Ik moet zeggen dat ik me bij jouw mening aansluit. Heb vaker kinderen horen zingen die ik tig x beter vond.quote:Op vrijdag 16 september 2011 22:53 schreef zweefbij het volgende:
Het zal wel aan mij liggen. Ik vond dat kind niet goed. Het is elke keer hard schreeuwen in de microfoon. Maar blijkbaar omdat ze 11 is, is het geweldig en moet ze winnen.
Onterrechte winnaar. Maar dat is mijn mening
Dat is mijn gedachte er ook bij.quote:Op vrijdag 16 september 2011 22:53 schreef iBenny het volgende:
Ze kan wel zingen, maar of ze had moeten winnen is een tweede.
Stuur dr naar het Junior Songfestival
Tsjah, maar dat hebben meerdere chicks van dat ras... zal wel in de genen liggen.quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:05 schreef de_boswachter het volgende:
Ze kon goed zingen, maar ik had al vrij snel geschoten dat het een dramaqueen is.
Zo ene waar je over een paar jaar met een bocht omheen loopt omdat ze zich superieurs voelt.
Wiequote:Op vrijdag 16 september 2011 23:06 schreef de_boswachter het volgende:
Boh wat had die ene trouwens dikke tetten!!!!!!!!!!!! Heerlijk.
Die jonge meisjesquote:Op vrijdag 16 september 2011 23:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die ene van die 2 danseressen.
6e of 7e act.
*bam* beiden steek ik ff in mijn broekzakquote:Op vrijdag 16 september 2011 23:04 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Dat is mijn gedachte er ook bij.
Tevens wil je vereren met mijn 5000e post op een Quote van jou
Mee eens, ze heeft wel talent, maar het was in het begin soms gewoon wat vals en zo goed vond ik het nou niet.quote:Op vrijdag 16 september 2011 22:53 schreef zweefbij het volgende:
Het zal wel aan mij liggen. Ik vond dat kind niet goed. Het is elke keer hard schreeuwen in de microfoon. Maar blijkbaar omdat ze 11 is, is het geweldig en moet ze winnen.
Onterechte winnaar. Maar dat is mijn mening
quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:19 schreef iBenny het volgende:
[..]
*bam* beiden steek ik ff in mijn broekzak
Ja die ja. Check deze dan.quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:10 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Die jonge meisjes[HGT] Linzy en Jennifer (8e plek)
Zo groot zijn ze nog nietquote:Op vrijdag 16 september 2011 23:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja die ja. Check deze dan.
Misschien via spotnet maar ben het nog niet tegen gekomen.quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:36 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is er ergens al een filmpje van haar 1e optreden tijdens de finale?
Meerdere op Youtube, waaronder deze:quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:36 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is er ergens al een filmpje van haar 1e optreden tijdens de finale?
Link/pica's.quote:Op vrijdag 16 september 2011 23:33 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Zo groot zijn ze nog niet
Kwam laatst bij een goeie maat van mij en zijn halfzusje is 13, die had memmen waar je bang van werd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |