Denk het ook. Les krijgen van iemand die er ervaring mee heeft, of er in ieder geval kennis van heeft, daar leer je meer van dan louter een boek.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:12 schreef Roces18 het volgende:
Geen ervaringen, maar kan me voorstellen dat een `echte` diploma meer waard is op de arbeidsmarkt. Ondanks dat ze gelijkwaardig zijn zoals ze zelf zeggen.
In de bachelor studie telefoniste komen een aantal vaardigheden aan bod zoals de bediening van een telefoon, het voeren van een gesprek en een voicemailbericht beluisteren.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:20 schreef Borizzz het volgende:
Wat leer je eigenlijk met een studie "telefoniste"?
En dan wil je een cursus bij de LOI gaan doen, omdat?quote:Op donderdag 1 september 2011 14:13 schreef Urquhart het volgende:
Ik zit er wellicht over te denken om binnenkort iets bij het LOI te volgen. Voor mij zal het dan gelden als een soort 'uitbreiding' van mijn kansen/mogelijkheden na het behalen van mijn master op een gewone universiteit die nogal theoretisch van aard was. Maar ben er nog niet helemaal over uit.
Dit hadden wij inderdaad kunnen weten jaquote:Op zaterdag 3 september 2011 09:38 schreef sweetdancegirl het volgende:
Het gaat er mij vooral om dat ik de basistechnieken onder de knie krijg. Ik heb nooit een middelbare school diploma kunnen halen omdat ik van hot naar her ben verhuisd en zodoende uiteindelijk van de MAVO op Praktijkonderwijs belandde.Ik heb uit mijn neus zitten vreten die 2 jaren, en toen ik 18 werd ben ik gelijk gaan werken. Lesstof uit groep 7 en 8 is niet bepaald uitdagend te noemen.
Hiernaast ben ik chronisch ziek en kan ik een avondopleiding niet aan. En ik heb geen zin, om als 26 jarige tussen allemaal 17/18/19 jarige medestudenten te zitten.
Denk ff na voor je zo'n kutreactie geeft
Let niet op hen, het zegt idd meer over hen dan over jou. Het is jammer dat je zoveel tegenslag hebt gehad. Sowieso is het altijd goed dat je wil studeren en verder wil komen. Niet opgeven en veel succes.quote:Op zaterdag 3 september 2011 09:38 schreef sweetdancegirl het volgende:
Het gaat er mij vooral om dat ik de basistechnieken onder de knie krijg. Ik heb nooit een middelbare school diploma kunnen halen omdat ik van hot naar her ben verhuisd en zodoende uiteindelijk van de MAVO op Praktijkonderwijs belandde.Ik heb uit mijn neus zitten vreten die 2 jaren, en toen ik 18 werd ben ik gelijk gaan werken. Lesstof uit groep 7 en 8 is niet bepaald uitdagend te noemen.
Hiernaast ben ik chronisch ziek en kan ik een avondopleiding niet aan. En ik heb geen zin, om als 26 jarige tussen allemaal 17/18/19 jarige medestudenten te zitten.
Denk ff na voor je zo'n kutreactie geeft
Hier sluit ik mij bij aan. Het was niet op de persoon bedoeld.quote:Op zaterdag 3 september 2011 12:56 schreef Zolder het volgende:
Het was meer als een sarcastische grap op het hele onderwijsstelsel bedoelt dan richting jou
Weet wel dat dit dan een bewuste keuze is en geen invloed van buitenaf die je dit oplegt. Er zitten zat oudere studenten naast me in de collegebanken. Heck, zelfs een gast van >40 bij een eerstejaarsvak. Kan prima, doen mensen echt niet moeilijk over. Dat is juist het fijne van een academische omgeving.quote:Op zaterdag 3 september 2011 09:38 schreef sweetdancegirl het volgende:
En ik heb geen zin, om als 26 jarige tussen allemaal 17/18/19 jarige medestudenten te zitten.
Ze schrijft dat ze door omstandigheden geen goede vooropleiding heeft. Daarbij volg je geen opleiding tot telefoniste in een academische omgeving.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:14 schreef Djoezt het volgende:
[..]
Weet wel dat dit dan een bewuste keuze is en geen invloed van buitenaf die je dit oplegt. Er zitten zat oudere studenten naast me in de collegebanken. Heck, zelfs een gast van >40 bij een eerstejaarsvak. Kan prima, doen mensen echt niet moeilijk over. Dat is juist het fijne van een academische omgeving.
Excuus, ik dacht dat een LOI-opleiding meteen inhield dat het een opleiding van tenminste HBO-niveau was. Beetje over 'telefoniste' heen gelezen. Na iets verder te hebben gekeken dan m'n neus lang is, zie ik je punt. Ik kan me inderdaad voorstellen dat je als 26jarige niet graag tussen 18jarige MBO'ers zit.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:35 schreef Dieter_Dengler het volgende:
[..]
Ze schrijft dat ze door omstandigheden geen goede vooropleiding heeft. Daarbij volg je geen opleiding tot telefoniste in een academische omgeving.
Wat dat betreft begrijp ik ts wel. Ik verwacht best een klas vol 18 jarige halvegaren op een 'kleine' mbo-opleiding.
Dan heb ik je volledig verkeerd begrepen waarvoor mijn excuses. LOI is niet heel veel qua leermateriaal, maar als ik eerst maar ff een papiertje heb waarmee ik makkelijker door kan gaan leren..nu is het de heule tijd, 'je bent 21+ en moet dus die toets maken om te kijken of je in aanmerking komt...en je weet dat je tussen 17 jarigen zit als 26 jarige"?quote:Op zaterdag 3 september 2011 12:56 schreef Zolder het volgende:
Het was meer als een sarcastische grap op het hele onderwijsstelsel bedoelt dan richting jou
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |