wat typ je dan?quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:38 schreef alors het volgende:
Zo alweer 85 woordennog maar 1400 te gaan
een paperquote:
das mooi kut....quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:41 schreef alors het volgende:
[..]
een papermoet maandagochtend af, en ik ben er morgen(na)middag en avond niet, dus dan ook al geen tijd...
ik hoorde het ookquote:Op zaterdag 17 september 2011 12:52 schreef Cee het volgende:
Sean Paul Sean Paul Sean Paul
Op de achtergrond in de schoenenwinkel.
zo'n winkel waar jij je kleren koopt dusquote:Op zaterdag 17 september 2011 12:53 schreef alors het volgende:
icm met haar naam denk ik zo'n cheap ass winkel met veel nepleren witte pumpmet bij de accesoires veel goud en witte tassen
En de klant die ze hielp is een vrouw van in de 60 met geblondeerde, getoupeerd haar en ze rijdt een krijsend licht getint kind van 1 met gouden oorbelletjes voor zich in een kinderwagen. Haar dochter staat buiten te roken.quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:53 schreef alors het volgende:
icm met haar naam denk ik zo'n cheap ass winkel met veel nepleren witte pumpmet bij de accesoires veel goud en witte tassen
ik draag er tenminste nog stijlvolle panterprint leggings bijquote:Op zaterdag 17 september 2011 12:54 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
zo'n winkel waar jij je kleren koopt dus
ja, als er met je wordt geflirt kun je kiezen: hapje eten óf 75euro!quote:
quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:54 schreef Cee het volgende:
[..]
En de klant die ze hielp is een vrouw van in de 60 met geblondeerde, getoupeerd haar en ze rijdt een krijsend licht getint kind van 1 met gouden oorbelletjes voor zich in een kinderwagen. Haar dochter staat buiten te roken.
dan heb ik je volgens mij gisteren zien lopenquote:Op zaterdag 17 september 2011 12:55 schreef alors het volgende:
[..]
ik draag er tenminste nog stijlvolle panterprint leggings bij
Ik zou ook voor het geld gaan danquote:Op zaterdag 17 september 2011 12:55 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ja, als er met je wordt geflirt kun je kiezen: hapje eten óf 75euro!
Ah, jij bent gewoon de nieuwe Nel Veerkamp!!quote:Op zaterdag 17 september 2011 12:55 schreef alors het volgende:
[..]
ik draag er tenminste nog stijlvolle panterprint leggings bij
hangt ervanaf, als een leuk meisje met mij wil flirten ga ik voor het etentje.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if you think that I've been loosing my way
That's because I'm slightly blinded
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |