Hahaha, dat vinden mannen altijd čnig jaquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:49 schreef BBQ-kip het volgende:
ik heb mijn vriend wel wijs gemaakt dat ik een enorme sluier heb en een jurk van hoofdzakelijk tule
en hoogglans satijn en opgenaaide lovertjes en kraaltjesquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:53 schreef BBQ-kip het volgende:
Vooral met van die lieve roze strikjes
Wat is daar mis meequote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:58 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
en hoogglans satijn en opgenaaide lovertjes en kraaltjes![]()
Oftewel nineties trouwjurken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No buy? Meh... Who are we kidding!
Op donderdag 15 augustus 2013 14:48 schreef Mss het volgende:
Priem heeft tettorexia! Als ze tetten ziet vergeet ze alles waar ze mee bezig is :7
Ik heb midden glans satijn met opgenaaide lovertjes en kraaltjes, LOL!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:58 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
en hoogglans satijn en opgenaaide lovertjes en kraaltjes![]()
Oftewel nineties trouwjurken
die is heul niet zo:quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:00 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ik heb midden glans satijn met opgenaaide lovertjes en kraaltjes, LOL!![]()
En je hebt die van mij nog wel gezien ook, bwhahahaha!
Ik heb hem toch maar opgeruild voor zulks een jurk, zoveel chiquer en mooier!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
die is heul niet zo:
[ afbeelding ]
Tomaten, blurghhhhquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:02 schreef Diconnected het volgende:
Ik kan geen tomaat meer zien *burp*
Ik zie alleen maar 2 tetten!quote:
Whaoooquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je tetten lijken daar wel groter in
Schelpen in een bruidsjurk !!!!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:05 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ik zie alleen maar 2 tetten!
Soort van Ariël schelpjes
Serieus? Heb je zulke gevoelige ogen of is dat zulk rotspul?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:06 schreef AlbinoBambi het volgende:
Ik Lemony Flutter gekocht, zit dat nog een beetje op mijn vinger nadat ik m'n nagelriemen in heb gesmeerd en raak ik per ongeluk mijn oog ermee. Nou is m'n oog ontstoken.
Yay, trouwjurken!
Ik zou gewoon die jurk achterwege laten. Alleen die schelpen, een blaadje voor je poes en je kont en you're done!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:06 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Schelpen in een bruidsjurk !!!!
Briljant
Kun je mooi meteen de straten mee schoonvegen als je naar het stadhuis looptquote:
Ik mis de sluier!quote:
Geen idee. Was ook wel echt bij m'n traanbuisje, dus binnenkant ooglid zeg maar. Dus daar zal het ook wel gevoelig zijn. Maar ik smeer er ook wel eens per ongeluk vaseline in (smeer ik normaal onder m'n ogen op m'n toekomstige wallen, maar ik ga wel eens mis) en dan ontsteekt het nooit.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:08 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Serieus? Heb je zulke gevoelige ogen of is dat zulk rotspul?
quote:
Niet ! Ik wil diezelfde soort strik laten bijmaken zodat ik die in mijn haar kan doenquote:
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:15 schreef AlbinoBambi het volgende:
Oehhh, deze willik!![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:19 schreef Stormqueen het volgende:
een kittyjurk. Daar gaat klau in trouwen.
Foto's!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:21 schreef megamandy het volgende:
Ik kom hier ook even meekletsen![]()
Ooh en trouwjurkenIk heb twee droomjurken
Dat is het probleem. Ik kan het niet vindenquote:
met de bandjes er bij de mouwtjes nog uit!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:19 schreef Stormqueen het volgende:
een kittyjurk. Daar gaat klau in trouwen.
Uiteraard! En het lusje piept dan bij de rug er uitquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:31 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
met de bandjes er bij de mouwtjes nog uit!
ja dat ookquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Uiteraard! En het lusje piept dan bij de rug er uit
http://www.rtl.nl/xl/#/u/7896a431-5151-3afe-9b0a-5ba6da70bc44/quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:28 schreef Stormqueen het volgende:
oud kant
Ik vind heel veel dingen mooi, maar vooral op de modellen. Vrees dat als ik mijn maat 48 in zoiets hijs, het acuut genant wordt
Schutrupsjesquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:33 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
ja dat ooken wat voor schoentjes trekt ze er onder aan .... juist!
m'n werklaptop vindt dat niet leuk, kun je een screenshot maken?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:34 schreef megamandy het volgende:
[..]
http://www.rtl.nl/xl/#/u/7896a431-5151-3afe-9b0a-5ba6da70bc44/
En dan de jurk die om 22:53 opkomt![]()
Met muziek van Xander
oh echt? ik heb er geen last van gehadquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:37 schreef Mirjam het volgende:
ik moet wel wennen aan de formule van peridot, het ziet er wat 'streaky' uit
ook als ie droog is?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:37 schreef Mirjam het volgende:
ik moet wel wennen aan de formule van peridot, het ziet er wat 'streaky' uit
pehehehehequote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:45 schreef Mss het volgende:
Over Peridot gesproken. Ik liep 'toevallig' in de Sephora en daar was hij ook. Ik liep tegen hem aan, stamelde excuses en wilde alweer weglopen maar hij lachte vriendelijk terug, bood me een swatch aan en ik was verkocht. Voor ik het wist liepen we samen naar de kassa en was hij de mijne
Jammer dat het model erbij loopt alsof ze de megazware gordijnen van d'r grootmoe mee moet torsenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:34 schreef megamandy het volgende:
[..]
http://www.rtl.nl/xl/#/u/7896a431-5151-3afe-9b0a-5ba6da70bc44/
En dan de jurk die om 22:53 opkomt![]()
Met muziek van Xander
hmm vreemd, bij mij was ie tijdens het aanbrengen wel licht streaky, maar hij droogt als een foil op!quote:
oh, wat raar.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:46 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hmm vreemd, bij mij was ie tijdens het aanbrengen wel licht streaky, maar hij droogt als een foil op!
Stomme Recaptcha of hoe dat ook heet.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
m'n werklaptop vindt dat niet leuk, kun je een screenshot maken?
Misschien heeft ze daarom ook niet gewonnenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:46 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Jammer dat het model erbij loopt alsof ze de megazware gordijnen van d'r grootmoe mee moet torsenJurk is inderdaad leuk!
Doet youtube het wel? Hier komt de jurk rond 4:59 op.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
m'n werklaptop vindt dat niet leuk, kun je een screenshot maken?
Kim Hollandquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:50 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Doet youtube het wel? Hier komt de jurk rond 4:59 op.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:54 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik vind het jammer dat ik al getrouwd ben, anders wilde ik zo`n jurk als deze
[ afbeelding ]
Die bewegende vlindertjesquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:54 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik vind het jammer dat ik al getrouwd ben, anders wilde ik zo`n jurk als deze
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:58 schreef Mss het volgende:
Dat is gewoon een jurk en feesttent ineen
Scheiden en nog een keer trouwen, al is het alleen maar om dé jurk (en de huur van de feesttent spaar je deze keer uit, scheelt weerquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:54 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik vind het jammer dat ik al getrouwd ben, anders wilde ik zo`n jurk als deze
[ afbeelding ]
die spaarde ik sowieso uit, trouwen in eigen achtertuin ftwquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 15:06 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Scheiden en nog een keer trouwen, al is het alleen maar om dé jurk (en de huur van de feesttent spaar je deze keer uit, scheelt weer)
Oooh, d'r stond me iets bij dat er ook een tent was, maar dat heb ik dan zelf bedachtquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 15:11 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
die spaarde ik sowieso uit, trouwen in eigen achtertuin ftw
Ik zoek btw Windows XP, heb jij die toevallig?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 15:36 schreef Sharana_LV het volgende:
Dico help me even herinneren morgen bubbeltjes enveloppen te kopen want bruna op ijburg had ze niet en bij de arena kun je ze ook niet halen en op t werk zijn ze opmoet nog wat lakjes voor meiden op de bus doen
welke? home/pro etcquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 15:50 schreef Mss het volgende:
[..]
Ik zoek btw Windows XP, heb jij die toevallig?
Home edition. Taal maakt niet uitquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:09 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
welke? home/pro etc
en NL of engels?
ik download em wel ff voor je
We hadden wel een tentquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 15:44 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Oooh, d'r stond me iets bij dat er ook een tent was, maar dat heb ik dan zelf bedacht
Jij had echt zo'n superbruiloft
Is goed, ik zet ze op m'n lijstjequote:Op vrijdag 26 augustus 2011 15:36 schreef Sharana_LV het volgende:
Dico help me even herinneren morgen bubbeltjes enveloppen te kopen want bruna op ijburg had ze niet en bij de arena kun je ze ook niet halen en op t werk zijn ze opmoet nog wat lakjes voor meiden op de bus doen
Vergeet niet dat je collecties hebt he... Elk jaar weer nieuwe soorten, maten, kleuren etc. En de oude collectie is dan niet meer verkrijgbaar.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:27 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dat is het probleem. Ik kan het niet vinden![]()
nummer 1 heb ik een keer gezien toen ik met mijn tante naar de love and marriage beurs gingen. En qua omschrijving klinkt hij echt fout, maar hij was zo mooi.
En de tweede lijkt totaal niet op de eerste en was helemaal van oud kant gemaakt. Volgens mij door Mart Visser, was ooit te zien bij Benelux Next Top Model
Da's zeker waar. Maar daarom moet je ook gewoon lekker open minded gaan passen en proberen als je een leuke verkoopster treft (kan je die van mij aanradenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:28 schreef Stormqueen het volgende:
oud kant
Ik vind heel veel dingen mooi, maar vooral op de modellen. Vrees dat als ik mijn maat 48 in zoiets hijs, het acuut genant wordt
Oh ja, vakantie!quote:
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 14:08 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Ik zou gewoon die jurk achterwege laten. Alleen die schelpen, een blaadje voor je poes en je kont en you're done!
Waaraan moet je anders nog zien dat het een trouwjurk isquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:36 schreef -Peach het volgende:
En de jurken dan ook in 'maagdelijk' wit, apart.
Euuuhhmmm....hun onschuldige uitstraling en sluier?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:40 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Waaraan moet je anders nog zien dat het een trouwjurk is
Srsly?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:47 schreef AlbinoBambi het volgende:
Huuu, die 'sex zonder soa' condoom reclame is echt afschuwelijk. "Ik ga niet zonder hoesje, in jouw poesje."
DIE TWEEDEquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:58 schreef Nagelschaartje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik lach nog steeds
IIEEEHHHH!quote:
Is het Amerikaans of Engels?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:58 schreef Sharana_LV het volgende:
ik ben bezig met online bikini bestellen maar geen idee of het wel goed gaat qua maten
kan het kloppen dat als je topje in NL een L is dat het daar 10 is en broekje S dat het daar 6 is?
Ik heb namelijk gemeten enzo maar durf nog niet te bestellen
Engels het is Asosquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:02 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Is het Amerikaans of Engels?
Ik zou een bikini sowieso niet online durven te bestellen, de ene L is de andere niet...
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:59 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
IIEEEHHHH!
Die trap je toch gelijk je bed uit?
Daar droog je toch spontaan van op?quote:
Ja die hou ik dus aan maar volgens mij klopt t nietquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:08 schreef Stormqueen het volgende:
staat er geen maattabel op die site sharana?
idd ik heb op andere sites gekeken en daar staan ook deze maten op ... dus van uk kan ik beter voor broekje een 8 kopen en voor topje een 10 of 12quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:09 schreef Nagelschaartje het volgende:
Een maat 6 is 34 en dus XS. Een maat 10 is 38, lijkt me eerder S/M dan L.
Maar dat is hoe ik de maten ken. Als je het gemeten hebt zal dat wel betrouwbaarder zijn.
In de Amerikaanse maten is 6 wel een 36 en dus S. 10 is dan 40. Dus dat lijkt beter te kloppen.
(Amerikaans is +30, Engels is +28)
Bwahahahahhaahhahahahahahahahahahahaquote:
Okay wacht ik ga opnieuw metenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:18 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik zie dat ze wel duidelijk UK maten aangeven. Vaag.
Ik heb als check mezelf even nagemeten en bij mij komen daar aardig mijn eigen maten uit.
Duss... Geen idee wat je nu moet doen.
Omdat het regende dat het goot, we boven op een berg in Gulpen stonden (HOOG!) en we dus echt naar buiten moesten rennen, één foto, weer naar binnen omdat het weer begon te regenen. Ik weet nog dat ik chagrijnig was omdat de fotograaf een opmerking erover maakte maar ik weet niet meer wat die was. Wel dat we drie uur bezig zijn geweest voor vijf foto'squote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:23 schreef Stormqueen het volgende:
zeg tammy, waarom kijk je zo blij op die foto?
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 21:31 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ja baas!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan mag jij die jurk met dat decolleté aanquote:
dan neem jij de gebloemde bikini?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:43 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Dan mag jij die jurk met dat decolletÊ aan
Hebben ze bij bruidsjurken ook een kinderafdeling?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:44 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dan neem jij de gebloemde bikini?
Bruidsmeisjes.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:46 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Hebben ze bij bruidsjurken ook een kinderafdeling?
jonge, ze hebben tegenwoordig al bikini's in babymatenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:46 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Hebben ze bij bruidsjurken ook een kinderafdeling?
ik word er een beetje geil vanquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:47 schreef Nagelschaartje het volgende:
oeh! We gaan zo!Kan het hele topic mee doen
[ afbeelding ]
Daar doen we het voor!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:50 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik word er een beetje geil van
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:47 schreef Nagelschaartje het volgende:
oeh! We gaan zo!Kan het hele topic mee doen
[ afbeelding ]
en dit die zooi is echt walgelijkquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:49 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
jonge, ze hebben tegenwoordig al bikini's in babymaten
ik word daar best droevig van trouwensnet als kinderstrings enzo
Huuu, vind dat zo vies.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:03 schreef Nagelschaartje het volgende:
DAAAA 45jarige met buiktruitje op RTL4![]()
Maar waarom?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:06 schreef Nagelschaartje het volgende:
En ze is nu de tattoo op d'r muts aan het beschrijven
Toch vind ik het wel lief als zo'n 6jarige in een triangel bikini loopt. Binnen twee minuten hangt dat ding om d'r middel en bedekt het niks meer. Dan is een kind weer een kindquote:
ik vind een bikini anders dan een stringquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:07 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Toch vind ik het wel lief als zo'n 6jarige in een triangel bikini loopt. Binnen twee minuten hangt dat ding om d'r middel en bedekt het niks meer. Dan is een kind weer een kind
Ik moest lachen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:09 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik heb nog nooit 1 van mijn kinderen kunnen betrappen op het dragen van een string. Maar ik vind een string voor volwassenen al niks.
Mijn god, dat mens is erg. Is toch wat als er iemand met Gordon op 1 scherm staat en Gordon de smaakvolle is...![]()
Of ik me er ook prettig in zou voelen....quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:44 schreef Stormqueen het volgende:
debsterr, jij zou met jouw lijf nog best weg komen met zo'n pornojurk
details, allemaal details...quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:15 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Of ik me er ook prettig in zou voelen....
trauma's!quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:19 schreef Nagelschaartje het volgende:
maar ze mag er als een snollie uitzien, want ze heeft een trauma
ik zie ze liever in een badpakjequote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:22 schreef Nagelschaartje het volgende:
Over levende lijken gesproken
Maar SQ, iets als dit dan:
[ afbeelding ]
Da's toch liev?![]()
(hoewel foto beetje gephotoshopt lijkt. Ik heb een foto van precies wat ik bedoel, maar da's 1 van de kinderen van de opvang, dus die kan ik niet online zetten. Het gaat om de bikini dus)
64,10quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:25 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ach, ze willen groot zijn, mag van mij. Ik zie ze als ze klein zijn nog het liefst alleen in een zwembroekje
.
Sjaan die is leukis da duur?
Ik heb nog nooit een bikini gekocht.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:27 schreef Stormqueen het volgende:
ik was 17 toen ik mijn eerste bikini kocht
Hihi.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:47 schreef IJsdraakje het volgende:
Maar goed, ik heb op dit moment eigenlijk helemaal geen zin in dit soort vraagstukken. Denken op vrijdagavond.
Ja, zo'n ding als eerder gepost zit ik niet mee, maar het moeten wel duidelijk kinderdingen blijven.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:50 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Hihi.
Qua bikini, ik heb het ook een poos niet gemogen van m'n moeder. Al is het stukken makkelijker bij het naar de wc gaan.
Vond het stom, want mijn vriendin had er wel één. Heb er zelf eigenlijk niet echt een mening over. Denk dat m'n kind dat zelf zou mogen beslissen, maar ik wil wel inspraak hebben op wat voor badpak/bikini het dan is.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:53 schreef Stormqueen het volgende:
middelpunt van de discussie is overigens een kennis van ons, zij kregen op hun 36e een kind, een dochter. Die is nu bijna 9 en dat kind heeft werkelijk alles. Een laptop, een mobiel, een camera, televisie, dvd speler, spelcomputers, ipod, noem het maar op. Ze weten nu al niet meer wat ze het kind voor haar verjaardag moeten geven en ze moet nog 9 worden. Kind weet het zelf ook niet meer.
Toen wij opgroeiden kreeg je 2 keer per jaar kado's: als je jarig was en met sinterklaas. Maar sommige ouders overladen hun kroost haast wekelijks met spullen. Dat ga ik dus echt niet doen.
Daar kan ik echt heel slecht tegen. Bovendien kreeg ik op die leeftijd gewoon nog Barbie's.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:53 schreef Stormqueen het volgende:
middelpunt van de discussie is overigens een kennis van ons, zij kregen op hun 36e een kind, een dochter. Die is nu bijna 9 en dat kind heeft werkelijk alles. Een laptop, een mobiel, een camera, televisie, dvd speler, spelcomputers, ipod, noem het maar op. Ze weten nu al niet meer wat ze het kind voor haar verjaardag moeten geven en ze moet nog 9 worden. Kind weet het zelf ook niet meer.
Toen wij opgroeiden kreeg je 2 keer per jaar kado's: als je jarig was en met sinterklaas. Maar sommige ouders overladen hun kroost haast wekelijks met spullen. Dat ga ik dus echt niet doen.
toen ik op het gymnasium zat, werd het 'hot' om een mobieltje te hebben. Ik weet nog dat een klasgenote aan kwam zetten met een stuk karton in de vorm van een mobiel, waar ze dan toetsen enzo op getekend had. Zo dacht ze er dan ook bij te horenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:59 schreef Nagelschaartje het volgende:
Toen ik klein was bestonden mobieltjes nog niet, leg dat maar eens uit aan die kinderen.
Ik ben best wel een verwend prinsesje, toch heb ik wel de waarde van geld geleerdquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:55 schreef Stormqueen het volgende:
daarom wil ik er ook meer dan 1 overigens. Samen vechten en delen enzo, en vechten om het delen
Mooie tijd was dat.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:05 schreef Stormqueen het volgende:
toen had de computer van mijn vader een harde schijf van 20 megabyte en dat was echt focking fancy want de meeste pc's hadden nog geeneens een harde schijf
. En printen deed ik op een dotmatrix printer met een printlint en dan kostte 1 velletje ongeveer tien minuten!
HAHAHA IK HEB ZO EEN GEEMBOOJLEMPKE!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:09 schreef Stormqueen het volgende:
ik was echt master snaken, ik snakete altijd als ik ging poepen.
Toen had je ook nog opkliklampjes voor de gameboy.
En dat je zoeen pocket spelcomputertje kocht waar dan alleen donkey kong op stond.
En dat je cassettebandjes maakte vanaf de radio.
de NESquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:14 schreef Nagelschaartje het volgende:
Wij hadden voor de nintendo (niet de supernintendo, wij hadden de gewoneeen onwijze spelletjesdisk, met 300 spelletjes. Beetje zoals piratebay nu
. Kon je toen kopen in een winkel in de stad
. Winkel is niet veel later weggegaan, was niet echt legaal
Da's valsspeulen!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:16 schreef Stormqueen het volgende:
NES
als je je duckhuntgeweer tegen de tv zette, schoot je altijd raak!!
gameboy,d aar heb ik ook zoveel uren mee doorgebrachtquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:17 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik heb mijn oude gameboy nogDaar spelen de jongens wel eens op
Da's niet stoer, je moest hem in je riem stoppen en als de eenden kwamen heel snel er uit trekken en schieten (en dan hopen dat die hond je niet ging uitlachenquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:16 schreef Stormqueen het volgende:
NES
als je je duckhuntgeweer tegen de tv zette, schoot je altijd raak!!
ohja, videotheken!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:17 schreef Nagelschaartje het volgende:
We hebben voor we de nintendo kregen nog af en toe een spelcomputer bij de videotheek gehaald. Die kon je dan huren, dan kreeg je een gigantische koffer mee en dan kon je iets van 20 spelletjes van pacman-niveau op je tv spelen, en dat was me toch een uitvinding
Die zou je nu wel kunnen vergelijken met Itunes denk ikquote:
en dan zo voor de pornohoek gaan staan dat je met een schuin oog stiekem de hoesjes kon bekijkenquote:
Gameboyquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:17 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik heb mijn oude gameboy nogDaar spelen de jongens wel eens op
Cute!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:17 schreef Mirjam het volgende:
mag ik even mijn babaydekentje spammen?
zelfgemaakt, ik ga hem morgen geven
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:16 schreef Stormqueen het volgende:
NES
als je je duckhuntgeweer tegen de tv zette, schoot je altijd raak!!
Bwehehehe.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:19 schreef Mirjam het volgende:
[..]
en dan zo voor de pornohoek gaan staan dat je met een schuin oog stiekem de hoesjes kon bekijken
mooi!!!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:17 schreef Mirjam het volgende:
mag ik even mijn babaydekentje spammen?
zelfgemaakt, ik ga hem morgen geven
[ afbeelding ]
ik heb tegen m'n beeldscherm gespuugd, zo hard gniffelde ikquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
mooi!!!
En wb die duckhunthond... Waarom kon je die lijer niet neerknallen?
en lol@sylvana@make up topic![]()
Dat probeerde ik ook altijd, nooit gelukt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
mooi!!!
En wb die duckhunthond... Waarom kon je die lijer niet neerknallen?
en lol@sylvana@make up topic![]()
je had toen zo'n vakjeskanaal op tv waar alle zenders miniatuur op werden weergegeven, ook filmnet. Zo keek ik porno toen ik puberdequote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:19 schreef Mirjam het volgende:
[..]
en dan zo voor de pornohoek gaan staan dat je met een schuin oog stiekem de hoesjes kon bekijken
Probleem was dat die zenders soms wisseldequote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je had toen zo'n vakjeskanaal op tv waar alle zenders miniatuur op werden weergegeven, ook filmnet. Zo keek ik porno toen ik puberde
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je had toen zo'n vakjeskanaal op tv waar alle zenders miniatuur op werden weergegeven, ook filmnet. Zo keek ik porno toen ik puberde
dat was soft erotiek, had je ook op RTL+, beuken met je onderbroek aanquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:21 schreef Nagelschaartje het volgende:
Toen ik puberde had je elke avond na 11 uur porno op SBS 6
omgquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:22 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ik zal nooit die keer vergeten dat ik na het stappen naar huis liep, in een woonkamer naar binnen keer (gordijnen open) en een man met z'n broek op z'n enkels zag, 'geweer' in de hand, en die zender op
Nee joh, dat was keihard! (of is dat omdat ik toen niks gewend was?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:24 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dat was soft erotiek, had je ook op RTL+, beuken met je onderbroek aan
oh ja manfred, fick mich!
Ik had geen duckhunt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:19 schreef Mirjam het volgende:
[..]
dat heb jij ook gedaan, geef maar toe
Ik lollerde.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
mooi!!!
En wb die duckhunthond... Waarom kon je die lijer niet neerknallen?
en lol@sylvana@make up topic![]()
Oh god, nu je het zegt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:26 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Nee joh, dat was keihard! (of is dat omdat ik toen niks gewend was?)
Enige die me bij is gebleven is "the invisible man". Zaten al die wijven met de lucht te neuken, zelden zo hard gelachen![]()
En dikke lol @ makuptopic![]()
![]()
Die kan ik ook herinneren :| was volgens mij op rtl5, want ik kan me herinneren dat het logo dan anders wasquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:26 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Nee joh, dat was keihard! (of is dat omdat ik toen niks gewend was?)
Enige die me bij is gebleven is "the invisible man". Zaten al die wijven met de lucht te neuken, zelden zo hard gelachen![]()
En dikke lol @ makuptopic![]()
![]()
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:28 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb een keer 'edward penishands' gezien op het vakjeskanaal. Trauma's zeg ik je
toen was het ook harder werken want er bestond nog geen pocket rocket! Alleen electrische tandenborstels!
Ik moest alleen om de titel al hardop lachenquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:28 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb een keer 'edward penishands' gezien op het vakjeskanaal. Trauma's zeg ik je
toen was het ook harder werken want er bestond nog geen pocket rocket! Alleen electrische tandenborstels!
Mijn ma vroeg steeds wat mijn tandeborstel op mn kamer deedquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:29 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je wil niet weten hoe blij deze post me maakt, ik was niet de enige
Ik wil het niet meer weeeeten.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:28 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb een keer 'edward penishands' gezien op het vakjeskanaal. Trauma's zeg ik je
toen was het ook harder werken want er bestond nog geen pocket rocket! Alleen electrische tandenborstels!
BOBquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:28 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb een keer 'edward penishands' gezien op het vakjeskanaal. Trauma's zeg ik je
toen was het ook harder werken want er bestond nog geen pocket rocket! Alleen electrische tandenborstels!
in de nineties hadden ze de scheermessen wel uitgevonden gelukkigquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:31 schreef IJsdraakje het volgende:
En nu draaien ze met feesten jaren '70 porno op grote schermen.
Dat was viessss.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:34 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
in de nineties hadden ze de scheermessen wel uitgevonden gelukkig
Maar dat was toen toch nog niet hip joh!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:34 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
in de nineties hadden ze de scheermessen wel uitgevonden gelukkig
Wel goede SOA-preventie, die gozer gaat met die uitspraak natuurlijk nooit sex hebbenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:12 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Daar droog je toch spontaan van op?
Zou dát de insteek zijn?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:36 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Wel goede SOA-preventie, die gozer gaat met die uitspraak natuurlijk nooit sex hebben
neejoh!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:35 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Maar dat was toen toch nog niet hip joh!
Lekker na een avond stappen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:37 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
neejoh!
Extra voordeel: meer smaak.
Of nog leuker, na een nacht werken en een ochtend zuipen.quote:
Wat is dat voor beest?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:41 schreef megamandy het volgende:
Ben blij dat ik van Generation Next ben
hehehe... Idd, zelfs een naar pis riekende fallus lijkt dan een overkomelijk issuequote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:41 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Of nog leuker, na een nacht werken en een ochtend zuipen.
Gelukkig ben je dan beiden zodanig ver heen dat je er niks van merkt.
En je wanneer je wakker wordt afvragen waar die grafsmaak in je bek vandaan komt.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:43 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hehehe... Idd, zelfs een naar pis riekende fallus lijkt dan een overkomelijk issue
Heeft dat niet iets met de spice girls en pepsi te maken?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:41 schreef megamandy het volgende:
Ben blij dat ik van Generation Next ben
spijsmijsjes!!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:44 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Heeft dat niet iets met de spice girls en pepsi te maken?
Ah, vandaar dat het me niks zei.quote:
Dat ja.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:45 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
spijsmijsjes!!
@ijsdraakje, juuust blame the booze
HAHAHAquote:
quote:
Dat bedoelde ik heul nietquote:
Oh, daar val ik ook onder blijkbaar.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:49 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik heul niet
Alhoewel ik wel een dekbedovertrek van de Spice Girls had!
Bedoelde dit
Er is vast wel een spice girls-pornoparodie.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:50 schreef Nagelschaartje het volgende:
Hoe komt het nou dat we het over porn hadden en 2 posts later over de spice girls?
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:55 schreef Stormqueen het volgende:
daarom wil ik er ook meer dan 1 overigens. Samen vechten en delen enzo, en vechten om het delen
Had ik al gezegd dat ik van je hou?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 23:59 schreef Stormqueen het volgende:
toen mijn kamer werd opgeknapt heb ik zelf mijn matras, dekbed en beddengoed betaald, omdat ik dat netjes vond (ik was 17). Mijn broertje kreeg het een jaar later wel voor elkaar om alles van papa en mama te krijgen, omdat het een uitzuiger is. Daar was ik kwaad omligt dus ook nog aan het karakter van je kind
Wat de tyfus?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:49 schreef megamandy het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik heul niet
Alhoewel ik wel een dekbedovertrek van de Spice Girls had!
Bedoelde dit
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:16 schreef Stormqueen het volgende:
NES
als je je duckhuntgeweer tegen de tv zette, schoot je altijd raak!!
Ok nu wordt het eng, hetzelfde deed ik ook altijd, wehehehehehehe!quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je had toen zo'n vakjeskanaal op tv waar alle zenders miniatuur op werden weergegeven, ook filmnet. Zo keek ik porno toen ik puberde
Iets met lolly's denk ikquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:51 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Er is vast wel een spice girls-pornoparodie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |