niet in het buitenland en ook niet in ons land. de meeste kebabmakers verkopen meuk. gore gehakttroep op een droog klote broodje. meestal zijn het, net als vroeger telefoonhuizen, gewone witwassers en criminele organisaties.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:34 schreef Picchia het volgende:
Ik zou het met hem eens zijn, was het niet dat kebab lekker is. Het is één van de weinige echte culturele verrijkingen die onze knoflook-minnende vrienden meebrachten.
Dat is speculeren. Het kan ook zijn dat er gewoon een aanzienlijke vraag voor is. Er zijn ook veel patatzaken en bakkers. Het is goed mogelijk.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
niet in het buitenland en ook niet in ons land. de meeste kebabmakers verkopen meuk. gore gehakttroep op een droog klote broodje. meestal zijn het, net als vroeger telefoonhuizen, gewone witwassers en criminele organisaties.
5- 10% niet, maar daar doelt die burgemeester vast niet op. het is een absolute wildgroei en het kan nooit eerlijk verdiend worden als het er zoveel zijn.
Dat kan ik me ook herrineren ja.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:53 schreef tjoptjop het volgende:
Staat me iets van bij dat dit een paar jaar terug ook in het nieuws was.
Verder eens met LXIV
Machocultuur hè . Dat zijn altijd van die moederskindjes.quote:
gevonden http://www.timesonline.co(...)k/article5622156.ecequote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:58 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat kan ik me ook herrineren ja.
quote:Davide Boni, a councillor in Milan for the Northern League, which also opposes the building of mosques in Italian cities, said that kebab shop owners were prepared to work long hours, which was unfair competition.
Het wordt niet in Italië erkend.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 22:03 schreef De_Nuance het volgende:
Zo is van de Turkse keuken bekend dat die zeer gevarieerd en interessant is en dat dit wereldwijd wordt erkend.
Ach ja Italië beneden Rome is Afrika en boven Rome het derde Rijk dus ja.quote:
Ik ookquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 22:08 schreef moussie het volgende:
Waarom moet ik nou aan die domme pizza-reclame denken .. zit niet te dromen jongen?
Dit. En geef mij maar kabab hoorquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:41 schreef LXIV het volgende:
Of kebab nu goed of inferieur voedsel is maakt niet uit, mensen moeten de vrijheid hebben dit te kunnen verkopen of kopen.
Zolang het aan de voedselveiligheidseisen voldoet mag je dit niet stoppen vind ik.
quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 21:32 schreef zoalshetis het volgende:
helaas zorgen de kebab-'broeders' voor het bestaansrecht van die 90% gore gehaktmeuk. het eten is verder een absolute verarming voor de rest van de middenstanders die wel lekker eten verkopen/verkochten, maar misschien iets duurder.
lol, misschien moet jij je kleine kutdorpje eens uit. boerin.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 22:22 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Misschien dat je eens een kebabzaakje binnen moet stappen. D'r zitten vooral Hollanders binnen. Kebab-broeders zitten thuis waar het feminisme nog niet is doorgedrongen en moeders de vrouw gewoon elke dag het huishouden bestiert en kookt.
En daarbij.... Kebab
Veel lekkerder dan shoarma en heuls veel lekkerder dan ranzige patat
blaatquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 23:53 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
lol, misschien moet jij je kleine kutdorpje eens uit. boerin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |