Without a doubtquote:
En die van mij!quote:
Heeft dat iets met die nieuwe film te maken?quote:
Oh ik houd wel van dit soort melodische lijnenquote:Op dinsdag 6 september 2011 23:10 schreef Ang3l het volgende:
Erik....
De nieuwe stijl. Samen met haar nichtje.........
Ik vind het vreemd.... maar ergens wel mooi eigenlijk
Wel echt TOTAAAAAAAAAL anders
Ik vind het een beetje Kerstig
De hele cd is een song cycle of zoiets, beschrijft 1 dag in het leven van een vrouw, van ochtend zonsopkomst tot de nacht. Heel sterk gebaseerd op klassieke stukken. Ik moet er als Tori-fan erg aan wennen omdat het totáál anders is dan voorgaand werk (nou ja, de kerst cd klinkt een KLEIN beetje zo, want dat is gebaseerd op klassieke kerstnummersquote:Op dinsdag 6 september 2011 23:23 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Oh ik houd wel van dit soort melodische lijnen.
Het lijkt me heerlijkquote:Op woensdag 7 september 2011 00:30 schreef TheaterMaMa het volgende:
zou dit weer op een strand nou wel fijn zijn?
ja en dan bij een openhaard en warme chocomel opdrogenquote:Op woensdag 7 september 2011 00:31 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Het lijkt me heerlijk![]()
Gewoon compleet nat laten regenen en goed uitwaaien
Ik zou er, met de juiste kerel, zo voor tekenenquote:Op woensdag 7 september 2011 00:32 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ja en dan bij een openhaard en warme chocomel opdrogen
walgelijk romantisch
Dat heeft wel de fijnste sfeer op een strand.quote:Op woensdag 7 september 2011 00:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het strand veruit het fijnst als het hard waait of stormt.
Je hoeft het echt niet zo te benadrukken dat ik dat niet benquote:Op woensdag 7 september 2011 00:35 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ik zou er, met de juiste kerel, zo voor tekenen
Het was werkelijk kutweer in Scheveningen vanavond. Harde wind, regen, diepe plassen, ik was kletsnatquote:Op woensdag 7 september 2011 00:30 schreef TheaterMaMa het volgende:
zou dit weer op een strand nou wel fijn zijn?
Colby Keller.quote:Op dinsdag 6 september 2011 22:07 schreef Tha_Erik het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil het zijn of hebben of allebei.
Niet TE hard, dan word je gezandstraald... au au au!quote:Op woensdag 7 september 2011 00:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het strand veruit het fijnst als het hard waait of stormt.
Alleen een beetje kut als die kapper in de nachtelijke uren naar oostblokhomoporno kijkt.quote:Op woensdag 7 september 2011 11:15 schreef Breezerslet17 het volgende:
Gewoon een goede kapper hebben en zeggen dat hij/zij er wat leuks van mag maken [ afbeelding ]
Gezellig kapperquote:Op woensdag 7 september 2011 11:28 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Alleen een beetje kut als die kapper in de nachtelijke uren naar oostblokhomoporno kijkt.
Is er iig nog iemand gezellig.quote:Op woensdag 7 september 2011 11:33 schreef Breezerslet17 het volgende:
[..]
Gezellig kapper [ afbeelding ]
Ook kort zoals ik?quote:
Hanenkammen zijn zooooooo 2006.quote:Op woensdag 7 september 2011 11:27 schreef TheVulture het volgende:
Erik, laat je haar in een hanenkam knippen
En feli Wonderer
Kom je niet vaak tegen, wel?quote:Op woensdag 7 september 2011 11:37 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Is er iig nog iemand gezellig.
Geen idee hoe kort je haar nu isquote:
Volgens mij komen ze nu weer in hoorquote:
Die korte hanenkammetjes zijn nog niet lang genoeg uit om weer retro te zijnquote:Op woensdag 7 september 2011 12:01 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Volgens mij komen ze nu weer in hoor
Kortquote:Op woensdag 7 september 2011 11:47 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Geen idee hoe kort je haar nu is.
Mag ook wel, niet?quote:Op woensdag 7 september 2011 13:52 schreef TheVulture het volgende:
Je haalt er flink de bezem door of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |