quote:
Neushaar is heel vervelend.quote:
quote:Op woensdag 31 augustus 2011 12:21 schreef Wateengebruikersnaam het volgende:
Kan iemand dit topic mischien redden dan?
Wat heeft fruit te maken met geiten? Behalve dat geiten misschien fruit kunnen eten?quote:
Zou ook kunnen, wel een beetje vreemd niet waar?quote:Op woensdag 31 augustus 2011 14:01 schreef TrollenFTW het volgende:
Of hebben neuzen toevallig geitenhaar?
Maar daar kiezen ze steeds deur 1, ik zou iedere beurt wel random een andere deur kiezen.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 08:09 schreef RobertVH het volgende:
TS is dom, het wordt ook nog eens kinderlijk eenvoudig uitgelegd op Wikipedia, met plaatjes en al, probeer dat eens.
Ik ben niet naar school geweest g.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 08:12 schreef TrollenFTW het volgende:
[..]
Dit en ik heb het '3 Deuren Probleem' ook op school gehad. TS faalt.
De kans wordt dan in plaats van 50 procent 66,6666666666667% (afgerond). Dit omdat je met 3 deuren zit. Zit je met 4 deuren, dan levert wisselen een winstkans van 50% op. Best wel simpel.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 14:19 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik ben niet naar school geweest g.
Klinkt raar, en daarom wordt dit probleem ook beschreven als een paradox. Maar het klopt, geloof het maar gewoon. Hier zijn hoge wiskundigen voor aan het werk geweestquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |