Ja, vergeet alleen niet de foto ergens anders te uploaden want er zijn altijd een paar mensen die de foto gaan zoeken op internetquote:Op zondag 14 augustus 2011 23:11 schreef Madame_Paon het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De eerste keer dat ik de naam goed heb.
Waar haal je een plaatje vandaan? Gewoon van een willekeurige site?
Oké.quote:Op zondag 14 augustus 2011 23:19 schreef ChicaChula het volgende:
[..]
Ja, vergeet alleen niet de foto ergens anders te uploaden want er zijn altijd een paar mensen die de foto gaan zoeken op internet
Goede beginletter.quote:
! Ting ting ting.quote:
Op z'n Engels uitgesproken zijn het er 3.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:06 schreef Nora.. het volgende:
Dat wou ik typen maar ik dacht dat dat soort van 4 lettergrepen zouden zijn
Lisa?quote:
quote:
De eerste letter is goed.quote:
Warm ...quote:
quote:
Hoor ik daar mijn naam?quote:
Heuj!quote:
Beginletter klopt!quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Da's niet eerlijk, ik was eerderquote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:18 schreef Archibaltus het volgende:
Emma
edit is al geweest
Elisabeth
... heet hij serieus Flip?quote:
Juiste beginletter.quote:
!!!!!! Jep.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |