abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102780415
Er zijn genoeg ouders die de behoeftes van het kind negeren en het eigen gewin en plezier voor zetten. Ik vind dus dat wat Sjeen zegt niet het hele verhaal is.

Je doet niet altijd als je helemaal je eigen weg gaat het juiste voor het kind.

En zoals ik al eerder zei fouten maken mag, daar leer je van je groeit als ouder.
Maar een ouder doet niet altijd het juiste.

(het waren maar voorbeelden tenslotte)
  donderdag 6 oktober 2011 @ 19:06:04 #299
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_102780442
Maar wat doe je als ouder als het voor je kind niet werkt om om 06.30 uit bed te worden getrokken zodat papa en mama allebei op tijd op hun werk kunnen zijn?
Kan me zo voorstellen dat er kinderen zijn voor wie dat helemaal geen prettig ritme is, en die 's morgens eerst een uurtje moeten kunnen rommelen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Licht Ontvlambaar donderdag 6 oktober 2011 @ 19:17:53 #300
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_102780927
Om 05.30 uur opstaan?
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_102781140
Eerder opstaan?
Maar als dat eerder opstaan geen optie is vind ik het ook nog een heel verschil of je de ochtend rustig aan begint. Of als een razende roeland vol in de stress het ochtendritueel doet.

Je kan bijvoorbeeld de broodjes al smeren, de kleding klaarleggen.
De tafel al dekken de avond van te voren zodat er meer aanrommel tijd is.

Zo heb je die gulden middenweg.

Een kind die compleet onhandelbaar is doordat hij echt niets kan met het ochtendritme is in veel gevallen wel prima op te lossen. Zoals je vaak ziet dat o.a. autisten (en veel kinderen) echt heel goed reageren op pictogrammen. Voor alles een vaste tijd. geen rommeltje minder stress.

Wat ik voornamelijk wil zeggen is dat ik van mening ben dat je moet kijken naar wat je kinderen nodig hebben en daarin een weg vinden die voor beiden werkt..

Er zijn ook ouders die dan zeggen ja maar hallo ik wil dan op staan mijn kind heeft zich maar aan te passen. Ik plan niets en laat de ochtenden maar gewoon stressvol zijn. Dat hij compleet van de leg raakt en niet tegen mijn ritme kan dat is zijn probleem.
Dat is je goed recht maar dat hoeft niet het beste zijn voor je kind.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')