Nadenken voor je post.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:45 schreef Qwea het volgende:
Cat, Greys, Whatever. Doet die TT es veranderen in : Waar MikeyMo stiekem een wijf is
Maar Mike begint volgende week met zijn baan. Dan kan die niet al gelijk de volgende maand roepen "OOH JA VAKANTIE!!!!"quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:45 schreef Cat22 het volgende:
September/oktober is ook een lekkere periode om te gaan. Het ligt ook eraan waar je naartoe gaat. Sommige plekken zijn in april echt nog niet fijn qua temperatuur.
Ik moest hem opzoeken.quote:
Je snapt het nietquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:46 schreef Loveless85 het volgende:
En Canarische eilanden ofzo? Vond ik echt een goed compromis tussen zon/zee/strand vs. dingen te zien/doen, en viel reuze mee qua bedelaars/zonnebrillenverkopers.
Want geloof me, in Alanya ofzo kan je écht niet even 'rustig over de boulevard wandelen'. Dus wil je écht met rust gelaten worden zou ik zoiets niet doen. Mijn ervaring met Alanya (en ook Egypte) is dat je om de 10m wel aangesproken wordt door iemand die zonnebrillen/parfums/excursies/paardenritjes/nichtjes/drank/'echte merkkleding wil verkopen.
UTFSquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:47 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik moest hem opzoeken.![]()
Wat ben je toch een schatje.
Mjah, dat is plantechnisch niet zo handig.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:46 schreef Qwea het volgende:
[..]
Maar Mike begint volgende week met zijn baan. Dan kan die niet al gelijk de volgende maand roepen "OOH JA VAKANTIE!!!!"En ik begin in September met school sinds December weer. "OOH JA! VAKANTIE!!!!"
Dat moet wel lukken, gewoon zoals Greys al opperde ff vakantiereiswijzer en iets als Zoover checken ofzo. Of tripadvisor (wat internationaler). Vaak staat er al snel zat iets van een 'klacht' als het ook maar in de buurt van een kroeg/disco zitquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:48 schreef Qwea het volgende:
[..]
Je snapt het nietIk hoef echt overdag niet perse met rust gelaten te worden hoor. Écht niet. Maar 's nachts graag wel
Nichtjes![]()
Canarische eilanden ga ik in het lijstje mikken
Ja, wat is "verder" ? Mijn zus zei dat je in Mei weer met de mei vakantie zit en dat weer flink veel duurder isquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:48 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Mjah, dat is plantechnisch niet zo handig.Vanaf mei kun je volgens mij al zat zonvakanties dichtbij boeken. Maar in april zou je verder moeten vliegen.
*slingert Google weer aan*quote:
Want Jomanda.quote:
Ik denk dat ik het zo ga doen :quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:49 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat moet wel lukken, gewoon zoals Greys al opperde ff vakantiereiswijzer en iets als Zoover checken ofzo. Of tripadvisor (wat internationaler). Vaak staat er al snel zat iets van een 'klacht' als het ook maar in de buurt van een kroeg/disco zit![]()
Alleen die ene week. Zelfde met herfstvakantie; als je buiten het hoogseizoen gaat en er is een vakantieweek in die maand, verhogen hotels vaak alleen die ene week hun tarieven.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:49 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, wat is "verder" ? Mijn zus zei dat je in Mei weer met de mei vakantie zit en dat weer flink veel duurder is
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:50 schreef Cat22 het volgende:
[..]
*slingert Google weer aan*
Use The Fucking SimpLite.![]()
*zoekt verder*
Use The Fucking Search
Oooooh!
Die vakantiereiswijzert gaat je redden, trust mequote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:51 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het zo ga doen :
Reisbureau boeken halen en info inwinnen
Online checken
Nog meer online checken
Hier bitchen dat ik er niet uit kom
Online checken
Nog meer bitchen
Naar jullie luisteren
Online checken
Online boeken
Dood gaan van de stress
Ooh. Nou dan kan mei ook mooiquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:51 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Alleen die ene week. Zelfde met herfstvakantie; als je buiten het hoogseizoen gaat en er is een vakantieweek in die maand, verhogen hotels vaak alleen die ene week hun tarieven.
Ja, uhm, Canarische eilanden of zo? Dan zit je voor de afrikaanse kust, zeg maar. Volgens mij weet Greys hier meer van.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:49 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, wat is "verder" ? Mijn zus zei dat je in Mei weer met de mei vakantie zit en dat weer flink veel duurder is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |