In navolging van Occupy Wall street die op 17 september begon in Amerika en op 15 oktober wereldwijd ging word ook het beursplein bezet in Amsterdam en in Den Haag het malieveld .quote:Om een voorproefje te geven, wat videobeelden van Occupy Wall Street in de US.
Los Angeles, meer rustig verlopende protests:
San Francisco:
Minder rustig, New York:
Boston:
Chicago:
Denver:
Seattle:
Extra:
http://www.livestream.com/globalrevolution
http://nymag.com/news/int(...)wall-street-2011-10/
http://wearethe99percent.tumblr.com/
Uit de beschrijving:quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:17 schreef Summers het volgende:
Filmpje protestmars Occupy Amsterdam naar de Nederlandse bank zaterdag 22 oktober .
Je kan ook overdrijvenquote:De Occupy-beweging groeit nog steeds, ook in Nederland. Het is nauwelijks nog bij te houden in hoeveel Nederlandse steden mensen al pleinen zijn gaan bezetten.
Wat mij betreft mogen die entiteiten wel blijven bestaan, maar zou de focus van alledrie meer gericht mogen worden op de bevordering van de kwaliteit van leven van de maatschappij, in plaats van de bevordering van winst.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 12:32 schreef Summers het volgende:
Naast de gebruikelijke onzin lijkt het me leuk om ook onze ideeën over hoe de maatschappij er dan WEL uit moet zien hier te spuien. Dus. Weg met de banken, politiek en corporaties en welkom ......?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:44 schreef Gray het volgende:
Politie maakt einde aan Occupy Sydney
'Bijdrage private sector fors omhoog'
In het licht van dit soort berichten gaat de zelfverrijking ongehinderd door, terwijl protesten met de harde hand de kop worden ingedrukt.
[..]
Wat mij betreft mogen die entiteiten wel blijven bestaan, maar zou de focus van alledrie meer gericht mogen worden op de bevordering van de kwaliteit van leven van de maatschappij, in plaats van de bevordering van winst.
Dat betekent dat een aantal zaken nodig zijn, te beginnen met goed, maar gratis/goedkoop onderwijs, waarbij men leert langetermijndenken en daarmee gericht is op duurzaamheid.
Ook de angst voor verandering mag wat mij betreft aangepakt worden, zodat we sneller fouten in de huidige maatschappij durven te herstellen, maar ze ook eerder durven toe te geven. Psychologie en filosofie mogen wat mij betreft dan ook standaardvakken wezen bij middelbare scholing.
Afstappen van autonoom autorijden, basisbehoeften gratis maken, en van de 'democratie' weer een democratie maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helemaal mee eens!
Don't sweat the petty things and don't pet the sweaty things.
Inderdaad nauwelijks bij te houden al die 5 plaatsen.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:43 schreef Summers het volgende:
Occupy Rotterdam , Groningen Winschoten , Nijmegen , Venlo , Utecht .
Waarbij nog niet eens in alle 5 plaatsen al iets aan de gang is.quote:Op zondag 23 oktober 2011 11:25 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Inderdaad nauwelijks bij te houden al die 5 plaatsen.
Daarom moet jij er naartoe hoppaploppaquote:Op zondag 23 oktober 2011 11:33 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Waarbij nog niet eens in alle 5 plaatsen al iets aan de gang is.
Nee. Ik ga niet voor mijn lol naar Venlo. Achterlijk dorp.quote:Op zondag 23 oktober 2011 11:36 schreef dadgad het volgende:
[..]
Daarom moet jij er naartoe hoppaploppa
Ik hoop het niet zeg. Wat een irritant betwetertje met haar voorgekouwde en gespinde speech.quote:Op zondag 23 oktober 2011 12:41 schreef Gray het volgende:
Loopt er niet ergens nog een kind als deze rond, om het woord van Occupy Together te verkondigen?
Brompot. ga is in de zon zitten ofzoquote:Op zondag 23 oktober 2011 12:53 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ik hoop het niet zeg. Wat een irritant betwetertje met haar voorgekouwde en gespinde speech.
Net gewandeld met de hond. Heeft niet geholpen.quote:Op zondag 23 oktober 2011 12:58 schreef dadgad het volgende:
[..]
Brompot. ga is in de zon zitten ofzo
Ja je kan ook je vrouw laten squirten..... toch?quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:27 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Net gewandeld met de hond. Heeft niet geholpen.
Zoals wat? Wat kan er in godsnaam belangrijker zijn dan het einde van het huidige corrupte financiële systeem?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 08:32 schreef BB-Pieter het volgende:
(of protesteer eens voor echt belangrijke dingen...)
Door het kapitalisme hebben ze geen werk, althans dat zeggen er wat.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 08:32 schreef BB-Pieter het volgende:
Waarom is dat plein nog steeds bezet. Moeten die lui niet werken ofzo? Tijd om je spullen te pakken en geld te verdienen, wie weet krijg jij dan ook nog eens zo'n mooie bonus... (of protesteer eens voor echt belangrijke dingen...)
Men wil een nieuw systeem introduceren dus het oude systeem moet weg. Er wordt chaos gecreeerd zodat er een nieuwe orde kan komen. Het begin van het creeren van chaos is begonnen, de aanval tegen het establishment om iets nieuws te creeren.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 15:01 schreef Generalissimo het volgende:
Wordt volgens De occupy gestuurd door de NWO of illuminati? Of wat voor complot zien jullie hier dan in?
Ik las dat de geregistreerde occupy domeinen op internet bijna allemaal te verleiden waar naar de UN.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 18:46 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Men wil een nieuw systeem introduceren dus het oude systeem moet weg. Er wordt chaos gecreeerd zodat er een nieuwe orde kan komen. Het begin van het creeren van chaos is begonnen, de aanval tegen het establishment om iets nieuws te creeren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |