Wat is det toch met dae man? Ik ving zaoterdaag auk al zo'n geluuje op!quote:Op maandag 31 oktober 2011 19:21 schreef eight het volgende:
[..]
Ik vond elf op elf un leuker nummer maar wellicht kumt det waal umdet ik Hay Smeets neet zoe mot.
quote:Op maandag 31 oktober 2011 19:23 schreef Klonk het volgende:
Jan Christis, wat was het nu al druk in de stad, mooi weer en de pruuse hebben vakantie
Ut is unne badjakker, spraekboks en tegenover Hay is Ivo Niehe bescheiden.quote:Op maandag 31 oktober 2011 19:25 schreef fratsman het volgende:
[..]
Wat is det toch met dae man? Ik ving zaoterdaag auk al zo'n geluuje op!Elf op Elf was inderdaad ook erg leuk, alleen de 4e plaats vind ik minder. Had ik liever die Tango van Edu Carli en Paul Claessen gezien.
Ik kan bevestigen dat in huize Ganzenherder de oude generatie het volledig met eight eens is... Wat ook zeer duidelijk te merken was zaterdagavondquote:Op maandag 31 oktober 2011 20:19 schreef eight het volgende:
[..]
Ut is unne badjakker, spraekboks en tegenover Hay is Ivo Niehe bescheiden.
quote:Op maandag 31 oktober 2011 20:19 schreef eight het volgende:
[..]
Ut is unne badjakker, spraekboks en tegenover Hay is Ivo Niehe bescheiden.
quote:Op dinsdag 1 november 2011 12:17 schreef Klonk het volgende:
Jammer, had mijn passagiers vanmorgen wijs zitten maken dat het wel eens 7 uur kon zijn voor ze thuis waren
Hopen dat er op tijd iemand van de berg afkomt en de vierpaardjes op wil draaienquote:Op dinsdag 1 november 2011 12:25 schreef Klonk het volgende:
Maar goed niet te vroeg juichen, moet nog wel van de vierpaardjes naar de groenveldsingel op het moment dat alle Duitsers besluiten nach hause zu fahren
Dat is geen hopen meer maar biddenquote:Op dinsdag 1 november 2011 12:29 schreef MPG het volgende:
[..]
Hopen dat er op tijd iemand van de berg afkomt en de vierpaardjes op wil draaien...
Noujah in Düsseldorf of Köln ga ik wonenquote:Op zondag 30 oktober 2011 21:26 schreef Klonk het volgende:
Ik zou uit die drie elke dag Luik kiezen, de laatste twee zijn té gewoontjes, gaan ze allemaal al naar toe
quote:Op dinsdag 1 november 2011 21:17 schreef Klonk het volgende:
[..]
Wel toevallig nu de Duitsers weer naar huis zijn
quote:Op dinsdag 1 november 2011 21:17 schreef Klonk het volgende:
[..]
Wel toevallig nu de Duitsers weer naar huis zijn
Goed nieuwsquote:
quote:Op dinsdag 1 november 2011 21:17 schreef Klonk het volgende:
[..]
Wel toevallig nu de Duitsers weer naar huis zijn
Weet je dat nog niet? Luthart is al een tijdje gesloten. De gebroeders Luthart zijn vorige maand 2 dagen na elkaar allebei overleden.quote:Op zaterdag 5 november 2011 12:49 schreef Klonk het volgende:
Nee, ik ga echt op de 11 van de 11de naar de mert
ff naar Luthart
quote:Op dinsdag 8 november 2011 01:50 schreef fratsman het volgende:
Hoppa! Nachtopening Modern Warfare 3 ook weer overleefd! De hele Klaosstraot stond kotsvol. Wel een beetje triest dat er Saturn-personeel tussen de wachtenden rondliep. "Psst, bij ons 2 of 3 euro goedkoper!"![]()
![]()
Stonden de boys van de FRS vroeger ook altijd om bekend. Of spellen voor de datum onder de toonbank verkopen.quote:Op dinsdag 8 november 2011 01:50 schreef fratsman het volgende:
Hoppa! Nachtopening Modern Warfare 3 ook weer overleefd! De hele Klaosstraot stond kotsvol. Wel een beetje triest dat er Saturn-personeel tussen de wachtenden rondliep. "Psst, bij ons 2 of 3 euro goedkoper!"![]()
![]()
Nachtelijke openingquote:Op dinsdag 8 november 2011 20:36 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Stonden de boys van de FRS vroeger ook altijd om bekend. Of spellen voor de datum onder de toonbank verkopen.
Een keertje een nachtelijke opening gedaan voor de Sega Dreamcast, kwamen er 2 mensen op af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |