Zie fobo. En nu weer ontopic.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:41 schreef HerbertThePervert het volgende:
inb4 shitstorm over meer pics van ts
heehoiquote:
OMG.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
TNT bezorgt pakketje in mijn vuilnisbak....
Daar lijkt het op inderdaad. Post was vroegâh iets heiligs.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:44 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat is dus wat er gebeurt als een bedrijf grotendeels bestaat uit jong, tijdelijk, ongeschoold en ongemotiveerd personeel.
Zo hé, dat is erg. Alsof je nog post krijgt van mensen die je kent.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:44 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat is dus wat er gebeurt als een bedrijf grotendeels bestaat uit jong, tijdelijk, ongeschoold en ongemotiveerd personeel.
Ja, dat krijg ik.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:46 schreef HerbertThePervert het volgende:
[..]
Zo hé, dat is erg. Alsof je nog post krijgt van mensen die je kent.
Wij hádden ook een vaste en dat ging altijd goed. Blijkbaar is de vaste vertrokken (zeker te duur).quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:46 schreef TonyVermicelli het volgende:
Heb tegenwoordig een vaste TNT pakketbezorger, een freelancer die is ingehuurd door TNT (staat TNT op het busje dus noem ik het geen PostNL).
Vind het eigenlijk wel mooi zo.
Jouw freelancer neemt het blijkbaar minder serieus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien eens overwegen om te e-mailen.quote:
Degene van wie ik dat krijg, heeft niet de beschikking over e-mail, aangezien hij in een Texaanse dodencel verblijft. Daar hebben ze geen e-mail.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:55 schreef HerbertThePervert het volgende:
[..]
Misschien eens overwegen om te e-mailen.
Post: Hahaha je hebt weer iets cools geflikt he!!?quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:54 schreef Modus het volgende:
Ik vraag me altijd af hoe ze zulke klachten afhandelen...
Dan wordt het wat lastiger inderdaad.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:58 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Degene van wie ik dat krijg, heeft niet de beschikking over e-mail, aangezien hij in een Texaanse dodencel verblijft. Daar hebben ze geen e-mail.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |