wacht, beetje onduidelijk, wil je nu zeggen dat je beter voor de 590 dan een 580 kan gaan of..quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:53 schreef Mday het volgende:
[..]
veeeel betere oplossing. bespaar het geld, upgrade desnoods naar een nieuwere kaart ipv voor hetzelfde geld een halve slag sneller te gaan.
't zal nog steeds overkill zijn but oh well
oh, even verkeerd gekeken. eerrm ik denk dat een 590 gewoon single al goed is. dus niet 'later eentje erbij'. dan gooi je in mijn ogen je eigen ruiten in (of je bankrekening). tenminste, vroeger had ik SLI, hartstikke tof, maar qua performance veel te duur.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:57 schreef rumiii het volgende:
[..]
wacht, beetje onduidelijk, wil je nu zeggen dat je beter voor de 590 dan een 580 kan gaan of..
ja idd ... ik ga toch niet overklokken, enige eisen zijn dan 8GB en DDR3, dan vind ik het wel best ... 1155 i7's hebben toch weinig profijt van veel sneller geheugen.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:02 schreef Mday het volgende:
@seanferdi
bedoelde je deze trouwens? lekker goedkoop
http://www.salland.eu/pro(...)mx8gx3m2a1600c9.html
is dat een nieuwe vraag of...?quote:
dank, die bookmarken we even (heb ook niks met overklokken, been there done that)quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:04 schreef SeanFerdi het volgende:
[..]
ja idd ... ik ga toch niet overklokken, enige eisen zijn dan 8GB en DDR3, dan vind ik het wel best ... 1155 i7's hebben toch weinig profijt van veel sneller geheugen.
Als je toch niet gaat overclocken, waarom dan de i7-2600K?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:04 schreef SeanFerdi het volgende:
[..]
ja idd ... ik ga toch niet overklokken, enige eisen zijn dan 8GB en DDR3, dan vind ik het wel best ... 1155 i7's hebben toch weinig profijt van veel sneller geheugen.
iemand die dit kan bevestigen?quote:FYI, if you're building a server, the i7-2600 and 2600k will do you good. If you're building a gaming machine, there's virtually no difference between an i5 2500k and an i7 2600k. Intel hyperthreading does not help in games, and can actually hamper overclocking. Save your money, buy a 2500k, and get a bigger graphics card, a better monitor, or just save it and use it to buy an ivy bridge processor to upgrade in the future.
Ja eigenlijk wel, ik weet niet wat nou 'genoeg' is als je ook programmas als After Effects etc wil gebruikenquote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:04 schreef Mday het volgende:
[..]
is dat een nieuwe vraag of...?
[..]
dank, die bookmarken we even (heb ook niks met overklokken, been there done that)
40 inch hdtvquote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:14 schreef kwaliteit. het volgende:
Wat voor beeld/geluid apparatuur hebben jullie?
kut headset, on-board geluid.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:14 schreef kwaliteit. het volgende:
Wat voor beeld/geluid apparatuur hebben jullie?
quote:
O.a. Tweakers.net / hardware.infoquote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:14 schreef rumiii het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel, ik weet niet wat nou 'genoeg' is als je ook programmas als After Effects etc wil gebruiken![]()
En ik moet zowiezo tot september wachten tot ik al iets kan aanschaffen, komen er dan nieuwe videokaarten etc uit? Of nog beter, op welke sites houd ik dat het beste bij?
eehm after effects gebruikt voor zover bekend maximaal 4GB per keer. 8GB wil wel, 12GB zul al niet meer merken maar 16GB - als je dat merkt ben je T800quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:14 schreef rumiii het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel, ik weet niet wat nou 'genoeg' is als je ook programmas als After Effects etc wil gebruiken![]()
En ik moet zowiezo tot september wachten tot ik al iets kan aanschaffen, komen er dan nieuwe videokaarten etc uit? Of nog beter, op welke sites houd ik dat het beste bij?
Tweakersquote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:17 schreef kwaliteit. het volgende:
[..]
O.a. Tweakers.net / hardware.info
de 2600k heeft ook een betere graphics processor dan de non-K ... die kan je gebruiken om met de virtu lucidflux video encoding te versnellen.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:12 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Als je toch niet gaat overclocken, waarom dan de i7-2600K?
voor mij is het puur een gamecomputer, en als hyperthreading geen game-vooruitgang boekt dan denk ik dat een 2500k best een optie voor mij is.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:21 schreef SeanFerdi het volgende:
[..]
de 2600k heeft ook een betere graphics processor dan de non-K ... die kan je gebruiken om met de virtu lucidflux video encoding te versnellen.
daarnaast maar een paar tientjes meer, en hou je ook de optie open als het overclocken toch begint te kriebelen.
wat betreft de 2500: Ik zelf wil toch wel erg graag hyperthreading, want ik heb nog wel is dingen als 3ds max, Reason, Photoshop, InDesign en Visual Studio draaien (al dan niet tegelijk), dus de 2500 is voor mij geen optie.
ik ook. handig als mensen meer wetenquote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:23 schreef Sjapoela het volgende:
Ik dacht dat er verder geen verschil was dan overclocken ja/nee. Weer wat geleerd
mjah, BF3 maakt wel gebruik van multicore, en wil je bijvoorbeeld niet met een dualcore spelen. maar of die extra (hyper)threads zoveel uit kunnen maken?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:24 schreef Mday het volgende:
[..]
voor mij is het puur een gamecomputer, en als hyperthreading geen game-vooruitgang boekt dan denk ik dat een 2500k best een optie voor mij is.
[..]
ik ook. handig als mensen meer weten
geeen idee, maar wordt door mensen die ik ken nauw in de gaten gehouden omdat die zou knallen. ik zou bijna met mijn upgrade wachten om te zien of dat gebeurt.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:32 schreef rumiii het volgende:
Die Bulldozer CPU, kan die de strijd aan met, laten we zeggen, een 2600K of is dat niet eens een waardige 'concurrent' ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |