Inderdaad! Ze komen wekelijks met updates. Daarnaast zijn er veel custom roms te vinden.quote:Op zondag 18 december 2011 09:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
En iedereen maar zeggen dat Chinatablets geen support krijgen
Zenithink is daar wel redelijk goed in, ze hebben laatst zelfs (deels) de source van de ZT-180/ZT-181 openbaar gemaakt
Omdat dat de update is die ik krijg en ik m niet durf te rooten agz hij ook voor werk is (en ik t nog nooit heb gedaan).quote:Op zondag 18 december 2011 09:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]Waarom uberhaupt nog HC
, beter meteen 4.0
quote:Op maandag 19 december 2011 14:55 schreef Scorpie het volgende:
Ik ben nog steeds op zoek naar een leuke 10 inch tablet die niet te duur is voor mijn ouders. Ik wilde eerst de Hannspad kopen, is er in de tussentijd nog een alternatief op de markt gekomen?
quote:Op woensdag 14 december 2011 00:16 schreef portabel het volgende:
Wat is de beste B merk tablet. Ik vergelijk de hannspad met de archos arnova 9 G2. Kan geen keuze maken. Iemand suggesties, naar een goed B merk tablet van deze tijd.
quote:Op woensdag 14 december 2011 15:10 schreef shiznuts het volgende:
› http://geizhals.at/eu/?ca(...)512%7E2233_kapazitiv
Ze moeten ergens consessies op doen, toch? Verander de TT alvast maar in 2012 Het jaar van de tablets, want aankomend jaar gaat het gebeuren, voor 60 euro een redelijke tabletquote:Op maandag 19 december 2011 14:16 schreef shiznuts het volgende:
Blijf ook Shanzai en Merimobiles in de gaten houden...
Zo komt ook Ainol met een nieuwe Novo die met $79,- ultra cheap is bijvoorbeeld.
› http://www.shanzai.com/in(...)gadgets/10/1594.html
› http://www.ainovo.com
Zoeken op Merimobiles met de zoekterm 'ICS' levert o.a. ook de Teclast op.
Die hebben er een video van:
Die Allwinner ( Cortex A10), MIPS (Cortex A10) en Rockchip (Cortex A8), zijn allemaal gewoon ''snelle'' processors, die de Via 8650 toch wel 3x voorbij gaan.quote:Op maandag 19 december 2011 17:03 schreef Catch22- het volgende:
kakcpu met een kakbehuizing..
Maar nu is de definitie van redelijk natuurlijk ook rekbaar
Bestel er dan meteen eentje voor mij.quote:Op dinsdag 20 december 2011 12:41 schreef Pielemuisje het volgende:
Iemand nog een tip voor een 10" (7 lijkt me te klein als ik ook gewoon een iPhone heb) welke al Android 4.0 heeft onder de 200? Of bestaat dat niet?
Harder Better Faster Stronger !quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:30 schreef drumstickNL het volgende:
Ik ben benieuwd of dit topic begin 2012 weer zo hard zal gaan.
quote:- Deze case is niet bedoeld voor een 9.7 inch Tablet PC of voor een iPad.
ging er stom vanuit dat het 10" was omdat bartsmit dat schreef, maar is dus gewoon een 9,7" dus moet ik de andere bestellenquote:
Vind ze inderdaad wel mooi, maar vasthoudenquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:02 schreef remlof het volgende:
Ik zag vanmiddag hele mooie Sony tablets in de winkel liggen
Er zijn meerder 10'' Tomtec's geweestquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:18 schreef Pielemuisje het volgende:
terwijl hier weer staat dat het voor de tomtec10" past en hij ook zo heet
http://www.123bestdeal.co(...)-Tom-Tec-Tablet.html
Meenemenquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:02 schreef remlof het volgende:
Ik zag vanmiddag hele mooie Sony tablets in de winkel liggen
2013 had ik het over, niet 2014.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
1, D-link 600 als Acces point ingesteld om precies te zijn,quote:Op woensdag 21 december 2011 23:41 schreef shiznuts het volgende:
Hoe weet je niet of het aan je router ligt (en heb je twee kastjes, of één?)?
Met laptop. Maar heb op een gegeven moment de wifi verbinding van de laptop uitgezet, en via LAN verder gewerkt. Maar de Archos kon nog steeds geen verbinding maken.quote:Je zit alleen met je tablet op het internet en niet met een pc/laptop?
Geen Android telefoon die er gebruik moet maken van mijn WIFI signaalquote:Je telefoon runt ook op Android? Doet die het anders wel gewoon?
Al geprobeerd maar geen effectquote:Lijkt me sterk dat het aan de router ligt als het voorheen gewoon werkte en het op andere apparaten nog altijd normaal functioneert. Al zou het merkwaardig zijn dat een tablet opeens kuren heeft i.v.m. Wifi/internet.
Misschien is er iets in je router geslopen waardoor de boel geblokkeerd wordt tot en internet en doet alleen het netwerk gedeelte het. Misschien effe 30 seconden (of een minuut) uit en dan weer aan.
NIet dusquote:Dat wil wonderwaarlijk weleens magisch een verbindingsprobleem oplossen is mijn ervaring.
Jij hierquote:Op vrijdag 23 december 2011 00:39 schreef admiraal_anaal het volgende:
Thanks
Wat zou jij adviseren dan als ik voor max 350 euro zou gaan?
Is het nodig om te letten op poorten als usb/hdmi enzo?
Voorkeur gaat uit naar wifi, ze zal er niet mee gaan bellen ofzo dus 3G zal overbodig zijn
Wil hem morgen in Den Haag gaan halen dus een fysieke winkel is wel nodig, zat idd te kijken voor die 16 GB Turbo versie, qua prijs scheelt het niet veel, alleen het verschil met 8GB zie ik niet zo snel. Wat houdt turbo in? (ookal klinkt het logisch)
Ja ik twijfel ook nogquote:Op vrijdag 23 december 2011 00:43 schreef YUR het volgende:
[..]
Jij hier
Ik ben me ook aan het orienteren, maar dan voor onszelf...
Ik wil die nieuwe Asusquote:Op vrijdag 23 december 2011 00:46 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ja ik twijfel ook nogmaar denk dat voor onszelf de Galaxy Tab 10.1 het gaat worden, maarja centjes centjes centjes
Inderdaad wat je zou verwachten, een processorboost.quote:Op vrijdag 23 december 2011 00:39 schreef admiraal_anaal het volgende:
Thanks
Wat zou jij adviseren dan als ik voor max 350 euro zou gaan?
Is het nodig om te letten op poorten als usb/hdmi enzo?
Voorkeur gaat uit naar wifi, ze zal er niet mee gaan bellen ofzo dus 3G zal overbodig zijn
Wil hem morgen in Den Haag gaan halen dus een fysieke winkel is wel nodig, zat idd te kijken voor die 16 GB Turbo versie, qua prijs scheelt het niet veel, alleen het verschil met 8GB zie ik niet zo snel. Wat houdt turbo in? (ookal klinkt het logisch)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |