Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Kies een goedkope speler die populair is op zijn positie, bijvoorbeeld Kompany of De Rossi (geen idee of hij atm goed trademateriaal is, maar eerder was dat wel zo). Vanwege de lage prijs kan je er veel verhandelen zonder veel coins nodig te hebben en omdat hij populair is hoef je niet te lang te wachten op een verkoop als je prijs niet te hoog is. Focus je op die speler, zorg dat je zijn prijzen leert kennen (let er op dat prijzen voor de 3 duurste formaties de speler beduidend meer waard maken doorgaans) en traden maar...bouw wel een redelijke marge in, zeker omdat die bid tokens geld kosten (100 voor 5K, oftewel 10 biedingen kosten je 500 coins..niet te vaak bieden dus want dat gaat allemaal van je marge af) en je hebt ook de 5% nog. Ik zet hem vaak op 1K.
Maak voor jezelf een schema als dit en hou je hier aan (prijzen zijn voorbeelden)
Speler A
Goedkope formaties: Kopen tot 1K, verkopen voor 2K BIN
4-1-2-1-2: Kopen tot 4K, verkopen voor 5K BIN
4-4-2: Kopen tot 3K, verkopen voor 4K BIN
4-3-3: Kopen tot 2K, verkopen voor 3K BIN
PS3quote:Mister_Sm1th (Of Mister Sm1th 1 van de 2 ) (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
copycat100 (broodjeeimetui)
Ozer86 (druide)
Bardogan (emokid)
Lord Teddybeer (lordteddybeer)
Harregarre (SuperHarregarre)
Guidoble (psychedelicate)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Timnation (Timnation)
Rijstbal (Rijstbal)
viRe Gissoe (Datmeenjeniet)
Santelllo (Santelllo)
pino's bazenragequote:KentdeBruin (kentdebruin)
Smookz (Jepperdeprep)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
kaassoldaat (laucas)
Supergeinig (Darkestrah)
fr1tsie (Idioteque)
Met censuur (L)quote:pff ik sta zwaar te shaken ik word potverdikkeme gek
Verdulleme fifa ze nakken mij die stomme jongens ik word helemaal gek die dribbeldat ze sprint los laten geen skill move geen fakeshotje helemaal niks te triest voor woorden vieze vuile smerige stommeriken stukken bloedhonden ik laat fifa een tijdje rusten mense pfff ik trek het niet meer
ik heb zoveel stress ik loop al 10 jaar bij allemaal verschillende instanties rond om iets aan mijn probleme te doen k zit nu weer bij t riag ik word potverdikkeme helemaal parra k heb geen geld voor wieri godmiljaar
controller 1 weg verdulleme 60 * euro gvd bloedgriep
[ afbeelding ]
het is genoeg fifa voor mij ik ga het niet meer spelen , ik ben weer terug op fifa 12 succes mannen
een beslissingswedstrijd meen ik me te herinneren?quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:08 schreef Rijstbal het volgende:
Kamikazi wij hebben nog een appeltje te schillen.
Ja klopt maar ga zo AC Milan - Lazio kijken, later vnv kan ik wel.quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:08 schreef Rijstbal het volgende:
Kamikazi wij hebben nog een appeltje te schillen.
kan je hem niet meer repareren dan? I know that feel iig, ik ragede eerst ook, tegenwoordig is het meer zo van "watquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:13 schreef Pino0 het volgende:
Balen, gewoon 60 euro naar de kutjes.
Echt zonde, moet er hard voor werken. En dat allemaal voor een spelletjeTe triest voor woorden.
Heb hem een paar keer tegen de muur geflikkerd, ik ga er stiekem niet meer van uit. Gelukkig nog wel een andere controller achter de hand.quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:16 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
kan je hem niet meer repareren dan? I know that feel iig, ik ragede eerst ook, tegenwoordig is het meer zo van "wat" en dan ga ik weer verder
Heb er nooit zoveel last van, het is allemaal stress en woede, slecht eten en slecht slapen, en als ik dan zo vies genakt word komt het er allemaal uit.quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:20 schreef TJV het volgende:
Misschien is een cursus woedebeheersing een goed idee?
fifa is alleen verslavend he, ik heb ook een tijd geprobeerd er mee te kappen, maar ik kan het gewoon nietquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:21 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Heb er nooit zoveel last van, het is allemaal stress en woede, slecht eten en slecht slapen, en als ik dan zo vies genakt word komt het er allemaal uit.
Ja, dan denk je echt van ik stop met Fifa totdat 12 uitkomt en na een uur of minder speel je fifa 11 alweerquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:22 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
fifa is alleen verslavend he, ik heb ook een tijd geprobeerd er mee te kappen, maar ik kan het gewoon niet
dat dusquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:23 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Ja, dan denk je echt van ik stop met Fifa totdat 12 uitkomt en na een uur of minder speel je fifa 11 alweer
Misschien moet je is echt gaan sporten. Boksen ofzo.quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:21 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Heb er nooit zoveel last van, het is allemaal stress en woede, slecht eten en slecht slapen, en als ik dan zo vies genakt word komt het er allemaal uit.
Of je gaat wii sports doen!quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:25 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
Misschien moet je is echt gaan sporten. Boksen ofzo.
Na een potje Fifa sla je iedereen knockie.
Gaan we lekker niet doen.quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:00 schreef Kamikazie het volgende:
zet de link ( http://imgur.com/JReEn ) dan op zijn minst in de OP.....met een waarschuwing van wat voor ernstige schade fifa wel niet kan toedoen en jou en anderen rondom jou.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |