Applequote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:28 schreef Tauchmeister het volgende:
Apple net zo veel waard als 32 banken
En nog bashen
Steve jobsquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:37 schreef Michhas het volgende:
[..]
Apple [ afbeelding ]
Steve Jobs aan de andere kant
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:39 schreef KneusTeun het volgende:
LoL bij top gear Australia rijden ze deze voertuigen bij een hill climb! http://www.bxv.co.nz/
Omdatquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:20 schreef PierreTT het volgende:
Godverdomme wat faalt mijn ipad ineens hard
quote:ipad
Bozz, Parv en Potatoe?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:48 schreef Dr.Pringles het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)o_waddup_gasten.html
Michhas gevonden!
http://www.dumpert.nl/mediabase/1663231/24244946/smile_.html
En Bozz, Parvus en Potatoe.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:56 schreef Michhas het volgende:
[..]
Bozz, Parv en Potatoe?
More like: [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik las plassen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:07 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Nee, want ik kan niet passen.
Kabouter staat ook op de laatste fotoquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 20:56 schreef Michhas het volgende:
[..]
Bozz, Parv en Potatoe?
More like: [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hahahaquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:09 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Kabouter staat ook op de laatste foto
Eerst nog ff VI kijkenquote:
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:07 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Nee, want ik kan niet passen.
Holy, whut? Luister jij naar dit album? Nooit achter jou gezocht haha.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:09 schreef Michhas het volgende:
[..]
Sowieso dat hele album
Niggas in Paris, die beat
Nummer 1 is dik. No church in the wildquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:09 schreef Michhas het volgende:
[..]
Sowieso dat hele album
Niggas in Paris, die beat
Oh ik ben er best blij mee, hij doet wat ie moet doenquote:
Ding werkt ook gewoon goed, maar sommige mensen zullen zo iets nooit in der handen krijgen dus dan maar bashenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:13 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Oh ik ben er best blij mee, hij doet wat ie moet doenEen van de eerste keren dat een impulsieve aankoop nog goed uitpakt ook
Ik weet wel wie ik als letterlijke breekijzer in kan zetten, zeker als ik een rode kaart nodig hebquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:07 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Nee, want ik kan niet passen.
Mezelluf klinkt ook dik, alleen die vocal is not done.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:19 schreef Tauchmeister het volgende:
http://22tracks.com/ams/#dondiablo/2637
Heerlijke track
Deed ik gewoon express, toen jij weg was ging het beter.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:18 schreef badboynova het volgende:
[..]
Ik weet wel wie ik als letterlijke breekijzer in kan zetten, zeker als ik een rode kaart nodig heb
Er was een tijd dat ik niks anders luisterdequote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:11 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Holy, whut? Luister jij naar dit album? Nooit achter jou gezocht haha.
Ik snap ook zeker dat mensen de ipad bashen. Ik erger me nog steeds aan het gemis van Flash of dat ik er niet zomaar iets op kan zetten, dat je altijd dat irritante Itunes nodig hebt. Maar voor de rest werkt het wel goed voor wat ik ermee wil doen: beetje door het huis internetten, muziek luisteren in de trein, films kijken in bedquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:16 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ding werkt ook gewoon goed, maar sommige mensen zullen zo iets nooit in der handen krijgen dus dan maar bashen
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:21 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Deed ik gewoon express, toen jij weg was ging het beter.
Joh, cheats.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:24 schreef badboynova het volgende:
[..]
![]()
ik was wel verbaasd dat nick en ik jouw en tauch zo weg speelde, het leek net alsof we al jaren in 1 ploeg zitten
Woensel.quote:
Je weet dat het fake is?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:50 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Woensel.Als je ergens niet dood gevonden wil worden.
Ik gebruik nooit iTunesquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:24 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik snap ook zeker dat mensen de ipad bashen. Ik erger me nog steeds aan het gemis van Flash of dat ik er niet zomaar iets op kan zetten, dat je altijd dat irritante Itunes nodig hebt. Maar voor de rest werkt het wel goed voor wat ik ermee wil doen: beetje door het huis internetten, muziek luisteren in de trein, films kijken in beden aangezien ik geen laptop wilde kopen vanwege de afmetingen kwam dit wel goed uit
Maar Apple ophemelen... Nee niet echt. Ik zou niet snel een Mac kopen, zie daar het nut niet echt van in. De producten zijn wel mooi, dus op estetisch gebied winnen ze het wel, maar ik zie buiten dat de voordelen er niet zo van in.
Heb trouwens voor de rest niks van Apple, wel een telefoon met Android en een pc met WindowsBeste van alle werelden
Instellingen al goed staanquote:
Stonden al goed eikel!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Instellingen al goed staan?!
Iemand online nu?!
Hahahaquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 21:59 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Stonden al goed eikel!
Toen ik die passen van had ik LB + Y of A ingedrukt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |