Hahaquote:Op donderdag 17 november 2011 23:17 schreef Puala het volgende:
Maar ondanks dit, het gaat verder goed. Noortje loopt alsof ze hier al maanden is en speelt heerlijk. Ze heeft haar favoriete plekjes overal en is zo af en toe ook heerlijk ondeugend![]()
* Puala denkt terug aan de dag dat ze zichzelf een gebakken eitje op brood had bezorgd. Bestek vergat, naar de keuken liep en bij terugkomst 't ei op de grond aan trof met Noortje er naast![]()
Die zijn er welquote:Op vrijdag 18 november 2011 19:17 schreef Puala het volgende:
geslaagde match ja
De extra bak werkt. Ze doet er nu alles op en heeft geen oog meer voor de andere bakAl geprobeerd ze te wisselen van plek, maar dat gaat niet. De bak past niet op die plaats (5 cm te hoog) dus als het zo blijft gaan wellicht een bak halen die wat lager is. Zijn die er eigenlijk?
Fototjes:
[ afbeelding ]
Ik ga dus niet in dat mandje ja![]()
[ afbeelding ]
Schoenendozen![]()
![]()
Als ze bij politiehonden blijven zitten dan blijven ze ook bij een kat zitten. Gewoon beter vastzettten. Had je ze wel getapet?quote:Op zaterdag 3 december 2011 21:26 schreef Puala het volgende:
Babysokjes had ze met 2 sec uit net. Dat word hem niet. De pootjes zijn wel goed vet, want het stof blijft er ook aan hangen. Het is alleen een beetje een stoeipartij op het moment dat ik het in wil smeren. In je eentje is dat toch lastiger dan dat je met z'n tweeën bent.
Spelen wilt ze niet, maar waar ze vanmorgen niet op het bed kon springen lukt dat nu wel. Of ik te vroeg juich weet ik niet, maar ik ben er in elk geval blij om
Ze slaat een paar keer met haar pootjes en weg waren ze. Tape zat rondom de stof + rondom het pootje. 4x rond. Wat doe ik verkeerd?quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:47 schreef RichardHammond het volgende:
[..]
Als ze bij politiehonden blijven zitten dan blijven ze ook bij een kat zitten. Gewoon beter vastzettten. Had je ze wel getapet?
Lijkt ze op het baasjequote:Op zaterdag 3 december 2011 21:38 schreef Oognip het volgende:
Die babysokjes had ik ook niet verwacht dat die bleven zitten bij Noortje
Ik kan me voorstellen dat vaseline smeren lastig is bij haar, Noortje was hier ook heel moeilijk met pilletjes en zo.
Hopelijk zet de stijgende lijn zich voort!
quote:Op maandag 5 december 2011 21:27 schreef Puala het volgende:
ik ben helemaal blij
![]()
Noortje speelt weer! Ze was door t dolle heen net. Ze loopt goed en ze kan weer springen. Het lijkt echt veel beter te gaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |