tisseR?quote:
klonk wel lekker ja, dus die ben aan t opvissen, net als een cd van Atlas, de band ervoor.quote:
Die hoofdletter-kleine lettermix heb ik ook vaak...quote:
ik zou het allemaal nooit aanvragen, maar ik vind het wel humor. van echte punk, naar poppy punk, naar nedergabber. prachtig!quote:
Ik heb in die tijd 4 x ge-edit, om 3 keer tot de conclusie te komen dat ik steeds weer de hoofdletter paktequote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:07 schreef minthy het volgende:
[..]
Die hoofdletter-kleine lettermix heb ik ook vaak...
Oei, ik ga niet meer postenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:07 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik zou het allemaal nooit aanvragen, maar ik vind het wel humor. van echte punk, naar poppy punk, naar nedergabber. prachtig!
overigens heb jij gisteren het meest gepost volgens mij!
ik heb ook heel vaak de hoofdletters RE achter elkaar en GRquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:07 schreef minthy het volgende:
[..]
Die hoofdletter-kleine lettermix heb ik ook vaak...
Je kan het hier tenminste nog editten, in DM/PM wil dat niet... GenantChanantquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:07 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ik heb in die tijd 4 x ge-edit, om 3 keer tot de conclusie te komen dat ik steeds weer de hoofdletter pakte
nja, tis nu alweer vrijdag en de afgelopen weekenden was ik nr 1 op vrijdag, zaterdag en zondagquote:
chanant.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:08 schreef minthy het volgende:
[..]
Je kan het hier tenminste nog editten, in DM/PM wil dat niet... Genant
Ohja, dan post ik vrolijk verder. Morgen overdag ben ik in Leeuwarden en ik ga 's avonds ook gewoon TVOH kijken.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:08 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
nja, tis nu alweer vrijdag en de afgelopen weekenden was ik nr 1 op vrijdag, zaterdag en zondag
quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:09 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ohja, dan post ik vrolijk verder. Morgen overdag ben ik in Leeuwarden en ik ga 's avonds ook gewoon TVOH kijken.
doe maar niet, ik moet eerst minimaal 2 dagen opruimen voor ik hier mensen kan ontvangenquote:
Ik ben wel wat gewend, ik ben morgenavond voor en na tvoh ook gewoon aan het puinruimen hier tijdens het luisteren van EW. En ach, TVOH, 't weet me toch weer voor de tv te trekkenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:12 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
doe maar niet, ik moet eerst minimaal 2 dagen opruimen voor ik hier mensen kan ontvangen
en datwas voor TVOH natuurlijk...
ik ben gewoon te lui om op te ruimen en schoonmaken is ook niet echt mijn hobby...quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:15 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ik ben wel wat gewend, ik ben morgenavond voor en na tvoh ook gewoon aan het puinruimen hier tijdens het luisteren van EW. En ach, TVOH, 't weet me toch weer voor de tv te trekken
Ik ben niet lui, ik weet niet meer waar ik alles kwijt moet. M'n kamer barst uit z'n voegen. Ik word er eerlijk gezegd knettergek van. EW kan me de laatste tijd niet meer boeien trouwens, terwijl Stenders LateVermaak me steeds meer boeit met de aflevering. Dus ik hoop op een leuke EW, anders houd ik er ook vroeg mee op.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:17 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik ben gewoon te lui om op te ruimen en schoonmaken is ook niet echt mijn hobby...
en vrijdagavond is bi mij 3fmavond, of ik moet iets anders echt veel leukers te doen hebben...
ik ben in januari verhuisd en heb sindsdien nog amper een doos uitgepakt. het merendeel heb ik niet nodig dus waarom zou ik het uitpakken? mijn tv, pc etc heb ik gepakt en wat keukenspullen en verder zie ik wel. ach, ik vind het wel prima zo. ik stoor me er niet aan en als bezoek dat wel doet is dat hun probleem. maar schoonmaken moet ik iegenlijk wel weer een keer doen...quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:18 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ik ben niet lui, ik weet niet meer waar ik alles kwijt moet. M'n kamer barst uit z'n voegen. Ik word er eerlijk gezegd knettergek van. EW kan me de laatste tijd niet meer boeien trouwens, terwijl Stenders LateVermaak me steeds meer boeit met de aflevering. Dus ik hoop op een leuke EW, anders houd ik er ook vroeg mee op.
Ik probeer hier steeds meer dingen in te pakken en op te bergen in de kelder. Dingen weggooien die ik niet meer nodig heb. Dat 't maar even opschiet in Leeuwarden!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:20 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik ben in januari verhuisd en heb sindsdien nog amper een doos uitgepakt. het merendeel heb ik niet nodig dus waarom zou ik het uitpakken? mijn tv, pc etc heb ik gepakt en wat keukenspullen en verder zie ik wel. ach, ik vind het wel prima zo. ik stoor me er niet aan en als bezoek dat wel doet is dat hun probleem. maar schoonmaken moet ik iegenlijk wel weer een keer doen...
dat hoop ik ook voor je jaquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:22 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ik probeer hier steeds meer dingen in te pakken en op te bergen in de kelder. Dingen weggooien die ik niet meer nodig heb. Dat 't maar even opschiet in Leeuwarden!
Nee, dat heeft geen zin. Het gaat echt om inschrijftijd. Schrijf je ook eens in bij Elkien, da's de andere wbv.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:23 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
dat hoop ik ook voor je jaik heb me net ook maar eens ingeschreven bij woonfriesland. weet jij toevallig of het zin heeft veel te reageren? of je dan sneller stijgt op de lijst?
ga ik vandaag of morgen ook nog ff doenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:26 schreef CindieY het volgende:
[..]
Nee, dat heeft geen zin. Het gaat echt om inschrijftijd. Schrijf je ook eens in bij Elkien, da's de andere wbv.
Volgens het aantal hits op YT wel, ik ken hem nietquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:28 schreef 3rdRock het volgende:
owja, dit nummer ken ik ook nog wel. maar The Second you Sleep vind ik mooier. die is toch wel van Saybia? ja toch?
2 jaar geleden kon ik dat nog, nu niet meer....quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:39 schreef CindieY het volgende:
[..]
Even allemaal flink met de haren zwiepen.
Klein?!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 00:49 schreef 3rdRock het volgende:
oei Torre, vraagt ie iets van Roosbeef aan. klein minpuntje...
de man komt uit nijmegen en zit in een geweldige punt en hij vroeg verder prima dingen aan. dan is ht een klein minpuntje.quote:
Nou, ik weet nog niet wat ik van hem moet vinden nu...quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 01:01 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
de man komt uit nijmegen en zit in een geweldige punt en hij vroeg verder prima dingen aan. dan is ht een klein minpuntje.
en nu ga ik pitten. lekker uitslapen en dan door tot 7u zaterdagochtend!
trusten
Gemakzucht... Bij het instorten van de toren in Hoogersmilde tweette ik iets over mijn familie die daar woont, ik had direct HvNL als volger... Vroegen of ik ze met mijn familieleden in contact kon brengenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 01:13 schreef CindieY het volgende:
Damn, waar gaat de media naar toe? Ik las vandaag dus wat nieuwsberichten over die uitgelekte foto's van Britt en ze hebben zo te horen niet eens moeite gedaan om haar zelf te spreken, alles is zo uit dit radio-item en van haar twitter geplukt
Woensdag? De ambtenaar van de burgerlijke stand is al geregeld!quote:Op donderdag 27 oktober 2011 17:46 schreef minthy het volgende:
[..]
Is goed, ik heb volgende week nog wel ergens een gaatje!!
Dan wel in de middag, ik ga proberen het werk weer wat op te pakken! Of in de avond is nog beter, ik vergeet dat ik ruim 2u moet rijden...quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 01:40 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Woensdag? De ambtenaar van de burgerlijke stand is al geregeld!
Is allemaal te regelen...quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 01:44 schreef minthy het volgende:
[..]
Dan wel in de middag, ik ga proberen het werk weer wat op te pakken! Of in de avond is nog beter, ik vergeet dat ik ruim 2u moet rijden...
Je kan het beter op maandag doen dan kost het minder.quote:
Oh jeequote:
Wat kun jij heerlijk praktisch denken!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 01:48 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Je kan het beter op maandag doen dan kost het minder.
Condooms kost ook geld.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 02:02 schreef minthy het volgende:
[..]
Wat kun jij heerlijk praktisch denken!
Haha ja wat een heldquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 09:42 schreef henkde_j het volgende:
Lex vannochtend met die occupy krakers
Maak je jezelf depressief?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:11 schreef SilentChaos het volgende:
Bijna, bijna, bijna weekend maandag
quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 11:55 schreef borisz het volgende:
Over anderhalve week weer fatsoenlijke TV.
Masterchef: The Professionals 2011 BBC 2
Soort van geestelijke SMquote:
Geilquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:25 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Soort van geestelijke SM
Ik had vroeger een collega die elke maandag t/m donderdag zei: "Bijna weekend". En dan op vrijdag zei hij altijd "Bijna maandag". Je hele weekend naar de kloteIk denk nog vaak aan die nare man
Ik heb 'm al twee wekenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:35 schreef wolfrolf het volgende:
hihihihihihihihhiihihiiih.
Iemand in dit topiek al de iPhone 4S? Roeltje?
EDIT!!!1
[ afbeelding ]
Met haar stringetje in Housequote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:27 schreef 3rdRock het volgende:
Cobra Starship and Leighton Meester!
[ afbeelding ]
nja,i k vind de akoestische versie iig beter dan de gewone versie.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:35 schreef SilentChaos het volgende:
Ja fantastisch hoor, dat Snow Patrol
Dat hierboven is trouwens wel
whale-tail!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:36 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Met haar stringetje in House
[ afbeelding ]
Als dat zou kunnen op kantoorquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:41 schreef wolfrolf het volgende:
Topic freeze.
Iedereen aan het fappen?
ik ben wel van plan de hele nacht te luisteren. of ik het red is een tweede natuurlijkquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 14:51 schreef Qunix het volgende:
7 uur vanochtend op, 7 uur vanavond EW en 7 uur morgen naar bed.
Ik blijf de hele nacht op, wie met mij?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |