Had jij dan verwacht dat ze alles gaan geven?quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:28 schreef Mercurial het volgende:
Mokotjo speelt wel heel wisselvallig.
Als het goed gaat komt dat door Van Gastel en Bronkhorst en als het slecht gaat ligt het aan Koeman?quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Koeman zorgde er niet voor.
Mister Jean Paul en Mister Gio
Waarom niet. Ze maken toch geen kans tegen AZ.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Had jij dan verwacht dat ze alles gaan geven?
Iemand die normaal bankzit wel wat meerquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Had jij dan verwacht dat ze alles gaan geven?
Toch het standaard verhaal van voetbal. In goede tijden is het team verantwoordelijk, in slechte de trainerquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:29 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Als het goed gaat komt dat door Van Gastel en Bronkhorst en als het slecht gaat ligt het aan Koeman?
De afstandschoten van Karimquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:29 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Als het goed gaat komt dat door Van Gastel en Bronkhorst en als het slecht gaat ligt het aan Koeman?
Okayquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:29 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Waarom niet. Ze maken toch geen kans tegen AZ.
quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:32 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zou lachen zijn als Feyenoord zondag de enige ongeslagen ploeg in de competitie is
Oh in dat geval 6 - 0 voor AZ.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:32 schreef Hamilcar het volgende:
Het is gelukkig AZ - Feyenoord en niet Feyenoord - AZ komend weekend.
Feyenoord is wel de enige ploeg in de eredivisie die dit seizoen nog niet verloren heeft.. Ajax verloor al tegen Twente & zal dat dit weekend weer doenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |