Lant is bezig met haar studie. Nu tentamens. Maar verder weet ik het niet. Ja, ik mis haar wel.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:18 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Thanx heb je trouwens even een poos hier niet meer gezien en trouwens Lanterfant ook al niet een poos
Ik werd door sommige mensen in dit topic bot, direct en mysterieus genoemd. Wat dat betreft vallen jou reacties wel mee.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:27 schreef formerjellybean het volgende:
oh nu betrap ik mezelf erop dat ik best wel bot direct kan zijn
Ambitie heb je in iedergeval al, ervaring komt vanzelf.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:33 schreef kree het volgende:
[..]
Nouja eens.
Weet ik de meeste van mijn leeftijd hebben hier een hoop ervaring mee. ik niet helaas.
Maar komt nog wel denk ik
Weet ik de meeste meiden vinden me wel leuk, maar niet meer dan dat.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:35 schreef Flepke het volgende:
[..]
Ambitie heb je in iedergeval al, ervaring komt vanzelf.
Omdat je dan over komt als een openboek.quote:
1x echt en dat liep op niks uit vanwege psychose van het meisje.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:37 schreef formerjellybean het volgende:
Ben je wel al echt verliefd geweest kree ???
Ik zou nooit meteen zeggen "rot op" maar goed.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:38 schreef Flepke het volgende:
[..]
Omdat je dan over komt als een openboek.
Een boek dat netzo is als 100000 andere boeken, zwarte tekst op wit papier. Een boek wat op je blijft liggen wachten totdat je zin krijgt om het te lezen. Een boek waarvan je de inhoud al ziet voordat het fantaseren begint zodra je de kaft ziet.
Ach, Flepke staat in de meeste telefoon boeken niet bovenaan.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:39 schreef formerjellybean het volgende:
Nee maar heel serieus als je een ons hebt gehad en die smst pas na een half jaar wat kan aan mij liggen maar dat zou ik eigenlijk best een belediging vinden.
Vat het maar niet te persoonlijk op hoor schat, metafoor kwam in me op en ik moest hem even op iemand gebruiken. Jij speelde me niet haar telefoonnummer door dus moest jij het ontgeldenquote:Op zondag 16 oktober 2011 00:40 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik zou nooit meteen zeggen "rot op" maar goed.
Wel een mooie metafoor.
Maar wees gerust in het echte leven vertel ik niet meteen mijn hele levensverhaal.
Als je iets wil moet je er moeite voor doen.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:43 schreef Flepke het volgende:
[..]
Vat het maar niet te persoonlijk op hoor schat, metafoor kwam in me op en ik moest hem even op iemand gebruiken. Jij speelde me niet haar telefoonnummer door dus moest jij het ontgelden
Dat kan ook zijn omdat je het versierspelletje niet speelt, en je te afwachtend en afhankelijk opstelt. Dat is logisch als je nog geen ervaring hebt.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:37 schreef kree het volgende:
[..]
Weet ik de meeste meiden vinden me wel leuk, maar niet meer dan dat.
Haha en om nou gelijk te gaan zoenen of fysiek te gaan doen is ook weer niet mijn ding.
Nouja blijf maar proberen denk
dé kans om te netwerken en flepke een kans op een beurt te geven en jij laat em schieten.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:45 schreef heloef het volgende:
[..]
Als je iets wil moet je er moeite voor doen.
Ik moet hem aan een beurt helpen?quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:46 schreef WokkelKardinaal het volgende:
[..]
dé kans om te netwerken en flepke een kans op een beurt te geven en jij laat em schieten.
stop eens met cockblocken en laat die jongen lekker optelefonerenquote:Op zondag 16 oktober 2011 00:47 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik moet hem aan een beurt helpen?
Kan hij prima zelf hoor.
Ja denk het, misschien is dat het ook wel.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:46 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dat kan ook zijn omdat je het versierspelletje niet speelt, en je te afwachtend en afhankelijk opstelt. Dat is logisch als je nog geen ervaring hebt.
Hij regelt zijn eigen nummers maar.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:49 schreef WokkelKardinaal het volgende:
[..]
stop eens met cockblocken en laat die jongen lekker optelefoneren
Flepke ontpopt zich duidelijk als een concurrent en dat sluit iedere samenwerking uit.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:47 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik moet hem aan een beurt helpen?
Kan hij prima zelf hoor.
Mijn eigen nummers heb ik al.quote:
Dan heb je die van Myra helemaal niet nodig.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:50 schreef Flepke het volgende:
[..]
Mijn eigen nummers heb ik al.
Geef dat nummer van myra nou, kan ik bij haar & die vriend van haar gaan partycrashen.
Firefly overdijft het. Maar hij heeft geen ongelijk. Voor jou zitten daar bruikbare tips tussen. Zolang je maar je polonaise gaat doenquote:Op zondag 16 oktober 2011 00:49 schreef kree het volgende:
[..]
Ja denk het, misschien is dat het ook wel.
Hoop altijd dat het maar vanzelf gaat (potje deksel?? ) maar zo gaat het niet zie ik.
Nouja probeer er maar het beste van te maken
stuur dr een dm?quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:50 schreef Flepke het volgende:
[..]
Mijn eigen nummers heb ik al.
Geef dat nummer van myra nou, kan ik bij haar & die vriend van haar gaan partycrashen.
Gewoon door de appel heen bijten en veel fysiek contact maken.quote:Op zondag 16 oktober 2011 00:49 schreef kree het volgende:
[..]
Ja denk het, misschien is dat het ook wel.
Hoop altijd dat het maar vanzelf gaat (potje deksel?? ) maar zo gaat het niet zie ik.
Nouja probeer er maar het beste van te maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |