Dat ik nooit actief ben geweest komt omdat ik altijd bezig ben geweest met mijn opleidingen en een bijbaan had naast school. Ooit en ergens moet je beginnen. En mijn doel is om helemaal voor de PVDD te gaan.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 11:45 schreef Hanoying het volgende:
[..]
Ondanks het schattige uiterlijk van Marianne Thieme is de PVDD een club van fundamentalisten. TS is nooit actief geweest op het gebied van dierenwelzijn, eet rustig vlees en heeft geen enkele affiniteit met de geitenkaaskauwers.
Verder is TS zijn motivatie zo ongeveer de motivatie van een basisschoolleerling. "De standpunten waar ik mij in kan vinden zijn de belangen van dieren, milieu en natuur." driewerfMiss Carolina zou er trots op zijn.
Tot slot denkt hij dat het goed op zijn CV staat om als fractiemedewerker aan de slag te gaan bij de PVDD.... Ongeveer net zo goed voor je CV als raadservaring bij de PVV dan toch zeker.
Heb het al eerder meegedeeld in deze topic. Ik ga helemaal voor het sollicitatiegesprek, mijzelf goed voorbereiden om zo goed mogelijk voor het gesprek te komen. Als ik door de sollicitatieronde kom, zal ik mijzelf 100% inzetten voor deze partij. Zoniet, dan is het een mooie ervaring geweest voor een volgende sollicitatie.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 11:28 schreef Hanoying het volgende:
Als je fractiemedewerker wilt worden bij de PVDD moet je toch echt een geitenkaaskauwende vegetarier zijn. TS is niet eens vegetarier...
Als TS niet aangenomen wordt (en dat wordt hij niet) gaat bij zeker solliciteren bij de SGP. ' gelooft u in den heere?' ' uhm... nou ja.. ik denk wel dat er ergens iets is... ben eigenlijk een beetje een agnost..'
![]()
![]()
Noch, lol. Onderscheid, zeker.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 14:28 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
Mijn motivatie klinkt echt niet als iemand van de basisschool. Jij bent jaren niet meer langs geweest op de basisschool. Als je noch sarcasme moet gebruiken om je mening te geven.
Hier sluit ik me bij aan hoor, TS. Ik hekel de Nederlandse behoudende cultuur soms echt. Hoe ga je ooit ergens komen als je niet gewoon dingen DOET, onderneemt, en het lef hebt om soms op je bek te gaan? Je kunt alle opties wel afbranden, maar uiteindelijk zit je dan stil op je stoel niets te doen of vast in een gemiddelde baan. Genoeg mensen die dat prima vinden, maar er is niets mis met een beetje daadkracht.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 14:34 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
[..]
Heb het al eerder meegedeeld in deze topic. Ik ga helemaal voor het sollicitatiegesprek, mijzelf goed voorbereiden om zo goed mogelijk voor het gesprek te komen. Als ik door de sollicitatieronde kom, zal ik mijzelf 100% inzetten voor deze partij. Zoniet, dan is het een mooie ervaring geweest voor een volgende sollicitatie.
Ik vind je reacties wel pessimistisch. Sta je altijd zo negatief in het leven. Je moet ook een beetje leren naar de zonnige kanten te kijken.
En daarnaast ken je het spreekwoord 'wie niet waagt, wie niet wint'?
Juist, uitstekend gezegd. Alles moet tegenwoordig op veilig. Zelfs bij sollicitaties krijg je naar je hoofd geslingerd dat je toch niet wordt aangenomen. Terwijl solliciteren gewoon hoort bij de werkmaatschappij. Je kunt worden aangenomen en worden afgewezen. Daar ben ik niet bang voor. Mijn doel is gewoon mijn best doen en dan zie ik wel verder. Over het feit dat ik word aangenomen of ontslagen dat krijg ik nog wel te horen. Eerst mijn best doen!!! Alle wegen staan nog open.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 14:39 schreef cinnamon_M het volgende:
[..]
Hier sluit ik me bij aan hoor, TS. Ik hekel de Nederlandse behoudende cultuur soms echt. Hoe ga je ooit ergens komen als je niet gewoon dingen DOET, onderneemt, en het lef hebt om soms op je bek te gaan? Je kunt alle opties wel afbranden, maar uiteindelijk zit je dan stil op je stoel niets te doen of vast in een gemiddelde baan. Genoeg mensen die dat prima vinden, maar er is niets mis met een beetje daadkracht.
Het is een hele oude woord, maar niet fout.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 14:37 schreef TronCarter het volgende:
[..]
Noch, lol. Onderscheid, zeker.
Inderdaad Laura is de Anne Frank van nu!!quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 14:52 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
[..]
Even offtopic. Jullie kennen vast wel de jongedame 'Laura Dekker' die heeft ook het lef om zelfs haar middelbare school op te geven om een zeilreis rond de wereld te maken. Zelf onderscheidt zij zich echt van de grote massa. Zij komt er wel, want ze is niet bang uitgevallen. Een maatschappij en een individu komt alleen verder als hij in het begin durft voor iets te gaan, ook al kan het verkeerd uitlopen!!! Net als een vaste baan, maar je droomt om een onderneming te starten. Wat doe je, wat zijn je kansen en geef je je vaste baan op termijn op. Ik durf van mijzelf te zeggen dat ik niet bang ben voor wat risico. Maar sommige reageerders staren alleen maar naar dat stukje 'risico'. Tegen hun wil ik zeggen 'probeer wat minder zwart te kijken en zie dingen ook van hun goede kant'.
Lekker discriminerend bezig, jijquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 14:39 schreef cinnamon_M het volgende:
[..]
Hier sluit ik me bij aan hoor, TS. Ik hekel de Nederlandse behoudende cultuur soms echt. Hoe ga je ooit ergens komen als je niet gewoon dingen DOET, onderneemt, en het lef hebt om soms op je bek te gaan?
verkeerd gebruik, en wederom fout.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 15:24 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
[..]
Het is een hele oude woord, maar niet fout.
Mensen gebruiken het wel in die context. Dus het wordt wel als goed gezien.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 16:33 schreef TronCarter het volgende:
[..]
verkeerd gebruik, en wederom fout.
Dan geef ik mijn fout eerlijk toe.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 17:40 schreef livelink het volgende:
Noch is niet het oudhollandse woord voor nog en in de context waarin jij het gebruikt is het gewoon fout!
En zo kom je verder! Fouten maken, ervan leren en weer verder gaan!quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 17:48 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
[..]
Dan geef ik mijn fout eerlijk toe.
Bedankt. Ik zal jullie volgende week meedelen of ik het ben geworden of dat ik verder ga solliciteren.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 22:38 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En zo kom je verder! Fouten maken, ervan leren en weer verder gaan!![]()
TS komt er welIk ben nu al benieuwd naar het gesprek woensdag
Er waren punten waarop ik goed antwoord gaf en het is ze heel duidelijk geworden dat ik heel gemotiveerd ben. Maar sinds kort wil ik pas 'maatschappelijk' actief worden, dat was wel een minpunt.quote:
Nee hoor, dat lijkt maar zo.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 14:19 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
Het draait om meer dan alleen of je vlees nuttigt of niet!!!
Zeiden ze nog waarom?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:38 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
Niet aangenomen, dit kreeg ik eergisteren te horen.
Dus ga zeker verder met solliciteren.
Ik wilde ook zoiets zeggen.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:53 schreef niels0 het volgende:
[..]
Ik denk onvoldoende beheersing der nederlandsche taal.
1)Je eet vleesch.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 16:20 schreef Serieuzeonderwerpen het volgende:
[..]
Het heeft niks met mijn beheersing van de Nederlandse taal te maken. Die is namelijk prima.
Er waren andere redenen waarom ik het niet ben geworden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |