SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Multiplayer
Uiteraard bevat ook dit deel van de Call of Duty-serie een uitgebreide multiplayer. Hieronder vind je de belangrijkste informatie over deze modus.
GamemodesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WapensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PerksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MapsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Killstreak rewardsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.UnlockablesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor de topicstarter
De openingspost is hier te vinden.RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Nice.quote:UI Made bij VanilleKwark.![]()
Great minds think a likequote:
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Kut spel, MW3 is puur voor het geld fans boeit hun niet. Battlefield 3 hierin tegen dit word puur gemaakt voor de fans naar mijn idee zijn het dan over het algemeen wat ouderen en socialere mensen die het spelen.![]()
quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:12 schreef Hardstylah het volgende:
Kut spel, MW3 is puur voor het geld fans boeit hun niet. Battlefield 3 hierin tegen dit word puur gemaakt voor de fans naar mijn idee zijn het dan over het algemeen wat ouderen en socialere mensen die het spelen.
UI Made bij VanilleKwark.![]()
Battlefield is slow paced, COD is meer fast paced. Ik val in slaap wanneer ik battlefield speel. COD zit veel meer actie in. Zeker als je de express gamelist speelt. Alle onzin is er uit.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:12 schreef Hardstylah het volgende:
Kut spel, MW3 is puur voor het geld fans boeit hun niet. Battlefield 3 hierin tegen dit word puur gemaakt voor de fans naar mijn idee zijn het dan over het algemeen wat ouderen en socialere mensen die het spelen.
Om met een sniper achterin de map te liggen is fucking saai, daarom speel ik geen battlefield. Ik ren liever de hele tijd rond.RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Je moet er gewoon aan wennen en dan vooral als je Call of duty gewend ben. Het is echt niet saai als je er wat beter in bent. Naar mijn mening is battlefield dan ook heel veel meer realistisch en dat is wat ik echt belangrijk vind aan een game, als games onrealistisch zijn is het bij mij sowieso al -1. Wat ook een feit is is dat battlefield qua ontwikkeling gewoon zoveel voor is vergeleken spellen zoals Call of duty etc..quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:15 schreef vandermar het volgende:
[..]
Battlefield is slow paced, COD is meer fast paced. Ik val in slaap wanneer ik battlefield speel. COD zit veel meer actie in. Zeker als je de express gamelist speelt. Alle onzin is er uit.
Om met een sniper achterin de map te liggen is fucking saai, daarom speel ik geen battlefield. Ik ren liever de hele tijd rond.![]()
Call of duty speelt fijner, meer frames per second en dat merk je echt hoor. En de meeste mensen cared het geen reet of een spel iets meer realistisch is of niet. Mensen kiezen voor wat het lekkerst weg speelt en dat is gewoon COD.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:20 schreef Hardstylah het volgende:
[..]
Je moet er gewoon aan wennen en dan vooral als je Call of duty gewend ben. Het is echt niet saai als je er wat beter in bent. Naar mijn mening is battlefield dan ook heel veel meer realistisch en dat is wat ik echt belangrijk vind aan een game, als games onrealistisch zijn is het bij mij sowieso al -1. Wat ook een feit is is dat battlefield qua ontwikkeling gewoon zoveel voor is vergeleken spellen zoals Call of duty etc..RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Cod speelt gewoon lekker weg, BF is voor mij gewoon te langzaam het enige leuke is dat je daar de gebouwen kapot kan maken en in heli,quad etc, kan.![]()
En dat is nog lang niet alles.. Wat gewoon zoveel beter isquote:Op zaterdag 24 september 2011 16:28 schreef rickyszz het volgende:
Cod speelt gewoon lekker weg, BF is voor mij gewoon te langzaam het enige leuke is dat je daar de gebouwen kapot kan maken en in heli,quad etc, kan.
Bij COD draait het er alleen maar om als eerste een nuke te bemachtigen.. Verdere doelen heeft dat spel gewoon niet.![]()
![]()
Er zit geen Nuke meer in hoor en boosters en campers houd je bij alles. Battlefield is grafisch misschien wat leuker maar qua spel gewoon veruit de mindere. Goh leuk, gebouwen kapotschietenquote:Op zaterdag 24 september 2011 16:32 schreef Hardstylah het volgende:
[..]
En dat is nog lang niet alles.. Wat gewoon zoveel beter is
Bij COD draait het er alleen maar om als eerste een nuke te bemachtigen.. Verdere doelen heeft dat spel gewoon niet.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Een typische COD spelers alles wat niets met COD te maken heeft is kut..quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:34 schreef vandermar het volgende:
[..]
Er zit geen Nuke meer in hoor en boosters en campers houd je bij alles. Battlefield is grafisch misschien wat leuker maar qua spel gewoon veruit de mindere. Goh leuk, gebouwen kapotschieten![]()
![]()
Ik heb battlefield gespeelt, en de nieuwe gaat echt niet 180 graden de andere kant op en ik vond battlefield gewoon kut, slowpaced en tiefus grote mappen. Dit is pas mijn eerste COD hoor maar ik vind het al vele malen fijner dan Battlefield.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:36 schreef Hardstylah het volgende:
[..]
Een typische COD spelers alles wat niets met COD te maken heeft is kut..RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Welke battlefield heb je gespeeld dan?quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:37 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik heb battlefield gespeelt, en de nieuwe gaat echt niet 180 graden de andere kant op en ik vond battlefield gewoon kut, slowpaced en tiefus grote mappen. Dit is pas mijn eerste COD hoor maar ik vind het al vele malen fijner dan Battlefield.![]()
ik heb ook aardig moeite met erin geloven dat ik bf3 boeiend zal gaan vinden. prefereer gewoon zo erg snelle actie en als je daarin ook goed bent tja, kut om naar iets heel anders te switchen dan. sowieso de beta proberen volgende week, daar niet van.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:36 schreef Hardstylah het volgende:
[..]
Een typische COD spelers alles wat niets met COD te maken heeft is kut..'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'![]()
1 en bad company 2. Beide kut en het ligt mij niet. COD speelt veel lekkerder en daar kan niemand iets aan veranderen.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:41 schreef Hardstylah het volgende:
[..]
Welke battlefield heb je gespeeld dan?RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Okay duidelijkquote:Op zaterdag 24 september 2011 16:42 schreef vandermar het volgende:
[..]
1 en bad company 2. Beide kut en het ligt mij niet. COD speelt veel lekkerder en daar kan niemand iets aan veranderen.![]()
![]()
Hardstylah, ga aub ergens anders flamen. Als je COD niks vind, dan blijf gewoon weg uit dit topic.Tell me that football is not our common language when the whole planet stops breathing for 90 minutes to be witnessed in that one thing in which we all understand.![]()
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.![]()
Ik mag mijn mening toch geven, en flamen is heel iets anders.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:54 schreef Kn0x het volgende:
Hardstylah, ga aub ergens anders flamen. Als je COD niks vind, dan blijf gewoon weg uit dit topic.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: