“¡Hombre!”, gemaakt en gespeeld door Relinde de Graaff, wordt aanstaande woensdag 3 augustus om 23.00 uur nog eens uitgezonden op 101.TV, het digitale kanaal van BNN.
“Wanneer je voor het eerst een bakje yoghurt eet, lijkt dit heerlijk. Maar als je daarna een dame blanche eet, merk je pas dat je dat veel lekkerder vindt. Dan probeer je de chocolademousse en dan merk je dat dat eigenlijk je favoriet is. Stel je voor dat je dat nooit geprobeerd had. Dan had je je hele leven alleen maar bakken yoghurt gegeten. Hoe misselijk was je dan wel niet geworden?”
Prijswinnende film op studentenfilmfestival in Madrid over een jonge vrouw die op een brutale onconventionele manier -met de camera in de hand- op zoek is naar 'haar' man.
101.TV is een digitaal kanaal en is daarom in een basispluspakket achter de decoder te zien. De uitzendingen zijn daarnaast door iedereen te volgen via de constante livestream op
www.101.tv