Maar ik heb er toch wel bewondering voor dat mensen zich hiervoor opgeven. Ik hou ook heel veel van koken, en het is best wel een beetje hobby van me, maar om m'n kookkunsten tentoon te spreiden voor de camera? Nee, dus.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:45 schreef zoem het volgende:
Iedereen is het er wel mee eens dat An het niet is.
Daarnaast zijn zulke types toch wel weer de smaakmakers (quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 19:49 schreef miep63 het volgende:
[..]
Maar ik heb er toch wel bewondering voor dat mensen zich hiervoor opgeven. Ik hou ook heel veel van koken, en het is best wel een beetje hobby van me, maar om m'n kookkunsten tentoon te spreiden voor de camera? Nee, dus.
Ja echt hequote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:05 schreef De-Sombrero het volgende:
Haha die shot van An net was pure horror! Lekker met zon groot mes zwaaien..
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:19 schreef Cee het volgende:
Ik heb de rest van de week gemist. Wie is die zingende chihuahua?
quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 12:08 schreef controlaltdelete het volgende:
Wat een lelijke mensen deze reeks maar ik vind An best leuk, prettig gestoord mens lijkt me maar ze heeft wel een snor op haar lip. Wat heeft die Johan een vieze tandjes zeg! Verder denk ik ook dat die krullenbol de sjef is.
Ze zat net in De TV Draait Door bij DWDD vandaar dat ik zapte.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:20 schreef Caland het volgende:
Ze praat ook over zichzelf in.de derde persoon
Ja. Maar ik vond zn gerechten niet echt indrukwekkend... Of dat nou goede promotie is voor je eigen zaak?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 20:27 schreef zoem het volgende:
Johan heeft het goed gespeeld zeg. Hij heeft zich de dag ervoor eventjes snel voorbereid
Tijdens de eerste aflevering versprak hij zich. Hij had het over een mooi 'product' en dat is een veelgebruikte term in de keuken. Dat was voor mij de aanleiding om Johan te verdenken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 22:56 schreef Chule het volgende:
Ik zat er weer dik naast.Kwam door zijn niet zelfgemaakte ijs en die dropjes.
Ik heb me eigenlijk de hele week ontzettend geërgerd aan Rene.. Heel ongezellig en vervelend was hij.. Misschien was het de zenuwen.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 00:10 schreef HAL9000S het volgende:
Jeeeeezus wat is die An een onwijs irritant, zeurderig en dom mens zegDat ook nog eens zo zeker is van dr eigen gelijk, bah.
Geen idee wie de chef is trouwens, vind ze allemaal slecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |