quote:Tja, dan heb je natuurlijk kans dat je ongelukkig ten val komt, of het coffeeshop promotieteam op visite krijgt en je woning een beetje verbouwd wordt.
Op 12 oktober 2000 16:19 schreef scarefreak het volgende:
en als je geen geld neerlegd?
quote:Ik ben momenteel even door de extacy heen, maar als je opwinding wil heb ik nog wel een paar foto's te koop van Killer Tweety zonder veren. Onder de toonbank uiteraard. Real hard stuff.
Op 14 oktober 2000 14:59 schreef DIGGER het volgende:
XTC, snel, geef me XTC!!!!
Maaruh heb je dan iets van GHB?
quote:Voor geld heb ik alles. Heb ik het niet,dan kom ik er wel aan.
Op 14 oktober 2000 15:31 schreef DIGGER het volgende:
Zo zie ik Twiet al dagelijksMaaruh heb je dan iets van GHB?
40 gram paddo's
10 gram haze
2 gram afghaan
2 gram maroc
5 gram orange butt
25 gram superskunk
10 XTC pillen
en 2.5 gram coke
zo, dat was het al.
<edit>
typo
</edit>
[Dit bericht is gewijzigd door Breuls op 22-10-2000 15:10]
Lekker combi, chocolade, joint en dit alles wegspoelen met veel alcohol.
Maar nee, geef mij maar thee.
He, fijn, ik kom vanmiddag ff bij je langs!!
Heb je white widow??
quote:Nee daar heb je gelijk in. Trouwens in die grotten teel ik nog een illegaal partijtje paddo's. Kan je al lopend lekker wegspacen.
Op 23 oktober 2000 14:25 schreef equilan het volgende:
Kom wel wat later in de middag, heb om 16.00 uur eerst een rondleiding door de grotten en om daar nou stoned door heen te wandelen...lijkt me niet zo'n goed idee!!
-In lambadajurkje 1500 fok per uur
-In lingerie 2500
-topless 3500
-bloot 5000
-Op de bar dansen extra kosten 1000
-Alle fooien die ik krijg zijn voor mij
Goed, dan ga ik nu even naar het Casino om een schoonheidsslaapje te doen, te douchen en m'n danscostuumpje op te halen. Vanavond ga ik aan de slag.
Met een geile classic begint de muziek. Ze draait uitdagend langzaam met haar heupen en schouders, een onzichtbare lonkend met haar handen. Langzaam tijgert ze langs de toog, smachtende blikken werpend naar de ingesufte coffeeshopbezoekers. ![]()
Een blower kijkt glazig op. Onmiddellijk vibreert ze met haar lichaam door de chillumwalmen naar de klant en streelt hem. Nog voor hij terug kan aaien, drentelt ze naar een palm. ![]()
Ze deint verlangend om de palm heen en trippelt zwoel terug naar de tapkast.
In de laatste tonen van het nummer mixt het volgende muziekstuk. ![]()
Schouderschokkend en buikdraaiend verdwijnt de kimono op de maat. Gehuld in netkousen en negligé waar ondergoed doorheen schijnt, stapt ze al dansend op een stoel. Ondeugend lacht ze de ontwakende bezoekers toe. Langzaam knoopt ze de negligésluiting los. ![]()
Ze kronkelt door naar een barkruk. De kruk wordt een tijdje gemasseerd en bereden. Op het hoogtepunt van haar pantomime beklimt ze de kruk. ![]()
Het volgende nummer zet in. Op de opzwepende tonen ontdoet ze zich tergend langzaam van het nachthemdje. Elegant zwiert ze het als een lasso boven zich en lanceert het op Dude's hoofd.
De muziek wisselt naar tropische klanken. Ze stapt op de bar. Schrijlings danst ze op haar hakken heen en weer over de toonbank. ![]()
Het felle licht verblindt haar zich op de coffeeshopbezoekers. Dude moet het cassettebandje omdraaien.
Hee Dude, gaat ie goed? Komen er al veel bezoekers op af? ![]()
[Dit bericht is gewijzigd door lurky-jr op 19-11-2000 11:02]
De toko is nog nooit zo vol geweest. Digger, die normaal tot wat wazig hier in ut rond loopt, is nu helemaal hyper. Zijn ogen vallen bijna uit zijn kop, kwijlt bij elke beweging van jou, en heeft totaal niet door dattie de brandende kant van de joint in zijn mond geparkeerd heeft.
Op Ali Salami heb ik even de Heimlich methode moeten toepassen. Bij het zakken van 1 van jou kledingstukken schoot bij hem spontaan een stuk diepvriepizza in het verkeerde keelgat.
Ga zo door meisje, de bezoekers hebben niet eens door dat ik ze fles met het wisselgeld.

*Dude schakelt snel de webcam in. De top-atractie van de Brazzavillemensclub is op het eiland en dat zullen de Eilanders weten.
[Dit bericht is gewijzigd door lurky-jr op 04-12-2000 15:03]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |