Een baby of een peuter heeft een bips, nu heb ik een kontquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 00:29 schreef trabant het volgende:
Volwassen vrouwen die nog steeds bips zeggen...
die is wel grappigquote:Op donderdag 18 augustus 2011 23:00 schreef deadly_kiss het volgende:
ik was net 3, mijn broertje was geboren....
ik was zo blij, dat ik met 2 linealen uit mijn tekenhoek op elkaar stond te meppen als een soort van instrument...
totdat ik mis sloeg en op een van mn handen mepte...
mijn blijheid was maar van korte duur... de rest van de middag heb ik zitten janken met een rood uitgeslagen handje
ik heb niet op de kleuterschool gezetenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:40 schreef Innisdemon het volgende:
Ik kan me nog herinneren dat ik op de kleuterschool altijd op het hoekje wilde zitten, en m'n beste vriendje ook
Je bedoeld dat al die herinneringen je zijn aangepraat?quote:
Dat zou best eens kunnen dat je geen eerdere herinneringen hebt omdat je eenquote:
ohquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 08:43 schreef Juup© het volgende:
Mijn eerste herinnering is van toen ik ongeveer 3 jaar was. Ik stak 2 draadjes van een luidspreker van mijn vaders audio installatie in het stopcontact, dat gaf een brommend geluid en toen rook en een plof![]()
Ik heb onlangs bij mijn moeder gecontroleerd of mijn herinnering klopt en of ik het dus niet verzonnen heb vroeger in mijn fantasie, maar mijn moeder bevestigde mijn gehele verhaal
ja gek he FANN, terwijl ik nu tot mijn 7e zeg maar alles en ook alles onthou, wat mensen droegen op dagen, wat ik deed en wie wat gezegt heeft, ook toen mijn ma overleed wie wat kreeg wat mijn moeder wel eens vertelt heeft, ik heb me een geheugen echt daar zou een geleerde trots op wezen heel gek.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 08:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat zou best eens kunnen dat je geen eerdere herinneringen hebt omdat je een
ongeluk had op je vierde jaar![]()
want is best wel laat vanaf je je 5e of zesde jaar, ik kan me echt veel herinneren van
voor mijn 5e jaar...
leuke verhalen Heksnou ja... misschien is ''leuk'' niet echt het woord maar wel leuk
om te lezen...
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 08:52 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja gek he FANN, terwijl ik nu tot mijn 7e zeg maar alles en ook alles onthou, wat mensen droegen op dagen, wat ik deed en wie wat gezegt heeft, ook toen mijn ma overleed wie wat kreeg wat mijn moeder wel eens vertelt heeft, ik heb me een geheugen echt daar zou een geleerde trots op wezen heel gek.
schiet me nog 1 ding te binnen, Sinterklaas kwam boven zal wel een jaar of 5 geweest zijn, ik kreeg een keukentje met van die aanmaakblokjes, maar bang dat ik was voor die man, nog kom ik niet dichterbij een Sinterklaas of zwartje piet, ook toen dat ik in mijn broek heb gepist van angst.mijn zus pest me er wel eens mee hahahha dat elke keer als er wat eng`s was ik in me broek zeikteen ik was bang van onweer en vuurwerk zat ik verstopt achter de bank ( dat heeft mijn zus een tijd geleden aan me vertelt)
hahahhha oh ja erg toch dat ze liegen kom je erachter dat het allemaal gelogen is hahahhaquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:01 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
![]()
Ik zat in de derde klas van de lagere school toen ''de meester'' vertelde dat Sinterklaas
eigenlijk niet bestond !![]()
Dus toen ik thuiskwam zei ik tegen mijn moeder , weet je wat meester X heeft verteld ?![]()
Ik kon het niet gelovenik had al wel eens twijfels gehad maar die waren zo tegengesproken
door mijn ouders en waarschijnlijk de oudere broers en zussen dus ik voelde me echt bedrogen![]()
Dus mijn moeder een beetje schoorvoetend toegeven dat dat echt waar wat wat de meester had verteld maar dat ik nog niks tegen mijn broertje mocht zeggen![]()
Dat speelde zich natuurlijk allemaal af rond ''Sinterklaastijd'' en ik had toch een heel boekje
gemaakt met tekeningen voor Sinterklaas om dat te geven tijdens ''zijn komst'' en vlak voordat
we daar naar toegingen heb ik de helle zooi verscheurt, toen vroeg mijn moeder, waarom doe je dat nou?![]()
Toen zei ik, nah hij bestaat toch niet !
kan ik me voorstellenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:00 schreef Toverheks het volgende:
oh en nu moet ik even slikken, zie me nog liggen net bevallen van de oudste, mijn vader kwam kijken ( mijn moeder was bij de bevalling en ik was een alleenstaande moeder) mijn vader kwam binnen in een bruine broek met licht roze overhemd, vroeg hem wil je haar even vasthouden, nee zei hij heb last van me rug en pakte iets achter zijn rug vandaan, Catootje haar 1e pop had hij stiekem gekocht, Catootje zit me nu netjes braaf aan te kijken vanuit haar mand ( daar staan de poppen van de meiden in en het knuffeltje van mijn zoon) Catootje krijgt straks een nieuwe mama die met haar speelt.
(Catootje was ook meegeweest naar de babyshower, zat ze midden op tafel tussen al de kadootjes)
Vind het jammer dat alle2 mijn ouders het niet meer mee kunnen maken dat er een kleinkind op komst is.
[ afbeelding ]
Ja, en dan komen ze nog eens met die paashaas, en de Kerstman, stelletje leugenaarsquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:02 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hahahhha oh ja erg toch dat ze liegen kom je erachter dat het allemaal gelogen is hahahha
vroeger kwamen er van die reklameboekjes binnen van Bart Smit en Intertoys, nou je kreeg er maar 1 maar had 3 kinderen, dus bij de buren vragen of hun die boekjes mochten, Hans kruiste netjes een paar dingen aan, de jongste ook niet veel, de oudste zette wel op elke bld. een kruisje bij dingen die ze wilde hebben, oh die was echt hebberigquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja, en dan komen ze nog eens met die paashaas, en de Kerstman, stelletje leugenaars
Die hebbert is zeker huppelkutje met haar dure Ughsquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
vroeger kwamen er van die reklameboekjes binnen van Bart Smit en Intertoys, nou je kreeg er maar 1 maar had 3 kinderen, dus bij de buren vragen of hun die boekjes mochten, Hans kruiste netjes een paar dingen aan, de jongste ook niet veel, de oudste zette wel op elke bld. een kruisje bij dingen die ze wilde hebben, oh die was echt hebberigen nog beledigd als Sinterklaas niet gaf wat ze graag wilde, hoop dat ze alles terug krijgt wat ze mij heeft aangedaan
nee de oudste hahahha, die was echt hebberig, weet nog wel, zij en Hans kregen vroeger altijd schaaltje chips, zij vrat hem gelijk leeg, keek haar broer niet ruilde ze haar schaaltje gauw om, en ach hans zei nooit watquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:10 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Die hebbert is zeker huppelkutje met haar dure Ughs
Dat zat ik net te denkenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:14 schreef Toverheks het volgende:
[..]
maar dit topic was over vroeger we dwalen weer eens af FANN![]()
oke we gaan wegquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:16 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat zat ik net te denken![]()
oké wij zijn weg, nu zijn de andere aan de beurt
Dat geloof ik graag dat je als je gaat emigreren vooral als kind het een hele indruk op je maakt.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:51 schreef Javi het volgende:
Ik denk zo rond mijn 4e, toen woonde we nog in Madrid en ergens staat me nog iets bij dat ik aan het buiten spelen was met andere kinderen, daarna emigreren en dat was best een impact en ben ik het meeste uit Spanje vergeten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |