Inderdaad, Bert moet of Urby, of Drenthe, of Huntelaar op linksback zetten. Want het maakt helemaal niet uit dat je een middenvelder of aanvaller bent, gewoon op linksback zetten.quote:Op woensdag 11 januari 2012 11:47 schreef J2T het volgende:
Hoe zit het met Urby? Bertje moet sowieso of Urby of Drenthe meenemen als stand-in voor Pieters. Braafheid kan echt niet meer.
offtopic: En Babel moet lekker thuisblijven. Desnoods gooien we Sjaak Polak op de linksbuiten positie..
quote:Op dinsdag 13 september 2011 14:14 schreef Sala-adin het volgende:
Misschien Boilessen maar naturaliseren dan
Nigel is een prima alternatief denk ik. Vrij snel, verdedigend sterk en een prima opbouwer!quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:02 schreef De_kromme het volgende:
Er is trouwens ook sprake van De Jong op de backpositie. Wat vinden we daarvan? Ik zie hem liever gewoon als vm.
Nelom doet het een paar wedstrijdjes 'aardig' bij feyenoord en moet meteen het NL elftal in, tja wat moet je daarvan zeggen...
Willems en Nelom zijn 2 spelers die over een aantal jaren misschien wel gaan strijden om de LB plaats, nu nog lang niet.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:02 schreef De_kromme het volgende:
Er is trouwens ook sprake van De Jong op de backpositie. Wat vinden we daarvan? Ik zie hem liever gewoon als vm.
Nelom doet het een paar wedstrijdjes 'aardig' bij feyenoord en moet meteen het NL elftal in, tja wat moet je daarvan zeggen...
Tuurlijk is het nu nog te vroeg, maar het is totaal niet vergelijkbaar met Willems want Nelom is al 21. Als hij heel 2012 presteert zoals hij nu bij Feyenoord doet zie ik niet in waarom hij er na het EK niet bij zou kunnen zitten. Mits hij zo presteert als de afgelopen seizoenshelft natuurlijk.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:22 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Willems en Nelom zijn 2 spelers die over een aantal jaren misschien wel gaan strijden om de LB plaats, nu nog lang niet.
Lol wat? Urby en Drenthe hebben ervaring op de LB positie. Plus slechter dan Braafheid is onmogelijk, dus een aanvaller op de LB positie neerzetten zou ook een vooruitgang zijn idd.quote:Op woensdag 11 januari 2012 21:55 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Inderdaad, Bert moet of Urby, of Drenthe, of Huntelaar op linksback zetten. Want het maakt helemaal niet uit dat je een middenvelder of aanvaller bent, gewoon op linksback zetten.
Ik kan me echt hele slechte wedstrijden herinneren van Urby als linksback, ook goede, maar meer slechte. Hij heeft in een wedstrijd vaak minimaal één moment van totale afwezigheid. En dat kunnen we absoluut niet gebruiken in belangrijke wedstrijden. Maar misschien heeft hij bij Milan wel geleerd om 90 minuten geconcentreerd te spelen. Of niet.quote:Op donderdag 12 januari 2012 15:38 schreef J2T het volgende:
[..]
Lol wat? Urby en Drenthe hebben ervaring op de LB positie. Plus slechter dan Braafheid is onmogelijk, dus een aanvaller op de LB positie neerzetten zou ook een vooruitgang zijn idd.
quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:06 schreef psvcoach het volgende:
[..]
En de beste linksback op het moment .
de beste linksback kan verrassend de jong zijn..quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:08 schreef Slobeend het volgende:
[..]Dat is pas opportunisme, goeiedag zeg. Hij werd laatst wel weg gespeeld door ene Schaken he, die nog niet zo lang geleden struikelde over zijn eigen scharen. Hij heeft wel talent om een grote te worden, maar de beste absoluut nog niet.
Noem maar 1 die beter is op het moment ?quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:08 schreef Slobeend het volgende:
[..]Dat is pas opportunisme, goeiedag zeg. Hij werd laatst wel weg gespeeld door ene Schaken he, die nog niet zo lang geleden struikelde over zijn eigen scharen. Hij heeft wel talent om een grote te worden, maar de beste absoluut nog niet.
Mag ik er maar 1 noemen?quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:11 schreef psvcoach het volgende:
[..]
Noem maar 1 die beter is op het moment ?
Schilder hahahahahaquote:Op donderdag 12 januari 2012 16:22 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Mag ik er maar 1 noemen?Dat zijn er wel een paar namelijk. Ik vind hem op dit moment niet eens beter dan een Robbert Schilder bijvoorbeeld.
En ergens ook wel logisch ook, want om Braafheid nou af te straffen op basis van een slechte wedstrijd is ook wel erg triest.quote:Op donderdag 12 januari 2012 16:47 schreef J2T het volgende:
Bertje neemt gewoon Braafheid mee als reserve. Mark my words.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |