abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102781140
Eerder opstaan?
Maar als dat eerder opstaan geen optie is vind ik het ook nog een heel verschil of je de ochtend rustig aan begint. Of als een razende roeland vol in de stress het ochtendritueel doet.

Je kan bijvoorbeeld de broodjes al smeren, de kleding klaarleggen.
De tafel al dekken de avond van te voren zodat er meer aanrommel tijd is.

Zo heb je die gulden middenweg.

Een kind die compleet onhandelbaar is doordat hij echt niets kan met het ochtendritme is in veel gevallen wel prima op te lossen. Zoals je vaak ziet dat o.a. autisten (en veel kinderen) echt heel goed reageren op pictogrammen. Voor alles een vaste tijd. geen rommeltje minder stress.

Wat ik voornamelijk wil zeggen is dat ik van mening ben dat je moet kijken naar wat je kinderen nodig hebben en daarin een weg vinden die voor beiden werkt..

Er zijn ook ouders die dan zeggen ja maar hallo ik wil dan op staan mijn kind heeft zich maar aan te passen. Ik plan niets en laat de ochtenden maar gewoon stressvol zijn. Dat hij compleet van de leg raakt en niet tegen mijn ritme kan dat is zijn probleem.
Dat is je goed recht maar dat hoeft niet het beste zijn voor je kind.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')