Bwehehe, reiskosten van bijna 16 euro schiet niet echt op.quote:Op donderdag 8 september 2011 20:59 schreef Incantrix het volgende:
[..]![]()
Den Haag
[..]
Niet je ding? Nouja, wij zijn nu 8,85 kwijt voor 2 kaartjes, dus het is niet alsof we er krom voor moeten liggen
Neuh, maar vergeet niet dat aceton ook vervliegt en de verhouding glycerine/aceton dus veranderdquote:Op donderdag 8 september 2011 21:18 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik ga er dus op de gok maar wat meer glycerine ingooien denk ik.
Zou het heel erg zijn als er wat glycerine in bubbeltjes in blijft hangen?
Volgens nu.nl ookquote:Op donderdag 8 september 2011 21:28 schreef Dwyn het volgende:
Volgens mij was er net een mini-aardbeving.
Eh... Waarom zit je daar überhaupt? Als ze daar allemaal oud genoeg voor zijn, dan kunnen ze noodgevallen toch ook zelf oplossen? Hoe oud zijn die kinderen dan?quote:Op donderdag 8 september 2011 21:35 schreef Whoopdidoo het volgende:
Hmm ik ben aan het oppassen...nouja, bankhangen met mn eigen laptopje, de veel grotere tv van de buren, en de kinderen gingen zelf naar bed. En heb eigenlijk weinig zin om te checken of ze slapen, de jongste neem ik aan van wel, en de oudste....hoor ik nu van de trap lopen. Foei!!
Dan is ie morgen maar moe hoor, oud genoeg om zelf te bedenken dat slaap wel handig is
Hmm laat ik dit maar niet bij mn studie vertellen, pedagogiek.
Ik doe ook pedagogiek!quote:Op donderdag 8 september 2011 21:35 schreef Whoopdidoo het volgende:
Hmm ik ben aan het oppassen...nouja, bankhangen met mn eigen laptopje, de veel grotere tv van de buren, en de kinderen gingen zelf naar bed. En heb eigenlijk weinig zin om te checken of ze slapen, de jongste neem ik aan van wel, en de oudste....hoor ik nu van de trap lopen. Foei!!
Dan is ie morgen maar moe hoor, oud genoeg om zelf te bedenken dat slaap wel handig is
Hmm laat ik dit maar niet bij mn studie vertellen, pedagogiek.
Jaaa, hij is zo mooi!quote:Op donderdag 8 september 2011 21:45 schreef Whoopdidoo het volgende:
HBO dan, lijkt mij veel leuker eigenlijk maar om na 2 jaar nog te stoppen is ook weer zoiets
En ja, Ryan Reynolds mag zn shirt wel vaker uittrekken
hahaha en wie denk jij dat er morgen last van heeft als dat kind te weinig geslapen heeft? dat kind boeit het niet dat ie chagerijnig is en niet op kan lettenquote:Op donderdag 8 september 2011 21:43 schreef Whoopdidoo het volgende:
uh 7(of 6, oh wat erg) en 12. Maarja ik vind gewoon, ze weten dat ze moeten slapen, hebben hun ouders gezegd, ik heb het gezegd, als je niet gaat slapen, tsja dan merk je het morgen wel.
eens! en tegelijk heel blij dat ik nooit oppas van buitenaf nodig heb gehad...quote:Op donderdag 8 september 2011 21:48 schreef Nagelschaartje het volgende:
Misschien leuk om eens te kijken waarom ze niet slapen? Kan meer zijn dan dat ze er geen zin in hebben.
Het zijn kinderen, geen volwassenen. Ze hebben niet voor niks een oppas. Maar dat hoef ik jou niet uit te leggen als je pedagogiek doet.
Nou ja, je moet het ook zelf weten, maar vind hoe je het nu beschrijft een beetje vreemd.
Ik heb 9 maanden lang elke vrijdag stagegelopen bij een kinderdagverblijf. Was echt geweldig! Maar ik mis m'n kindjes zo.quote:Op donderdag 8 september 2011 22:04 schreef Whoopdidoo het volgende:
@bambi, ja dat stage mis je echt, als 1e jaars een "stage" van 14 dagdelen(zoiets) en meer niet, en wat kan je dan, nog helemaal niets. Maar was wel leuk.
Ik was vroeger altijd precies hetzelfdequote:Op donderdag 8 september 2011 22:09 schreef AlbinoBambi het volgende:
Aaaw! Dit meisje is ook helemaal niet moeilijk, wou gewoon nog even lezen. Toen ik daar kwam oppassen tijdens het eten een keer zat ze ook echt zo "Ik denk dat dit een gezellige avond gaat worden!". Zooo lief.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |