smoesjesquote:Op vrijdag 23 september 2011 21:05 schreef Ceetje.. het volgende:
had ik lapo zonder dat ik er erg in had, wist ook niks beters te verzinnen, sorry
ik hoop het ook.quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:05 schreef MaryMouse het volgende:
Ik hoop dat TT waar gaat worden![]()
Kan wel zingen deze knul
Je kent hem?quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:06 schreef superkokje het volgende:
die charlie luske kan best wel zingen
is 'm dat echt dan? Da's toch de man van Tanja Jes die in GTST gespeeld heeft (of nog speelt, ik kijk dat nooit, weet het uit de roddelbladen bij de kapper)quote:
quote:
quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:08 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
is 'm dat echt dan? Da's toch de man van Tanja Jes die in GTST gespeeld heeft (of nog speelt, ik kijk dat nooit, weet het uit de roddelbladen bij de kapper)
Ik geloof dat ik een leven heb waar bn-ers weinig indruk op mij achter latenquote:Op vrijdag 23 september 2011 21:08 schreef superkokje het volgende:
[..]
![]()
is de hubbie van tanja jes. Musical ster en oud zanger van boyband. heeft ook programma's gepresenteerd
op mij ook niet echt, maar ik was toevallig bij m'n oma van de week, die heeft al die blaadjes. En volgende week ben ik na m'n bezoek aan de kapper weer helemaal op de hoogte als ik iets te lezen zoek tijdens het wachten op m'n externe geheugenquote:Op vrijdag 23 september 2011 21:09 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
[..]
Ik geloof dat ik een leven heb waar bn-ers weinig indruk op mij achter laten
kan er ook niks aan doen dat ik een kronkel heb waar niets zeggende informatie achter blijft hangenquote:Op vrijdag 23 september 2011 21:09 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
[..]
Ik geloof dat ik een leven heb waar bn-ers weinig indruk op mij achter laten
Dan nog, ben ik het zo weer vergeten. Alleen als de minder bekende bn-ers meedoen aan bijv Expeditie Robinson of Wie is mol, en langer dan 4 afleveringen blijven willen ze blijven hangen.quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:10 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
op mij ook niet echt, maar ik was toevallig bij m'n oma van de week, die heeft al die blaadjes. En volgende week ben ik na m'n bezoek aan de kapper weer helemaal op de hoogte als ik iets te lezen zoek tijdens het wachten op m'n externe geheugen
quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:15 schreef Ceetje.. het volgende:
willen jullie me er mee aan helpen herinneren als het half tien is aub?
Vorige week ben ik gewoon helemaal vergeten ons Britt om 21.30 op te gaan halen
me too, in de tijd dat ik in 't Autotron werkte. Altijd veel artiesten bij grote feesten daar. De enigen die niet zoveel kapsones hebben en ook aardig deden tegen ons, 't personeel, waren Gerard Joling, Denny Christiaan en Albert West. De rest is één grote kapsoneskliek (vind ik dan)quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:15 schreef superkokje het volgende:
[..]
kan er ook niks aan doen dat ik een kronkel heb waar niets zeggende informatie achter blijft hangenIndruk maken doen ze niet, daar heb ik er al teveel van ontmoet
quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:15 schreef Ceetje.. het volgende:
willen jullie me er mee aan helpen herinneren als het half tien is aub?
Vorige week ben ik gewoon helemaal vergeten ons Britt om 21.30 op te gaan halen
kon er ook niks aan doen hoor, gedoe met m'n vader toen, was gewoon helemaal van slag.quote:
quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:18 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
kon er ook niks aan doen hoor, gedoe met m'n vader toen, was gewoon helemaal van slag.
heb jaren geleden Johnny Logan ontmoet, ook een hele normale en leuke vent.quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:17 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
me too, in de tijd dat ik in 't Autotron werkte. Altijd veel artiesten bij grote feesten daar. De enigen die niet zoveel kapsones hebben en ook aardig deden tegen ons, 't personeel, waren Gerard Joling, Denny Christiaan en Albert West. De rest is één grote kapsoneskliek (vind ik dan)
ik heb ook het alarm op m'n GSM gezet. Vorige week ook, maar toen heb ik het gewoon afgedrukt zonder erbij na te denkenquote:
Sister Sledge en de Pointer Sisters. Die laatste waren leuke vrouwen en heel aardig, Sister Sledge zijn een stelletje vieze wijven, ik heb nog nooit zo'n bende in een kleedkamer gezien, en kapsones tot en met (wij zijn het)quote:Op vrijdag 23 september 2011 21:18 schreef superkokje het volgende:
[..]
heb jaren geleden Johnny Logan ontmoet, ook een hele normale en leuke vent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |