Ik wil m ook!!!quote:
Jij welquote:
Die blijft gewoon nog even hoor...quote:Op donderdag 25 augustus 2011 21:13 schreef ROG het volgende:
Een medewerker aanwezig die kan vertellen of de Godmorgon hoogglans grijze bovenkast met 2 deuren (badkamer) á 99,95 in het assortiment blijft? Niet meer vindbaar op de site, moet ik al vrezen en naar Ikea te sjezen en de laatste voor half geld op te halen?
Okay thanks. Shoot me dan, gewoon van de website af?quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:14 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Die blijft gewoon nog even hoor...
Ja nee sorry, in dat geval gaat ie er wel uit inderdaad...quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:38 schreef ROG het volgende:
[..]
Okay thanks. Shoot me dan, gewoon van de website af?
En http://webcache.googleuse(...)6+901.649.16&ct=clnk, voorraad was niet meer te checken, even gebeld en zo'n vier stuks per vestiging in de Randstad gemiddeld, is dat echt geen uitloop?
Mooi ding. Kan héél lang meegaan, zo'n gietijzeren pan. Het is natuurlijk geen simpel Tefal pannetje, je moet er echt mee leren omgaan. Dus heel goed voor-verhitten, maar niet te heet laten worden, netjes vet houden (niet in afwasmachine), enz.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 22:40 schreef Erasmo het volgende:
Normaal heb ik het niet zo op pannen van de Ikea maar deze trok toch mijn aandacht:
[ afbeelding ]
Lekker zwaar en stevig
Ok thanks, dan heeft de aanschaf wat minder haast. Dank voor je moeite.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:08 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja nee sorry, in dat geval gaat ie er wel uit inderdaad...
Feit is alleen dat ik nog steeds dezelfde informatie heb die ik eerder had en dat is dat er nog geen einddatum bepaald is. Hij zal dus gewoon nog in het assortiment blijven.
Mooi ding? Klinkt als een hoop gedoe (met de hand afwassenquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 09:58 schreef bart1977 het volgende:
[..]
Mooi ding. Kan héél lang meegaan, zo'n gietijzeren pan. Het is natuurlijk geen simpel Tefal pannetje, je moet er echt mee leren omgaan. Dus heel goed voor-verhitten, maar niet te heet laten worden, netjes vet houden (niet in afwasmachine), enz.
Zoals hij nu staat zou ik het niet doen. Kwartslag draaien en dan kan het prima. Dan heb je 2 planken aan de zijkant + een hele plank in het midden.quote:Op zondag 28 augustus 2011 15:04 schreef caffeinjunk het volgende:
Ik zit er over te denken om de EXPEDIT van 2x2 te kopen voor mijn tv, helaas staat er dat er slechts een maximale belasting van 13kg op kan terwijl mijn tv richting de 30kg is. Zou ik dit risico nemen of gaat dit kastje op lange termijn dan een keer doorzakken?
[ afbeelding ]
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/20135300#/60135299/
Oh die had ik gemist. Ja dan is het kruis draaien de beste oplossingquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:30 schreef loecje het volgende:
dan heeft die plank toch juist minder versteviging? zoals hij nu staat leunt het blad op de buitenste 2 platen. bij de optie van paula hangt de plaat aan de buitenste 2 platen... lijkt me minder stevig.
je zou het middelste kruis een kwartslag kunnen draaien bij het monteren. dan heb je ook nog de hele plank in het midden zoals puala zou doen.
samen komen we er gelukkig wel uitquote:Op zondag 28 augustus 2011 19:50 schreef Puala het volgende:
[..]
Oh die had ik gemist. Ja dan is het kruis draaien de beste oplossing
Ik heb mijn (beeldbuis)tv staan op eenzelfde kastje. Staat perfect, en geeft geen krimp... Tv is ongeveer even breed als het kastje, om een idee te geven, en zal ook wel richting de 30kg wegen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 15:04 schreef caffeinjunk het volgende:
Ik zit er over te denken om de EXPEDIT van 2x2 te kopen voor mijn tv, helaas staat er dat er slechts een maximale belasting van 13kg op kan terwijl mijn tv richting de 30kg is. Zou ik dit risico nemen of gaat dit kastje op lange termijn dan een keer doorzakken?
[ afbeelding ]
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/20135300#/60135299/
Ik heb er zelf ook 1 staan, voor mijn raam en ik zit er eigenlijk vaak op.. Het is precies de goede hoogte om lekker rustig naar buiten te kijken. Hij heeft nergens last van en ik ben zwaarder dan 30 kilo..quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:34 schreef perpentijntje het volgende:
[..]
Ik heb mijn (beeldbuis)tv staan op eenzelfde kastje. Staat perfect, en geeft geen krimp... Tv is ongeveer even breed als het kastje, om een idee te geven, en zal ook wel richting de 30kg wegen.
100% voorkomen gaat natuurlijk nooit lukken...quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:58 schreef IemandNiemand het volgende:
Ik heb van die wieltjes die goed zouden moeten zijn voor je laminaat gekocht bij de IKEA; en nu zijn er toch beschadigingen aan het lamintaat... wtf? Dat mag toch niet?!
Er even op zitten en er een continu gewicht opzetten in de vorm van een tv is natuurlijk wel een wereld van verschil.quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:44 schreef MarjoBlabla het volgende:
[..]
Ik heb er zelf ook 1 staan, voor mijn raam en ik zit er eigenlijk vaak op.. Het is precies de goede hoogte om lekker rustig naar buiten te kijken. Hij heeft nergens last van en ik ben zwaarder dan 30 kilo..
Ik zag het in de winkel ook al ja, echt stom!quote:Op maandag 29 augustus 2011 13:53 schreef Lips het volgende:
Nouja, krijg net mailtje van Ikea dat de nieuwe catalogus er aan komt, hebben ze (de meeste) Lacktafels duurder gemaakt. Nu heb je opeens 3 verschillende prijzen voor de tafeltjes...
die wieletjes beperken schade alleen; met normale wieletjes zou er waarschijnlijk meer schade ontstaan.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:58 schreef IemandNiemand het volgende:
Ik heb van die wieltjes die goed zouden moeten zijn voor je laminaat gekocht bij de IKEA; en nu zijn er toch beschadigingen aan het lamintaat... wtf? Dat mag toch niet?!
Zo'n vloerbeschermer helpt ook niet alles; die ligt vaak niet helemaal plat waardoor er makkelijk stof en vuil onder kan komen, zo krijg je alsnog krassen. Wil je helemaal een krasvrije vloer, dan kun je er het beste een gladgeweven kleedje/tapijtje onder leggen.quote:Op maandag 29 augustus 2011 18:55 schreef AlexanderC het volgende:
[..]
die wieletjes beperken schade alleen; met normale wieletjes zou er waarschijnlijk meer schade ontstaan.
om jouw vloer te beschermen kan je altijd nog een vloerbeschermer nemen: http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/44881100
Heb er idd stof onder, maar daar krijg ik geen krassen van hoor... Je schuift die mat toch niet?quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:24 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Zo'n vloerbeschermer helpt ook niet alles; die ligt vaak niet helemaal plat waardoor er makkelijk stof en vuil onder kan komen, zo krijg je alsnog krassen. Wil je helemaal een krasvrije vloer, dan kun je er het beste een gladgeweven kleedje/tapijtje onder leggen.
Ik heb er trouwens niet zo heel veel last van en heb alleen die speciale wieltjes direct op de vloer.
Leuke reclame op tv hebben ze nu btw, gaaf dat ze dat nummer van Edward Sharpe & The Magnetic Zeros hebben gebruikt.
Dat nummer is inderdaad tof!quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:24 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Leuke reclame op tv hebben ze nu btw, gaaf dat ze dat nummer van Edward Sharpe & The Magnetic Zeros hebben gebruikt.
Heb die nieuwe LACK tafeltjes gezien: die hoogglans uitvoering maakt 'm die 5 euro duurder echt wel waard. Ziet er super uit voor een simpel tafeltjequote:Op maandag 29 augustus 2011 13:53 schreef Lips het volgende:
Nouja, krijg net mailtje van Ikea dat de nieuwe catalogus er aan komt, hebben ze (de meeste) Lacktafels duurder gemaakt. Nu heb je opeens 3 verschillende prijzen voor de tafeltjes...
Hmmz, 2 losse doen wij ook bewust niet, al hebben ze bij Ikea wel deze:quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 14:17 schreef Pielemuisje het volgende:
Toen wist ik nog niet van de regel, heb daarna nog contact gehad met de klantenservice maar was dus niks meer mee mogelijk, grootste probleem was dat het 2 90 cm matrassen waren en je constant in een kuil lag in het midden, heb allemaal constructies nog gemaakt met dekmatrassen en gerolde kussens eronder/tussen. mocht nooit baten.
Wil het dus nog 1x doen en dan ook echt 1x goed.
Matraswig ertussen en dekmatras van 180 cm breed eroverheen, goed hoeslaken en je bent klaar! Hier dezelfde constructie en geen centje pijn!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 14:17 schreef Pielemuisje het volgende:
Toen wist ik nog niet van de regel, heb daarna nog contact gehad met de klantenservice maar was dus niks meer mee mogelijk, grootste probleem was dat het 2 90 cm matrassen waren en je constant in een kuil lag in het midden, heb allemaal constructies nog gemaakt met dekmatrassen en gerolde kussens eronder/tussen. mocht nooit baten.
Wil het dus nog 1x doen en dan ook echt 1x goed.
Zelfde constructie, nog niet goed. Is een hopen ombouw dus hoogsluitend. Heb Zelfs de lattembodem aan elkaar geschroefd en een balk in het midden zodat ik de bedzijdes naar elkaar toe kon trekken. Meer kan ik denk ik niet doen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 17:02 schreef styliste het volgende:
[..]
Matraswig ertussen en dekmatras van 180 cm breed eroverheen, goed hoeslaken en je bent klaar! Hier dezelfde constructie en geen centje pijn!
Ik zeg juist dat je door een matje geen krassen krijgt, wel door zo'n vloerbeschermer van kunststof. Die schuift toch altijd wel wat, al is het maar een halve centimeter.quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:33 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Heb er idd stof onder, maar daar krijg ik geen krassen van hoor... Je schuift die mat toch niet?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
Ik bedoelde vloerbeschermer *sorry voor de onduidelijkheid*. Die ligt hier al jaren op de laminaatvloer en echt geen centje pijn hoor. Gewoon de beschermfolie eraf trekken en op een goed schone vloer leggen en dan krijg ik hem met geen moeite meer verschovenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:51 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Ik zeg juist dat je door een matje geen krassen krijgt, wel door zo'n vloerbeschermer van kunststof. Die schuift toch altijd wel wat, al is het maar een halve centimeter.
Misschien een rare vraag, maar als je een matras van 1.80 hebt, dan neem ik aan dat je met z'n tweeën bent. Waarom wil je dan überhaupt in het midden liggen? Het hele idee van twee losse matrassen is toch juist dat je niet in het midden gaat liggen?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 17:56 schreef Pielemuisje het volgende:
[..]
Zelfde constructie, nog niet goed. Is een hopen ombouw dus hoogsluitend. Heb Zelfs de lattembodem aan elkaar geschroefd en een balk in het midden zodat ik de bedzijdes naar elkaar toe kon trekken. Meer kan ik denk ik niet doen.
Lees even de vorige twee pagina's, daar staat een heel gesprek over wieltjes, krassen, matten en beschermers...quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:37 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Trouwens, kan ik deze wieltjes onder elke bureaustoel schroeven ?
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/35093200
En zorgt dit er voor dat het laminaat onbeschadigd blijft ?
Ik heb momenteel een mat op het oude laminaat, alleen daar kwam zand etc. onder, waardoor de vloer alsnog onder de krassen zit.
Heh, volgens ligt dat echt aan de tijd of aan het filiaalquote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:32 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Gisteravond dik 2.5 uur gewacht in IKEA Amsterdam om mijn nieuwe boxspring, banken en kledingkast te kunnen laten verzenden
Filiaal amsterdamquote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:32 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Gisteravond dik 2.5 uur gewacht in IKEA Amsterdam om mijn nieuwe boxspring, banken en kledingkast te kunnen laten verzenden
Ik vind het helemaal niet leuk dat ze dat liedje hebben gebruikt! Was mijn liedjequote:
Niemand ervaring met de duurdere bedden van Ikea? Of gewoon de gok wagen en gaan proefliggen?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 14:03 schreef Pielemuisje het volgende:
Ik zie nu op pagina 183 van de nieuwe catalogus een leuke idee
Sultan heggedal binnenveringsmatras 699,-
Sultan atlo matrasbodem 289,-
Sultan Torod dekmatras. 339,-
Is er al iets bekend over dit bed qua kwaliteit en ligcomfort?
Heb voorheen namelijk al een sultan matras gekocht van ca. 500,- en dit lag niet goed. (naam weet ik zo gauw niet meer)
Heb nu nog dagelijks dat ik niet fijn lig en moe wakker word.
Nu was ik al voor bedden in het "duurdere" segment aan het kijken, zoals 2e hands hastens bijvoorbeeld met een nieuw dekmatras.
Maar als iemand mij kan zeggen dat deze dan ook heel interessant kan zijn dan hoor ik het graag.
1300 blijft veel geld, maar mn rug is mij ook veel waard, zeker na een hernia met 22 jaar.
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:17 schreef Mariposas het volgende:
[..]Die cover onder je spoiler is echt te schattig voor woorden!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
.
Maar waarvoor ik hier eigenlijk was: kan een IKEA-medewerker iets zeggen over de levertijden van banken die besteld moeten worden in het algemeen, en de Kivik in het bijzonder? Het gaat dan om het 1-zitselement en de chaise longue in stof Tranas. Thanks!
Edit: artikelnummers 001.844.43 en 101.844.47.
[ Bericht 1% gewijzigd door DevilsAndDust op 01-09-2011 10:50:50 ]Still a little bit of your face I haven't kissed.
Heb ook zo'n matras van Ikea (binnenvering geloof 230 euro) en ben tot nu toe tevreden. Slaap lekkerquote:Op donderdag 1 september 2011 10:18 schreef Pielemuisje het volgende:
[..]
Niemand ervaring met de duurdere bedden van Ikea? Of gewoon de gok wagen en gaan proefliggen?
Hier ook geland. Ben ni helemaal onder de indruk van de nieuwe dingen. En de HJUVIK-keukenkraan is uit het assortiment...quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:14 schreef ddx het volgende:
Nieuwe catalogus lag vandaag in de brievenbus.
En vervangen voor een nieuwe, verbeterde, versiequote:Op donderdag 1 september 2011 18:27 schreef Whiskers het volgende:
[..]
Hier ook geland. Ben ni helemaal onder de indruk van de nieuwe dingen. En de HJUVIK-keukenkraan is uit het assortiment...
De ervaring van een ander zegt niks over de ervaring die jij ermee kan hebben. Dus het beste is toch gewoon proberen...quote:Op donderdag 1 september 2011 10:18 schreef Pielemuisje het volgende:
[..]
Niemand ervaring met de duurdere bedden van Ikea? Of gewoon de gok wagen en gaan proefliggen?
Vaak passen ze alleen onder bureaustoelen van IKEA omdat de diameter van die pin verschilt...quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:37 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Trouwens, kan ik deze wieltjes onder elke bureaustoel schroeven ?
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/35093200
En zorgt dit er voor dat het laminaat onbeschadigd blijft ?
Ik heb momenteel een mat op het oude laminaat, alleen daar kwam zand etc. onder, waardoor de vloer alsnog onder de krassen zit.
Oeh, relevant to my interest...quote:Op donderdag 1 september 2011 18:28 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
En vervangen voor een nieuwe, verbeterde, versie
HJUVIKquote:Op donderdag 1 september 2011 18:37 schreef Whiskers het volgende:
[..]
Oeh, relevant to my interest...Hoe heet 'tie?
Ik vind Slatten in vergelijking met Tundra veel minder mooi... Het zal denk ik ook opvallen dat het anders is, dus kies dan gewoon een andere (maar mooie) laminaat. Of kijk op Marktplaats of je niet nog wat restanten Tundra kan vinden.quote:Op donderdag 1 september 2011 22:11 schreef jeroen80 het volgende:
Ik heb in mijn huis overal tundra eiken laminaat liggen. Nu wil ik het laminaat in één kamer vervangen ivm waterschade. Nou is tundra eiken niet meer verkrijgbaar. Echter Slätten eiken lijkt (op het plaatje iig) erg op mijn laminaat. Weet iemand hier iets over of over de kwaliteit?
Rolstoelen zijn helaas niet te reserveren...quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:03 schreef lisa het volgende:
Ik wil een bed gaan kopen bij Ikea Delft. Omdat ik nogal last van mijn rug heb, moet ik wel mee om te kijken of hij hoog genoeg is om er een beetje normaal uit te komen. Nou kan ik echt niet die hele Ikea door gaan lopen dus wil ik een rolstoel gebruiken, maar ik zie op de site dat er een beperkt aantal rolstoelen beschikbaar is. Is het mogelijk dat je die van tevoren kunt reserveren? Of zijn er altijd wel genoeg op een doordeweekse dag?
De artikelen die in de catalogus als aanbieding gecommuniceerd worden zijn speciaal ingekocht voor die aanbieding en zitten normaal gesproken niet in het assortiment. Daarom staat er bijvoorbeeld ook geen van/voor prijs bij vermeld en geldt ook absoluut OP=OP.quote:Op vrijdag 2 september 2011 10:01 schreef Guppi het volgende:
Hoi! In de Ikeagids staat een leuke tafel met stoelen, die in november in de aanbieding zijn. Naam: Skoghall. Bij dat aanbiedingsplaatje staat nogal weinig info. Maar ik kan de tafel nergens anders terugvinden in de gids, en ook niet op de website!
Weet iemand of dit misschien komt doordat hij er nog niet is, of dat hij juist uit het assortiment gaat? Alvast bedankt!
PS De tafel is rond, er zitten vier stoelen bij, en het geheel is van hout met wit.
Gaan ze weerquote:Explosieven voor IKEA Praag
PRAAG - De Tsjechische politie heeft vrijdag vlak voor een vestiging van de Zweedse meubelketen IKEA in de hoofdstad Praag explosieven onschadelijk gemaakt.
Dat heeft een woordvoerster van de Praagse politie bekendgemaakt.
Schoonmakers hadden in een vuilnisbak een verdacht pakket gevonden en alarm geslagen. De winkel is ook met speurhonden doorzocht of er meer springstof lag, maar dat bleek niet het geval.
De winkel werd tijdens de operatie ontruimd, net als een andere vestiging in het oosten van Praag die ook is doorzocht.
Het is niet bekend of er een verband bestaat met soortgelijke pogingen tot aanslagen op vestigingen van IKEA in België, Duitsland, Frankrijk en Nederland.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:35 schreef Pinklady89 het volgende:
Gisteren bij Ikea iets nieuws ontdekt: producten die je niet zelf uit het zelfbedieningsmagazijn mag halen, maar waarvoor je een bon moet halen bij een medewerker. Aangezien ik het een zwaar hinderlijk en onhandig systeem vond (en ik me ook nog eens stierlijk ergerde aan één van de medewerkers), vroeg ik me af waarom dat zo is ingevoerd. Waarom kan ik wel mijn matras zelf pakken, maar niet mijn bedbodem? En waarom kan ik een kast niet zelf uit het zelfbedieningsmagazijn pakken?Bij voorkeur ligt alles in het zelfbedieningsmagazijn, maar vanwege vaak beperkte ruimte is het zinvoller minder verkochte artikelen of ruimte innemende producten in een extern magazijn te plaatsenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Once in a while, I just wanna dance and feel good
quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:35 schreef Pinklady89 het volgende:
Gisteren bij Ikea iets nieuws ontdekt: producten die je niet zelf uit het zelfbedieningsmagazijn mag halen, maar waarvoor je een bon moet halen bij een medewerker. Aangezien ik het een zwaar hinderlijk en onhandig systeem vond (en ik me ook nog eens stierlijk ergerde aan één van de medewerkers), vroeg ik me af waarom dat zo is ingevoerd. Waarom kan ik wel mijn matras zelf pakken, maar niet mijn bedbodem? En waarom kan ik een kast niet zelf uit het zelfbedieningsmagazijn pakken?Met een snel groeiend assortiment zoals die van Ikea gebeurd het weleens dat het zelfbedieningsmagazijn volraakt. Ikea kijkt dan welke artikelen het snelst lopen en zet deze in het zelfbedieningsmagazijn. Voorraden die minder snel lopen gaan in het Interne magazijn (talon) en worden via de afhaalbalie uitgegeven. Ikea Duiven heeft bijvoorbeeld een nog groter ruimtegebrek en heeft zelfs een extern magazijn, waarbij je dus eerst het pand uit moet. Geloof me het is niet om jou te pesten, maar om nou elke twee of drie jaar het magazijn uit te breiden is gewoon te duur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Naast dat soort artikelen zijn er ook artikelen die voor jou op maat worden gemaakt. Dit zijn producten zoals leren banken en volgens mij ook een aantal keukens. Deze worden vanuit een centraal magazijn uitgeleverd en thuisbezorgd.
Oke. Ik had nou niet het idee dat een matrasbodem niet goed loopt, maar oke. Dikke pech dus. Ik kan het op zich wel begrijpen en op zich is het ook wel te doen, maar ik heb me wel echt kapot geërgerd aan die medewerkster die me moest helpen. Zelfbedieningsmagazijn blijft toch mijn voorkeur.quote:Op zaterdag 3 september 2011 21:22 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Met een snel groeiend assortiment zoals die van Ikea gebeurd het weleens dat het zelfbedieningsmagazijn volraakt. Ikea kijkt dan welke artikelen het snelst lopen en zet deze in het zelfbedieningsmagazijn. Voorraden die minder snel lopen gaan in het Interne magazijn (talon) en worden via de afhaalbalie uitgegeven. Ikea Duiven heeft bijvoorbeeld een nog groter ruimtegebrek en heeft zelfs een extern magazijn, waarbij je dus eerst het pand uit moet. Geloof me het is niet om jou te pesten, maar om nou elke twee of drie jaar het magazijn uit te breiden is gewoon te duur.
Naast dat soort artikelen zijn er ook artikelen die voor jou op maat worden gemaakt. Dit zijn producten zoals leren banken en volgens mij ook een aantal keukens. Deze worden vanuit een centraal magazijn uitgeleverd en thuisbezorgd.
Net zo lang open als de winkel inderdaad!quote:Op woensdag 31 augustus 2011 20:30 schreef das_phantom het volgende:
Tot hoe laat is klantenservice (in de winkel) eigenlijk open? Zelfde als de winkel zelf? (Op site kon ik het niet vinden).
Moet terug met een Bekva (krukje), een schroef krijg ik er onmogelijk in
Rolstoel reserveren is niet mogelijk, maar op een normale doordeweekse dag buiten de vakantietijden moet dat haast wel lukken, in ieder geval het filiaal in Breda zijn ze nooit op. Denk dat dat in delft niet heel anders kan zijn.quote:Op vrijdag 2 september 2011 00:03 schreef lisa het volgende:
Ik wil een bed gaan kopen bij Ikea Delft. Omdat ik nogal last van mijn rug heb, moet ik wel mee om te kijken of hij hoog genoeg is om er een beetje normaal uit te komen. Nou kan ik echt niet die hele Ikea door gaan lopen dus wil ik een rolstoel gebruiken, maar ik zie op de site dat er een beperkt aantal rolstoelen beschikbaar is. Is het mogelijk dat je die van tevoren kunt reserveren? Of zijn er altijd wel genoeg op een doordeweekse dag?
Thx!quote:Op maandag 5 september 2011 10:12 schreef Henkvanomdehoek het volgende:
[..]
Net zo lang open als de winkel inderdaad!
Je kunt het gewoon navragen bij de klantenservice inderdaad. Over het algemeen doen ze daar niet zo moeilijk over...quote:Op maandag 5 september 2011 16:47 schreef Merel1808 het volgende:
Ik heb dus via Marktplaats een kast gekocht, maar nu missen er twee (vrij essentiële) schroeven. Het zijn die plastic wokkel-dingen waar je andere schroeven mee vast draait (nr. 103430 volgens de handleiding), kun je die bij de klantenservice halen? Of zitten die misschien in zo'n automaat die wel eens bij de klantenservice staat?
Volgens mij is die kassabon als je ze gratis wil hebben, maar ik wil ze op zich ook best betalen..quote:Op maandag 5 september 2011 17:30 schreef das_phantom het volgende:
Geloof ergens gelezen te hebben dat je wel een kassabon moet tonen maar weet dat niet zeken
Dankje, dan ga ik vanavond nog even naar de Ikeaquote:Op maandag 5 september 2011 17:32 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Je kunt het gewoon navragen bij de klantenservice inderdaad. Over het algemeen doen ze daar niet zo moeilijk over...
Zie je bericht nu pas. Even voor duidelijkheid, ik werk niet bij de Ikea, maar heb 2 maanden geleden die bank besteld.(2 zits + CL Kleur: Teno lichtgrijs)quote:Op donderdag 1 september 2011 10:29 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Die cover onder je spoiler is echt te schattig voor woorden!.
.
Maar waarvoor ik hier eigenlijk was: kan een IKEA-medewerker iets zeggen over de levertijden van banken die besteld moeten worden in het algemeen, en de Kivik in het bijzonder? Het gaat dan om het 1-zitselement en de chaise longue in stof Tranas. Thanks!
Edit: artikelnummers 001.844.43 en 101.844.47.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |