Yep.. Moet zeggen dat ik zijn set op Qlimax 2009 ook wel heel vet vond (dat was ook meteen de laatste keer dat ik Davide op een feest heb gezien). Maar deze nieuwe dingen beloven weer watquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 12:51 schreef T_Killer het volgende:
Afgaande op de dingen die hij onlangs op YT heeft gezet, ben ik wel enthousiast geworden over de nieuwe dingen die Davide Sonar aan het maken is.
Onzin, dat nieuwe album is tof.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 09:52 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Vroegah he, vroegah was Endymion nog tof!
Nowadays;
Mwah, maar vooral hun sets zijn betreurenswaardig hedendaagsquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:05 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Onzin, dat nieuwe album is tof.
Dat dus.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:18 schreef yosander het volgende:
[..]
Mwah, maar vooral hun sets zijn betreurenswaardig hedendaags.
Davide Sonar mag er wmb mee ophouden ik vind het ronduit saai wat hij doet.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:00 schreef Levitas het volgende:
[..]
Yep.. Moet zeggen dat ik zijn set op Qlimax 2009 ook wel heel vet vond (dat was ook meteen de laatste keer dat ik Davide op een feest heb gezien). Maar deze nieuwe dingen beloven weer wat
Lies! Dit jaar meer hardstyle producers/DJ's in de top-100 dan ooit. Het is inderdaad héél anders dan vroeger, maar dood is het zeker niet. In tegendeel.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:56 schreef Tha_Bartman het volgende:
Om maar eens met een botte bijl te hakken: hardstyle is op sterven na dood..
Ik ben een beetje platen aan het verzamelen voor een jaarmix en er zijn inderdaad behoorlijk wat pareltjes gemaakt. Probleem is echter dat er ook een hele grote baggerstroom (lees enorm veel van hetzelfde) bij is gekomen. Als je als producer of label je in die baggerstroom weet te onderscheidden door een duidelijk profiel of sound dan zie je dat, door de huidige groei van de scene, enorm veel progressie in korte tijd geboekt kan worden. Beste voorbeeld daarvan is wel theracords, kijk maar eens hoe die gegroeid zijn in het afgelopen jaar qua boekingen op de bekende feesten.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:58 schreef Levitas het volgende:
[..]
Lies! Dit jaar meer hardstyle producers/DJ's in de top-100 dan ooit. Het is inderdaad héél anders dan vroeger, maar dood is het zeker niet. In tegendeel.
Vond het dan ook niet zo heel vreemd dat er gedacht werd dat HHZ zijn album zou presenteren, zoals bij een echte "showcase" het geval kan zijn.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 15:30 schreef -Menn0- het volgende:
Headhunterz "showcase" was wel leuk gister.
Het showcase gedeelte is me even ontgaan, hij draaide gewoon een setje... Maar ok was wel leuk.
Hmm.. Nu je het zegt, I see stars en tonight remix hebben inderdaad enige overeenkomsten (synth volgens mij ja). Die disco is the music remix, best leuk.. Maar wéér een veel te hoog gepitchte kick in de climax (daardoor heb ik hem na 8 tellen van de climax weggeklikt)quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 15:30 schreef NLS04 het volgende:
Natuurlijk had sethje het al eens gezegd over wildstylez kicks in alpha twins platen maar ik hoorde zojuist toevallig deze platen vrij achter elkaar en ineens viel het me op dat je eigenlijk vrij makkelijk een soort van overeenkomst hoor. Ik weet niet of ik de enige ben en kan het ook niet goed beschrijven (synth?) wat ik precies hoor maar er zit toch een overeenkomst in beide climaxxen?:
Verder overigens in de categorie "een hele aardige remix" :
[..]
Ik ben een beetje platen aan het verzamelen voor een jaarmix en er zijn inderdaad behoorlijk wat pareltjes gemaakt. Probleem is echter dat er ook een hele grote baggerstroom (lees enorm veel van hetzelfde) bij is gekomen. Als je als producer of label je in die baggerstroom weet te onderscheidden door een duidelijk profiel of sound dan zie je dat, door de huidige groei van de scene, enorm veel progressie in korte tijd geboekt kan worden. Beste voorbeeld daarvan is wel theracords, kijk maar eens hoe die gegroeid zijn in het afgelopen jaar qua boekingen op de bekende feesten.
Ja dat lijkt mij ook, hij draaide nu gewoon een setje. Niks bijzondersquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 15:58 schreef Levitas het volgende:
[..]
Vond het dan ook niet zo heel vreemd dat er gedacht werd dat HHZ zijn album zou presenteren, zoals bij een echte "showcase" het geval kan zijn.
Voor deze scene gaat "Less was more" zeker op.. dj mag lijst zegt 0,0 over kwaliteit (zoals al eerder gezegd), en alles over hoe handig je marketingtechnisch bent...quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 14:58 schreef Levitas het volgende:
[..]
Lies! Dit jaar meer hardstyle producers/DJ's in de top-100 dan ooit. Het is inderdaad héél anders dan vroeger, maar dood is het zeker niet. In tegendeel.
Maar, je wordt pas populair als men je producties goed vindt. Een goede marketing met enorme bout producties (deze mening is uiteraard per persoon verschillend) heeft geen nut. Het product moet goed zijn. Als dat niet zo is, kun je een marketingcampagne voeren, maar zal het weinig nut hebben.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 16:07 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Voor deze scene gaat "Less was more" zeker op.. dj mag lijst zegt 0,0 over kwaliteit (zoals al eerder gezegd), en alles over hoe handig je marketingtechnisch bent...
Als 90% van een scene bagger is, dan mag je toch het moment van overlijden vast gaan stellen, ondanks dat er wel goede producers zijn die zich willen onderscheiden.
twitter:Kevv1990 twitterde op vrijdag 21-10-2011 om 16:44:27@IboOrgut Kijk eens wat er vandaag is binnen gekomen. You like? (I freakin' do!!) http://t.co/4If4F2aI http://t.co/PKD8XJ7C reageer retweet
Een paar pagina's terug (of in het vorige deeltje) hebben we het hier ook al over gehad: Mensen hebben een bepaald punt dat ze zich herinneren en dat als graadmeter gebruiken. Wij hebben natuurlijk al ~2000 tot en met nu hardstyle. Als je kijkt naar USA of Australië, is dit pas een aantal jaar zo. Zij zijn dus "gewend" aan de hardstyle van tegenwoordig en slechts een enkeling heeft zich er zo in verdiept dat ze ook de tracks uit 2002-2008 kennen.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 17:15 schreef Tha_Bartman het volgende:
Slechte platen met een goede marketing kunnen in deze scene wel een hit worden, daar zit het probleem.
Verder is het idd ook een kwestie van smaak, maar mijn smaak wordt het steeds minder...
quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 09:48 schreef haakon het volgende:
[..]
Lucky madame!
Of ze nog een keer met Sandy Warez gaat knappn
Deze vragen had ik zelf al bedacht, in een iets ander jasjequote:Op vrijdag 21 oktober 2011 10:00 schreef T-Force het volgende:
[..]
Welke stijlen ze nog meer graag draait in haar Hardtechno/Schranz-sets? Ik heb haar bijvoorbeeld ook eens tussendoor een Early Hardcore-plaatje horen draaien.
Wat ze thuis graag luistert?
In hoeverre haar sound is veranderd en waarom, vroeger maakte ze voornamelijk Acid, nu niet meer.
Jup, had ik al doorgenomen, samen met twee andere interviewsquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 10:04 schreef Koepert het volgende:
En voor een deel vooral ook vragen die hier niet in staan
http://partyflock.nl/inte(...)jven_uitbrengen.html
Niet helemaal mee eens:quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 18:10 schreef Levitas het volgende:
[..]
Een paar pagina's terug (of in het vorige deeltje) hebben we het hier ook al over gehad: Mensen hebben een bepaald punt dat ze zich herinneren en dat als graadmeter gebruiken. Wij hebben natuurlijk al ~2000 tot en met nu hardstyle. Als je kijkt naar USA of Australië, is dit pas een aantal jaar zo. Zij zijn dus "gewend" aan de hardstyle van tegenwoordig en slechts een enkeling heeft zich er zo in verdiept dat ze ook de tracks uit 2002-2008 kennen.
Zij (en ook een stel Nederlandse luisteraars) vinden dus de hedendaagse hardstyle leuk. Als jij bijvoorbeeld via Twitter of Facebook naar een 'clip' op Youtube wordt gestuurd, vind je de track toch ook niet meteen leuk? Wel of geen marketing, als de luisteraar het een slechte plaat vindt, houd het op. Ik zie echt niet hoe marketing zelf een hit kan maken, het ligt in mijn ogen echt aan de plaat en de mening van het 'grotere publiek'.
Kutski vond ik wel aardig leuk eigenlijk, alleen de dubstep mocht hij van mij thuis laten. Gewoon een goed opgebouwde set van electro naar hardtrance naar UK harddance naar hardstyle.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 15:30 schreef -Menn0- het volgende:
Headhunterz "showcase" was wel leuk gister.
Het showcase gedeelte is me even ontgaan, hij draaide gewoon een setje... Maar ok was wel leuk. Maar toen nam Ran-d het overHoewel wat minder hard dan normaal toch lekker lopen rammen!
Kutski vond ik helemaal niks trouwens...
Dit + wanneer je eenmaal 1 hit hebt gehad maakt het niet meer echt uit wat voor shit je daarna uitbrengt, dan draait het puur om de naam die aan de plaat hangt...quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 18:59 schreef Krulliewullie het volgende:
- Ook vind ik dat marketing wel degelijk mening kan manipuleren. Met name jongere jeugd heeft de eigenschap om mening van hun omstanders aan te nemen en de dingen vet te vinden die populair zijn. De dj die erin slaagt om de meeste nummers bij deze groep te brengen én herkenning te creëeren (bekende meezing/handjeklapnummers) worden dan automatisch populair omdat die kinders niet verder kijken. Misschien als ze wat ouder zijn of écht liefhebber wel. Dit fenomeen zie je niet alleen bij muziek maar ook bij kleding, voedsel etc. etc. Bepaalde doelgroepen zijn gewoon extra gevoelig voor marketing en zijn makkelijk te manipuleren. Deze doelgroepen behoren meestal tot de massa (logisch, marketing richt zich ook op de massa).
Jij vindt het bagger, ik ook, dat is het misschien ook wel. Maar als ik zo een beetje rondkijken zijn er zoveel mensen die het leuk vinden. Ik begrijp het niet, maar goed, betekent niet dat het dood is maar gewoon heeeeeel veel veranderd op een heeeeeele slechte manier. Het is gewoon een hele andere stijl, maar met dezelfde naam en de oude stijl is weg. Dus eigenlijk heb je wel gelijkquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 16:07 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Als 90% van een scene bagger is, dan mag je toch het moment van overlijden vast gaan stellen, ondanks dat er wel goede producers zijn die zich willen onderscheiden.
Ben niet zo heel erg van de minimal, maar dit klinkt nog wel diep, zeker met die visuals erbijquote:
quote:
deep, deep, deep, deep within my soulquote:Op donderdag 20 oktober 2011 10:44 schreef Baronpilsener het volgende:
Vind dit vetter dan wat WS tegenwoordig maakt.
lekkâhquote:
inderdaad, die is nog betâhquote:
Fuck, wat een spacend podium zegquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 19:31 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Dit + wanneer je eenmaal 1 hit hebt gehad maakt het niet meer echt uit wat voor shit je daarna uitbrengt, dan draait het puur om de naam die aan de plaat hangt...
Maar deze discussie komen we toch niet uit, voor vele mensen begint hardstyle pas net (kuch sukkels kuch), maar voor mij en vele mensen die al wat langer meedraaien (als ik zo vrij mag zijn om voor hen te spreken) loopt het echt op zijn einde.
Offtopic:
Vanavond Plastikman
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |