quote:Ja, gek. En dat terwijl ze in het echt nooit wat winnen
Op woensdag 18 februari 2004 15:41 schreef EddyMR het volgende:
En wat te denken van de subtopper Italië (?). Wat een bullshit is deze lijst toch. Brazilië is om de 1 of andere reden totaal ontastbaar.
quote:Mwoah, ik acht Nederland best in staat om Italië gewoon te verslaan. Als we niet zo dramatisch waren in het nemen van penalty's, hadden we ze op Euro2000 ook gewoon met minstens 2-0 verslagen.
Op woensdag 18 februari 2004 15:54 schreef Dizpalesco het volgende:
Opzich best vaag dat Italie 10de staat en Nederland 4 de
Ik denk dat de 4e plaats voor Nederland echt niet zo onrealistisch is. De 10e plaats voor Italië is wat minder, ja, zeker als je naar landen kijkt die daarboven staan, zoals Mexico.
maar wat denken we ven USA op plaats 11, beetje hoog vind ik.
Klopt, maar vind het altijd wel leuk als Nederland hoger komt en Duitsland weer eens gezakt is.quote:Op zaterdag 3 juli 2004 13:33 schreef methodmich het volgende:
Die hele lijst is nietszeggend Ruud.
Waar kan ik die lijst vinden dan?quote:Op zaterdag 3 juli 2004 13:44 schreef methodmich het volgende:
Deze maand zijn de Galapagos-eilanden de grootste stijgers trouwens.
Op die manierquote:Op zaterdag 3 juli 2004 17:36 schreef RuudGullit het volgende:
Dit is nog niet de meeste recente lijst, dit was nog van voor het EK. De nieuwe lijst komt na zondag.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |