iedereen zegt dat(De Jong, Brama, Co) en dan kom jij met zo'n reactie.
Domste reactie ooit(erger dat tong).
Als je nou serieus wou discussiëren had je wel dat 'gemeenschap geld' weggelaten, vieze troll.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:36 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Geen geel ? Was gewoon een donkergele kaart hoor. Gewoon ontzettend lomp tackelen van Strootman.
Zit je nou echt gewoon te trollen of heb je geen enkel interview of beschouwing na de wedstrijd gezien?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:36 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Geen geel ? Was gewoon een donkergele kaart hoor. Gewoon ontzettend lomp tackelen van Strootman.
Als ie niet scoort heb je niets aan 'm. En zoveel scoort ie niet meer tegenwoordig.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:37 schreef mrstylo het volgende:
Matavz is zo'n speler die uit het niets een doelpunt maakt. Al krijgt hij 80min geen bal. Daarom vind ik Matavz zo goed.
Ik zie wat ik zie. Maakt mij niet uit hoor wat Fredje zegt na de wedstrijd.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:38 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Zit je nou echt gewoon te trollen of heb je geen enkel interview of beschouwing na de wedstrijd gezien?
Een gele kaart was terecht, maar het was gewoon een professionele overtreding. Om vervolgens te insinueren dat je er rood voor kan geven of dat het donkergeel was slaat nergens op.
Fixedquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:41 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ik zie wat ik WIL zien. Maakt mij niet uit hoor wat Fredje zegt na de wedstrijd.
Emoties. Hevige emotiesquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:47 schreef Devz het volgende:
Ach, wat maakt het uit. De wedstrijd is gespeeld, beslissing is genomen. Pech gehad en volgende keer beter.
wat ben je prikkelbaar zeg...moeilijk he andersdenkenden.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 23:38 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Zit je nou echt gewoon te trollen of heb je geen enkel interview of beschouwing na de wedstrijd gezien?
Een gele kaart was terecht, maar het was gewoon een professionele overtreding. Om vervolgens te insinueren dat je er rood voor kan geven of dat het donkergeel was slaat nergens op.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |