Informatie:Game:
Battlefield 3Platform:
Playstation 3, Xbox 360 en PCRelease datum:
25-28 oktober 2011Engine:
Frostbite 2.0Publisher/Developers:
EA en DICESingle player:
quote:
Battlefield 3 beschikt over een volledig op zichzelf staand verhaal krijgt, waarbij jij speelt als een U.S. Marine Corps soldaat. Dit is voor het eerst in de Battlefield reeks; op Bad Company na had geen enkele Battlefield game een singleplayer.
DICE probeert te balans in Battlefield 3 goed en spannend te houden, met rustige momenten waarop je kan bijkomen en heftige momenten waarbij je niet meer weet waar links en rechts zijn. Volgens DICE zal je niet alleen maar rond lopen in het Midden Oosten.
De singleplayer neemt je mee naar Parijs, Teheran, Irak en New York. Je wordt dus mee getrokken door kleine, claustrofobische straatjes, metropolen en zanderige omgevingen. Ook is de singleplayer te spelen door middel van een CO OP. Wat inhoudt dat jij samen met een andere speler door de singleplayer kan lopen.
Als de co op campaign ook het zelfde verhaald verteld als de normale campaign is niet bekend, over de co op invulling is verder nog niks verteld.
De missie in Irak speelt zich af in 2014, als het hele spel zich afspeelt in 2014 of later is nog niet bekend.
Multiplayer:
quote:
In Battlefield 3 ben je nergens op het slagveld veilig, door de Frostbite 2.0 engine zal alles, maar dan ook, alles kapot kunnen in Battlefield 3. Dekking zoeken zal niet meer zijn zoals het was. Bereid je maar vast voor op totale verwoestbaarheid.
Er is een groot verschil tussen de console en pc versie; de console versie is met 24 man tegelijk speelbaar. De pc versie is met 64 man tegelijk speelbaar. Volgens DICE ligt dit aan de kracht van de consoles op dit moment. De pc is dan ook het lead platform waar BF3 voor ontwikkeld wordt.
Close combat, voertuigen en team play zullen centraal staan in de multiplayer van Battlefield 3. Schiet, knal en raas door prachtige landschappen, nauwe steegjes en laat niks heel van de gebouwen waar mogelijk jouw vijand zich schuilt houdt In Battlefield 3 heb je de beschikking over een groot aantal voertuigen, waaronder tanks, helikopters, jeeps, zee voertuigen en terug van weggeweest: vliegtuigen!
Waar Battlefield 3, al in de gehele franchise om draait is natuurlijk team en squad play. Net zoals in Battlefield 2 is het alleen maar mogelijk om op je squadleader te spawnen.
Klassen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wapens:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voertuigen:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
![124.jpg]()
![123.jpg]()
![125.jpg]()
PSN & XBLA members:
PSN:Roces18: O_Roces
kwaliteit.: Het_Biertje
67Impala: Munn1k
vinnus: vinnus
Duuc-nl: Duuc-nl
JediSimons: SorayaNL
Laat77: Risakotta
So_Surreal_Baby: Larsiee
delano.888: Dx11
Apenkoning1: apenkoning
DrNick: ikbenaron
Vinno - Vinno0615
TheGreatHooD - The_Great_HooD
Rob.Dude - TheRobChief
Lastpost - Lastpost_NL
legacythe2nd - Tauranator
BORRREETJEEE - hertogjandrinker
Yuri_Boyka - Mimaaa
XBLA:MarkoAlmelo: MarkoAlmelo
Reintji: Baas NL
VerbodsBord: Malle Henkie
SoldMayor: SoldMayor
Rossdale: Rossdale
Rauw: Vladzje
SpankmasterC: SpankmasterC
dreamzk: pot4toe
Bunta-Fujiwara: SternAE86Takumi
RudyCarell: ChielMontagne
Koopsie - R Tootall
TheGreatHooD - The Great HooD
BraveDribbel - DribbelNL
TheMagnificient - Anatolian26
Mister_T - Anormius
Michhas - Michhas
Frishe - Frishe
Kan iedereen zijn psn-id/xboxlive-id posten? Dan komen ze in de OP.
[ Bericht 0% gewijzigd door Yuri_Boyka op 27-10-2011 19:38:34 ]
If not now, then when.
Gaarne mij toevoegen aan de OP:
PSN - The_Great_HooD
XBL - The Great HooD
Rauw.
op je bord.
quote:
Op donderdag 27 oktober 2011 08:56 schreef Vinno het volgende:Ik heb nog wel echt moeite met die jets hoor.
Heb nu 30 min vliegtijd (niet veel weet ik), maar ik heb 1 keer een tank disabled en iets geraakt ofzo, 115 punten heb ik pas

Nog geen MP gespeeld hoor, maar is het niet zo dat als je het niet kunt je het beter aan een ander over kunt laten?
In BF2 wist ik altijd dat ik met een Humvee of APC best overweg kon, vliegen liet ik altijd maar aan de pro's.
"Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"
Voeg mij ook maar toe op Xbox
DribbelNL
Koopsie
Very nice
quote:
Op donderdag 27 oktober 2011 08:56 schreef Vinno het volgende:Ik heb nog wel echt moeite met die jets hoor.
Heb nu 30 min vliegtijd (niet veel weet ik), maar ik heb 1 keer een tank disabled en iets geraakt ofzo, 115 punten heb ik pas

ik heb nog nooit kunnen vliegen in die helicopter van bfbc2
"Dubbelop alsof ik een quote citeer"
Zometeen even de brievenbus checken.....
You've been driving by yourself all these years. You've never competed with anyone. Remember, don't pay attention to the competition itself. Ignore other racers. The one you need to beat is yourself.
Kan je CO-OP splitscreen spelen of is dat gewoon met een vriend die de game ook heeft?
Ik ga zo alle 360'ers even toevoegen.
You've been driving by yourself all these years. You've never competed with anyone. Remember, don't pay attention to the competition itself. Ignore other racers. The one you need to beat is yourself.