Ik wil met je mee filosoferen ik lees nu Albert Camus..quote:Op zondag 23 oktober 2011 01:31 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
ik ga een jointje roken en filosoferen over bomentrustennnn
![]()
ja niks zeg ik je, gewoon mooi zijn en zwijgenquote:
quote:Op zondag 23 oktober 2011 01:32 schreef Koen66 het volgende:
je hoeft het topicnr niet meer zelf te verhogen
nu zijn we #1467 kwijt
deed hij ook blowen?quote:Op zondag 23 oktober 2011 01:32 schreef Argo het volgende:
[..]
Ik wil met je mee filosoferen ik lees nu Albert Camus..
ze zei mooi zijnquote:Op zondag 23 oktober 2011 01:32 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
ja niks zeg ik je, gewoon mooi zijn en zwijgen
ik zal eens wat van hem opzoekenquote:
als je maar ontwaakt morgenquote:Op zondag 23 oktober 2011 01:34 schreef Argo het volgende:
Ik ga denk ik over de dood lezen, en slapen.
quote:Op zondag 23 oktober 2011 01:34 schreef utopie het volgende:
goffedomme. heb ik 8 ipv 7 getyptik maak wel even een TR.
vergeef me
je hoeft helemaal geen nr te typen, hoogt automatisch opquote:Op zondag 23 oktober 2011 01:34 schreef utopie het volgende:
goffedomme. heb ik 8 ipv 7 getyptik maak wel even een TR.
vergeef me
Hijs de moeite waard de vreemdeling is een heel mooi boekje. Maar ook zijn andere boeken zijn goed te doen!quote:Op zondag 23 oktober 2011 01:34 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ik zal eens wat van hem opzoeken![]()
weet je wel hoe laat het isquote:Op zondag 23 oktober 2011 01:35 schreef Argo het volgende:
[..]
Hijs de moeite waard de vreemdeling is een heel mooi boekje. Maar ook zijn andere boeken zijn goed te doen!
Hier een klein stukje waar hij een toneel stuk over heeft geschreven.
Het bevatte een gemengd bericht waarvan het begin ontbrak, over een voorval dat in Tsjecho-Slowakije was gebeurd. Een man was uit een Tsjechisch dorp vertrokken om zijn fortuin te gaan zoeken.Na verloop van vijfentwintig jaar was hij rijk teruggekomen, met een vrouw en een kind zijn moeder dreef, samen met zijn zuster, een hotel in zijn gebroorte dorp. Om ze te verassen had hij zijn vrouw en kind in een andere gelegenheid achtergelaten. En was naar zijn moeder toe gegaan, die hem niet had herkend toen hij het hotel binnentrad. Voor de grap was hij op de inval gekomen een kamer te nemen. Hij had zijn geld laten zien. 'sNachts hadden zijn moeder en zuster hem met behulp van een hamer vermoord, om hem te bestelen. En ze hadden zijn lijk in de rivier geworpen. De volgende ochtend was zijn vrouw komen opdagen en had zonder het te weten de identiteit van de reiziger bekendgemaakt. De moeder had zich opgehangen. De zuster had zich in een put verdronken.
Lees dan de laatste zin.quote:Op zondag 23 oktober 2011 01:35 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
weet je wel hoe laat het isen hoeveel tekst dat is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |