Ik snap dat het je niet gaat om het antwoord krijgen. Het gaat mij erom dat het best regelmatig zo 'misgaat' dat die vraag vanalles oproept wat je volgens mij helemaal niet wil oproepen. Wat nou als ze zo was beschadigd dat ze de rest van haar leven aan de tenalady zou moeten?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 11:28 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Jeetje, je kunt het ook minder serieus opvatten en snappen dat ik daar heus geen antwoord op wil. Bovendien werd het bij jou toen ook gevraagd maar dat was dan weer niet misplaatst?
Als het mis was gegaan en dat was gebeurd, dan had ze mij in een PM kunnen vertellen dat ze het niet erg waardeerde wat ik schreef en of ik dat had kunnen verwijderen. Dan had ik mijn excuses aangeboden en alles verwijderd of aangepast en haar vervolgens nog een keer gefelicteerd met de kleine.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 12:01 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Het gaat niet om het antwoord krijgen, het gaat erom dat het best regelmatig zo 'misgaat' dat de vraag vanalles oproept wat je volgens mij helemaal niet wil oproepen. Wat nou als ze zo was beschadigd dat ze de rest van haar leven aan de tenalady zou moeten?
Dat had ook gekund.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 12:06 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Als het mis was gegaan en dat was gebeurd, dan had ze mij in een PM kunnen vertellen dat ze het niet erg waardeerde wat ik schreef en of ik dat had kunnen verwijderen. Dan had ik mijn excuses aangeboden en alles verwijderd of aangepast en haar vervolgens nog een keer gefelicteerd met de kleine.
Het is ongelooflijk hoe jullie dit hebben opgelost. Ik zit hier verdomme met tranen in m'n ogen van ontroering.quote:Op donderdag 27 oktober 2011 12:24 schreef Vanyel het volgende:
Zo stelletje relpotten. Neem maar een voorbeeld aan hoe verstandig en liefjes wij dit oplossen!
Kopje rooibosthee?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 13:00 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Het is ongelooflijk hoe jullie dit hebben opgelost. Ik zit hier verdomme met tranen in m'n ogen van ontroering.
Jij voelt precies aan wat een mens nodig heeftquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |