dat zijn wegen waar nog landmijnen liggen en waar het dus niet verstandig is om in de berm te parkerenquote:Op maandag 26 september 2011 18:26 schreef Ireyon het volgende:
Ja hoi,
'k Heb dus een mooie nieuwe wegenkaart van de ANWB gekocht en naast alle bekende soorten wegen, figuren, icoontjes, etc. is er ook in grote getale een donkerrode stippellijn aanwezig naast bepaalde wegen. 'k Heb geen idee wat die lijnen betekenen en het staat dus ook niet in de legenda, als iemand me het kan vertellen, graag!
[ afbeelding ]
het is offtopic, maar ik moest lachenquote:Op maandag 26 september 2011 18:33 schreef Barcaconia het volgende:
[ afbeelding ]
Heel gek: Op de sattelietkaart staan die stippellijnen ook
Lees even mijn post hierbovenquote:Op dinsdag 27 september 2011 09:15 schreef JDude het volgende:
Gokje: landschappelijk/toeristisch interessante route. Zie ook de tekst Grüne Küstenstrasse in de zelfde kleur.
Dit lijkt me het meest waarschijnlijke inderdaad, bedanktquote:Op dinsdag 27 september 2011 09:15 schreef JDude het volgende:
Gokje: landschappelijk/toeristisch interessante route. Zie ook de tekst Grüne Küstenstrasse in de zelfde kleur.
Dat denk ik niet, want dat is waarschijnlijk de groene lijn die langs de kust loopt.quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:02 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Dit lijkt me het meest waarschijnlijke inderdaad, bedankt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |