Wat hebben jullie het gezellig samen.quote:Op dinsdag 27 september 2011 18:22 schreef PaarsBeestje het volgende:
Wat zijn ze hier braaf dan! Ja sorry, het is echt zoZe zijn superlief en aanhalig.. Puma ligt momenteel opgerold op m'n voet
Waar ik vannacht van wakker werd, was de raspende tong van Pol die het nodig vond om mijn knieholte om 3 uur te wassen![]()
quote:Op dinsdag 27 september 2011 18:42 schreef PaarsBeestje het volgende:
Even een bewijsje dat de Puma echt relaxed is trouwens...
[ afbeelding ]
Geweldig dat het bij jou ook zo goed gaat en ze zich zo op hun gemak voelen.quote:Op donderdag 29 september 2011 20:16 schreef PaarsBeestje het volgende:
PolZe is echt zo leuk!
Evaluatie na een week in huize PB:
- De Puma is niet aanhalig, prrrrrrrt alleen bij het eten gevenmaar is wel enorm speels, loopt constant Pol uit te dagen en rent regelmatig door het huis heen.
- Pol is knuffeliger dan Puma, komt regelmatig even aandacht zoeken en vindt werkelijk alles leuk om mee te spelen. Alle (en ik had er behoorlijk wat gekocht en gekregen) is even leuk en er wordt uitbundig mee gespeeld.
- Zodra ik in bed lig, hoor ik binnen 2 minuten een grote plof (de Puma) gevolgd door gekrabbel van iets wat zich aan mijn boxspring omhoog trekt en dan een kleine plof doet (Pol) en daar ligt het dan tot 5:15 want dan is het blijkbaar tijd om te eten
Het is gewoon heel gezellig dus en alles gaat prima. Op hier en daar een stapel omgevallen boeken en mijn afstandsbediening die ineens op andere plekken ligt dan ik dacht, is er geen enkel probleem whatsoever...
Ik hoop dat de Puma nog een beetje bijtrekt, maar misschien is dit het wel...Ze heeft het wel naar haar zin, is buitengewoon relaxed, speelt met alles (muisjes en haar geliefde Kong Kickeroo), dus het is een happy cat!
En Pol is gewoon een brutale aap die me regelmatig aan het lachen maakt...
Ik moet ook nog zien of ik ze erin gewurmd krijgquote:Op donderdag 29 september 2011 21:09 schreef PaarsBeestje het volgende:
Tuigjes heb ik ook al aan gedacht, maar volgens mij is Puma daar niet zo van gediend
Proberen kun je het altijd. Heb je asbest handschoenen aangeschaft?quote:Op donderdag 29 september 2011 21:09 schreef PaarsBeestje het volgende:
Tuigjes heb ik ook al aan gedacht, maar volgens mij is Puma daar niet zo van gediend
Heel jammer dat die poezen daar rondlopen. Maar ik denk dat het officieel geen zwerfkatten zijn en de Dierenbescherming daarom niks kan doen. En je kunt wel zeggen dat je dan de kittens niet meer opneemt maar wie weet wat ze er dan mee gaan doen? Of daar laten rondlopen zodat je het jaar erna 5 keer zoveel kittens kunt gaan ophalen.quote:Op vrijdag 30 september 2011 19:14 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Hey, jij ook verse (en tuffende) zwartwitte mini's !
Fijn dat ze nog zo klein zijn, dat socialiseert toch sneller. Wel jammer dat er de hele tijd ongecastreerde poezen lopen op die manege, kunnen die niet gevangen en geholpen worden dan ? Doet redcat dat niet of kunnen ze daarvoor iemand inschakelen ?
Die kittens moeten natuurlijk sowieso van de straat, maar het is gewoon zo frustrerend dat je op sommige plekken echt bezig kan blijven. Maneges daar hoor je heel vaak dit soort verhalen over,quote:Op vrijdag 30 september 2011 19:36 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Heel jammer dat die poezen daar rondlopen. Maar ik denk dat het officieel geen zwerfkatten zijn en de Dierenbescherming daarom niks kan doen. En je kunt wel zeggen dat je dan de kittens niet meer opneemt maar wie weet wat ze er dan mee gaan doen? Of daar laten rondlopen zodat je het jaar erna 5 keer zoveel kittens kunt gaan ophalen.
Groot lijkt hij he?quote:Op vrijdag 30 september 2011 19:41 schreef PaarsBeestje het volgende:
Manolo (met dikke staart zo te zien) lijkt wel een reus naast dat kleine hompie, terwijl het zelf ook nog maar een kleintje is.
Mooi gezegd Takkedingetjequote:Op zaterdag 1 oktober 2011 01:09 schreef Takaiki het volgende:
Aaaaw![]()
Cat's hartje is toch wel heul erg klein als het om hulpeloze kittens/poezen gaat. Ik hoop dat de beestjes zich realiseren dat ze het niet beter kunnen wensen qua opvang![]()
Jeeeuuuj voor![]()
![]()
![]()
Cat
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |