quote:Op woensdag 21 september 2011 21:22 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Utrecht bakt er weer weinig van![]()
Als PSV uit met 8 tegen 0 wint en UNA is thuis kansloos tegen Volendam (quote:Op woensdag 21 september 2011 21:20 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Dat is de charme van de beker. Hoe anders moet je als ama-club tegen een eredivisie ploeg spelen?
Ajax verliest wellus van de amateursquote:Op woensdag 21 september 2011 21:26 schreef TLC het volgende:
:
[..]
Als PSV uit met 8 tegen 0 wint en UNA is thuis kansloos tegen Volendam () wat is dan de charme van de beker ?? laat die amateurs lekker in de voorbereiding tegen de profs spelen
Tegen wie praat je nou heequote:Op woensdag 21 september 2011 21:28 schreef MarkoAlmelo het volgende:
En ze kunnen wel eens voor een stuntje zorgenmooi zo laten !
kom op zeg, het is toch gewoon prachtig voor ze. De voorbereiding, de regio die weer een uitje heeft en noem het maar op.quote:Op woensdag 21 september 2011 21:26 schreef TLC het volgende:
:
[..]
Als PSV uit met 8 tegen 0 wint en UNA is thuis kansloos tegen Volendam () wat is dan de charme van de beker ?? laat die amateurs lekker in de voorbereiding tegen de profs spelen
Ja, vind alleen wel dat ze moeten regelen dat amateurteams altijd thuis spelen.quote:Op woensdag 21 september 2011 21:27 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Het is toch mooi voor amateurclubs dat ze tegen eredivisieclubs kunnen spelen?
is in deze ronde toch ook altijd? of ze moeten al tegen elkaar spelenquote:Op woensdag 21 september 2011 21:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, vind alleen wel dat ze moeten regelen dat amateurteams altijd thuis spelen.
Nee, wordt altijd geloot.quote:Op woensdag 21 september 2011 21:32 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
is in deze ronde toch ook altijd? of ze moeten al tegen elkaar spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |